رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

درخواست سفارش پروژه اندروید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم سفارش یک پروژه رو بدم

برنامه ای میخوام که مخاطبین گوشی رو به یک سرور(برای سرور برنامه نوشته بشه) وصل کنه

بعد هر مخاطب بتونه از طریق وای فای به سرور وصل بشه و با هر مخاطب دیگه ای که خواست از طریق سرور ارتباط تصویری برقرار کنه

همون video calling

ارتباط تصویری مخاطبین هم دو به دو یا دو به چند باشه...(همزمان یه نفر با چند نفر بتونه ارتباط تصویری برقرار کنه)

توو محیط اکلیپسم باشه

با توضیحات که در هر مرحله چیکار کرده

میخواستم ببینم اول چقد هزینه بر هست بدون گرافیک کار و با گرافیک کار (هر کدوم جدا)

و چقد زمان میبره

من در کوتاه ترین زمان ممکن این پروژه را میخوام

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پروژه ی سنگینیه !

یعنی اگر من بتونم بنویسم ! اولا پروژه رو نمیفروشم ! دوما اگر قرار باشه بفروشم بدون تحویل سورس کد 10 میلیون تومان میگیرم !

ولی حیف چون پروژه ی ساده ای که میشه توضیحش داد نیست . در واقع میشه گفت یک شبکه ی اجتماعی تصویریه !

و نکته آخر اینکه کاربران سایت فکر نکنم از پس چنین پروژه ای بربیان !

مشابه چنین برنامه ای در تازه های گوگل هست که بیش از 100 میلیون دانلود داشته ! جالبه تلگرام در گوگل 50 میلیون دانلود داشته :)

یا حق

لینک ارسال

سلام

پروژه ی سنگینیه !

یعنی اگر من بتونم بنویسم ! اولا پروژه رو نمیفروشم ! دوما اگر قرار باشه بفروشم بدون تحویل سورس کد 10 میلیون تومان میگیرم !

ولی حیف چون پروژه ی ساده ای که میشه توضیحش داد نیست . در واقع میشه گفت یک شبکه ی اجتماعی تصویریه !

و نکته آخر اینکه کاربران سایت فکر نکنم از پس چنین پروژه ای بربیان !

مشابه چنین برنامه ای در تازه های گوگل هست که بیش از 100 میلیون دانلود داشته ! جالبه تلگرام در گوگل 50 میلیون دانلود داشته :)

یا حق

ممنون از راهنماییتون

لینک ارسال

عزیز شما درخواست این چنین پروژه ای رو دادید  فکر هزینش هم کردید ؟

حداقل درخواستی که در قبال این پروژهاز شما میکنند 4 میلیون تومان هستش حد اقلش

لینک ارسال

عزیز شما درخواست این چنین پروژه ای رو دادید  فکر هزینش هم کردید ؟

حداقل درخواستی که در قبال این پروژهاز شما میکنند 4 میلیون تومان هستش حد اقلش

من خودمم برنامه نویسی اندروید انجام میدم

این موضوع هم در اصل پروژه کارشناسی من هست

بیشتر از 6 ماهه دارم روو کدش کار میکنم ولی به نتیجه مطلوبی نرسیدم

تا اینجا فقط تونستم ارتباط متنی(همون چت کردن) رو کامل پیاده کنم که شاید از این طریق

برا ارتباط تصویری هم راه حلی به ذهنم برسه....

اما جواب نداده....

دیگه عاجز شدم گفتم ببینم میشه از این طریق یکاریش بکنم یا نه

بهر حال ممنون از راهنمایی همه

لینک ارسال

من خودمم برنامه نویسی اندروید انجام میدم

این موضوع هم در اصل پروژه کارشناسی من هست

بیشتر از 6 ماهه دارم روو کدش کار میکنم ولی به نتیجه مطلوبی نرسیدم

تا اینجا فقط تونستم ارتباط متنی(همون چت کردن) رو کامل پیاده کنم که شاید از این طریق

برا ارتباط تصویری هم راه حلی به ذهنم برسه....

اما جواب نداده....

دیگه عاجز شدم گفتم ببینم میشه از این طریق یکاریش بکنم یا نه

بهر حال ممنون از راهنمایی همه

کارشناسی ؟؟ اصلا باورم نمیشه ! خداییش چی یاد میدن که چنین پروژه ای خواستن ؟؟

به هر حال اگر چنین پروژه ای رو تونستید پیاده کنید و اگر روش کار کنید میتونید 100 میلیونی درآمد کسب کنید ! به نظرم سورس کد رو به دانشگاه ندید

امیدوارم موفق باشید

لینک ارسال

آقای اکبری تا جای که من میدونم  دانشگاه اندروید درس نمیده ، پروژه اندروید  نمیخواد البته استثنا ایشون برنامه چت میخواد بزنه  :)

این رو هم بگم  شما حتما برای ارتباط به یک سرور  اختصاصی  نیاز دارید

بهترین راه هم ارتباط  از طریق سوکت هستش

لینک ارسال

آقای اکبری تا جای که من میدونم  دانشگاه اندروید درس نمیده ، پروژه اندروید  نمیخواد البته استثنا ایشون برنامه چت میخواد بزنه  :)

من الان ترم آخره کارشناسیم ! پروژه پایانی رو هم اندروید میدم ! ولی انصافا 6 ماه برای 3 واحد زمان نمیذارم ! یه کتاب بشون میدم که از سرشون هم زیاده ! والا :)

لینک ارسال

من الان ترم آخره کارشناسیم ! پروژه پایانی رو هم اندروید میدم ! ولی انصافا 6 ماه برای 3 واحد زمان نمیذارم ! یه کتاب بشون میدم که از سرشون هم زیاده ! والا :)

بله امسال اکثر پروژه های ما هم توو زمینه اندروید بوده...با وجود اینکه تدریس نمیشه...دیگه اسمش روشه دانش جوووو...دانشگاه و اساتید فقط کار رو میخوان کاری ندارن که تدریس میشه یا نه....

انتخاب موضوع هم از طرف خوده استاد بوده...من میخواستم چیزه دیگه ای کار کنم که استادم گیر دادن رو این موضوع! منو بیچاره کردن...

ممنون بابت راهنمایی همه

لینک ارسال

بله امسال اکثر پروژه های ما هم توو زمینه اندروید بوده...با وجود اینکه تدریس نمیشه...دیگه اسمش روشه دانش جوووو...دانشگاه و اساتید فقط کار رو میخوان کاری ندارن که تدریس میشه یا نه....

انتخاب موضوع هم از طرف خوده استاد بوده...من میخواستم چیزه دیگه ای کار کنم که استادم گیر دادن رو این موضوع! منو بیچاره کردن...

ممنون بابت راهنمایی همه

خب پس نقشه های شومی برای سورس کد داره ! استادی که مجبور کرده حتما سورس رو میگیره ! من اگر جای شما باشم وببینم میخواد سورس رو بگیره ! بش میگم 0 بده ! فوقش یه ترم دیگه بر میدارم .

ولی اینو جدی میگم ! سورس رو ندید دست استاد ! برنامه ی خوبیه :)

لینک ارسال

خب پس نقشه های شومی برای سورس کد داره ! استادی که مجبور کرده حتما سورس رو میگیره ! من اگر جای شما باشم وببینم میخواد سورس رو بگیره ! بش میگم 0 بده ! فوقش یه ترم دیگه بر میدارم .

ولی اینو جدی میگم ! سورس رو ندید دست استاد ! برنامه ی خوبیه :)

اره...مرسی

اگه به نتیجه رسیدم نمیدم سورسشو

لینک ارسال

سلام ممنون

اینارو خیلی وقت پیش دیدم...بررسی کردم...

لینک ارسال

خوب شما باید یخورده بری توش ببینی چی خبره یا نه

اره میدونم....این quickBlox تنها لینک بدرد بخوری بود که خودمم پیدا کردم

قبلا خیلی زیر و روش کردم ...به اون نتیجه ای که میخواستم نرسیدم...

حالا دوباره بررسیش میکنم

ممنون

لینک ارسال

خواهش میکنمهیچی واسه ایرانی جماعت نشد نداره بجز زنده کردن مرده که کار خداست فقط

مطمئنم می تونی درست کنی اگه اونی که می خواستی نشد ولی یه چیزی شبیش درس می کنی

امید وارم موفق باشی

لینک ارسال

خواهش میکنمهیچی واسه ایرانی جماعت نشد نداره بجز زنده کردن مرده که کار خداست فقط

مطمئنم می تونی درست کنی اگه اونی که می خواستی نشد ولی یه چیزی شبیش درس می کنی

امید وارم موفق باشی

همچنین

لینک ارسال

سلام

واقعاٌ زمونه بدیه برای من هم پیش امده که استادم برای پروژه کارورزی مقاله انگلیسی میداد که براش ترجمه کنیم ما هم که شرکتی بودیم و وقت نداشتیم مجبور بودیم بدیم مترجم با قیمت هنگفت ترجمه کنه بعدها فهمیدیم که استاد برای خودش میخواسته ! میخواسته فارسیش رو مطالعه کنه(خیلی نامردیه)

یا دوستانی رو دیدم که استادشون سفارش پروژه اندروید رو داده اون هم چه پروژه ای که واقعا به قول اقای اکبری برای سورس کد بوده چون من با این تجربه بزور میتونستم ان رو بسازم.

خلاصه زمونه بدیه هر کی فکر خودشه ک چجوری سود بکنه فکر دانشجوی بدبخت نیست که نه وقت داره و نه پول !

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...