Orache

مشکل در ui design

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به هم هی دوستان 

من از اموزش های uncocoder استفاده میکنم . اکلیپسش خیلی با اکلیپس من فرق میکنه . پنل پروپرتیسش اصلا شبیه به برای من نیست ! 

الان تو این فیلمی که دیدم خیلی راحت با textview و با dip تونست این کنترل ها رو درست کنه 

ggggg.PNG

در حالی که من اصلا نمیتونم یه تکس ویو رو بزرگ و کوچیک کنم . اصلا background هم وجود نداره . تو پروپرتیس چیزی به نام misc هم نیست 

کمک کنین لطفا 

hhhhhhh.PNG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اونا ظاهر IDE رو شخصی سازی کردن ، شما هم می تونید این کار رو بکنید ، روی پروژه هم مشخصه که تغییرات دادن ، وگر نه در حالت عادی که بک گراند نداره ، یا مثلا layout پیشفرض LinearLayout نیست ، مطمئن باشین فرقی با هم ندارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

خوب اخه من اصلا نمیتونم مثل ایشون خوب طرح کنن . یعنی واسه من از بالا پایینش کلی میزنه . نمیدونم چرا همش اموزش های ایرانی باید ناقص باشن !!

نمیدونم چرا همیشه هرچی میسازم از چپ و راست فاصله داره . یه لینیر لیوت هم گذاشتم ولی نمیشه به عنوان لایه ی اصلی گذاشت فقط میتونم زیر مجموعه ی اون یکی کنم هر چی هم میذارم هی فاصله می افته از چهارطرف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

خوب اخه من اصلا نمیتونم مثل ایشون خوب طرح کنن . یعنی واسه من از بالا پایینش کلی میزنه . نمیدونم چرا همش اموزش های ایرانی باید ناقص باشن !!

نمیدونم چرا همیشه هرچی میسازم از چپ و راست فاصله داره . یه لینیر لیوت هم گذاشتم ولی نمیشه به عنوان لایه ی اصلی گذاشت فقط میتونم زیر مجموعه ی اون یکی کنم هر چی هم میذارم هی فاصله می افته از چهارطرف

احتمالا xmlns رو برای Layout ریشه بکه کار نبردی ، مثال زیر رو ببین ، در مورد فاصله ها هم margin رو ببین :

[shcode=xml]   

xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"

xmlns:app="http://schemas.android.com/apk/res-auto"

android:layout_width="match_parent"

android:layout_height="match_parent">[/shcode]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

اصلا width و height و margin و... رو هرکاری میکنم درست نمیشه و همیشه از گوشه ها مقدار زیادی رو زده space.PNG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

توی حالت کد نویسی برین توی 3-4 خط اول مارجین ها نوشته شده اونا رو پاک کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ممنون 

padding رو از هر 4 طرح باید حذف میکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری