رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

تعرفه برنامه نویسی

پست های پیشنهاد شده

سلام 

تعرفه طراحی برنامه اندروید ؟ 

یا طراحی برنامه نویسی ؟

یا طراحی سایت؟

رو از کجا پیدا کنم کسی اطلاعاتی داره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز هر تیمی برای خودش تعرفه داره .

با توجه به متنوع بودن روش های برنامه نویسی حتی برای هر زبان خاص نمیشه تعرفه ثابتی تعیین کرد چرا ؟

1. هزینه ها اصولا بر اساس نفر بر ساعت تعیین شده که مسلما کسی که حرفه ای تره زودتر کارو انجام میده و در اون صورت باید هزینه کمتری بگیریه که درست نیس

2 . اگه هم بیایم بر اساس تعداد خط ها حساب کنیم ممکنه یه برنامه نویس یه برنامه رو با 100 خط بنویسه و اجرا بشه و یه برنامه نویس دیگه همون برنامه رو با 200 خط بنویسه و اجرا بشه ( با کد های متفاوت و دستور های مختلف )

پس دنبال تعرفه ثابت برای طراحی و سفارش نباشید .

هر برنامه با توجه به میزان سختی باید قیمت داده بشه که میزان سختی رو از 1 تا 10 شماره گذاری میکنن و معمولا پروژه های کوچک با 100 - 500 تومن پروژه های متوسط با 500 هزار تومن - 1 میلیون تومن و پروژه های بزرگ بیشتر از 1.5 تا سقف چند ده میلیون .

پی نوشت : علاوه بر این کیفیت کار هم مسلما روی قیمت تاثیر مستقیم داره ( اشتباه نکنید منظورم این نیست هرکی قیمت بالاتری میده کیفیت کارش بهتره بلکه ممکنه یه شخصی از همین مورد سوء استفاده کنه و قیمت بالایی بده )

موفق باشید

لینک ارسال

عزیز هر تیمی برای خودش تعرفه داره .

با توجه به متنوع بودن روش های برنامه نویسی حتی برای هر زبان خاص نمیشه تعرفه ثابتی تعیین کرد چرا ؟

1. هزینه ها اصولا بر اساس نفر بر ساعت تعیین شده که مسلما کسی که حرفه ای تره زودتر کارو انجام میده و در اون صورت باید هزینه کمتری بگیریه که درست نیس

2 . اگه هم بیایم بر اساس تعداد خط ها حساب کنیم ممکنه یه برنامه نویس یه برنامه رو با 100 خط بنویسه و اجرا بشه و یه برنامه نویس دیگه همون برنامه رو با 200 خط بنویسه و اجرا بشه ( با کد های متفاوت و دستور های مختلف )

پس دنبال تعرفه ثابت برای طراحی و سفارش نباشید .

هر برنامه با توجه به میزان سختی باید قیمت داده بشه که میزان سختی رو از 1 تا 10 شماره گذاری میکنن و معمولا پروژه های کوچک با 100 - 500 تومن پروژه های متوسط با 500 هزار تومن - 1 میلیون تومن و پروژه های بزرگ بیشتر از 1.5 تا سقف چند ده میلیون .

پی نوشت : علاوه بر این کیفیت کار هم مسلما روی قیمت تاثیر مستقیم داره ( اشتباه نکنید منظورم این نیست هرکی قیمت بالاتری میده کیفیت کارش بهتره بلکه ممکنه یه شخصی از همین مورد سوء استفاده کنه و قیمت بالایی بده )

موفق باشید

خوب این طوری هر کسی هر قیمتی دوست داره می نویسه؟

و تازه واردها کار گرون قیمت رو به 50 ت می فروشن و کار ما رو خراب می کنن!

خوب پیدا کردن قیمت چطوره خوب؟

لینک ارسال

همه ی این قیمت هایی رو که داره میگی بسته به نوع برنامه و کیفیت برنامه و حجم برنامه مورد درخواستی شما از برنامه نویسی می باشد

لینک ارسال

قبلانا مثلان 15 سال 16 سال پیش از روی تعداد  خط کد ها بود :D  واقعان میگم اینو ولی الان برنامه نویس خودش قیمت رو میزاره حالا اگه می خوای قیمت بدی پروژت رو قشنگ شرح بده ببینم چقد می ارزه 

با تشکر یا علی

لینک ارسال

قبلانا مثلان 15 سال 16 سال پیش از روی تعداد  خط کد ها بود :D  واقعان میگم اینو ولی الان برنامه نویس خودش قیمت رو میزاره حالا اگه می خوای قیمت بدی پروژت رو قشنگ شرح بده ببینم چقد می ارزه 

با تشکر یا علی

من می خواهم به شرکت بزنم الان هم می خواستم فی بازار رو بدونم چطوره؟ سبک و سنگین کنم کار رو 

پروژه  ندارم... یکی از مشکلاتم همین فی رو بدست آوردنه

لینک ارسال

خب آخه نمیشه همین طوری قیمت داد آخه چی بگم بهت چرا نمیری از شرکت های استان تون سوال نمی کنی بردار من

با تشکر یا علی

من می خواهم به شرکت بزنم الان هم می خواستم فی بازار رو بدونم چطوره؟ سبک و سنگین کنم کار رو 

پروژه  ندارم... یکی از مشکلاتم همین فی رو بدست آوردنه

یه سر به اینجا بزن 

http://www.irannsr.org/services/news/120617-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1.html

لینک ارسال

عزیز گفتم که با توجه به میزان سختی کار باید هزینه دریافت کرد و بستگی به کیفیتش هم داره .

دیگه نفر بر ساعت و تعداد خط و اینا منسوخ شده و میزان سختی کار رو باید ملاک قرار بدین و تشخیص میزان سختی کار هم نباید با توجه به مهارت شخصی شما باشه بلکه باید از یه دید عمومی بهش نگاه کرد .

ممکنه پروژه ای برای شما خیلی سخت باشه و نباید بیاین و میلیونی قیمت بدین در حالی که برای کس دیگه مثل آب خوردنه .

پروژه رو از دید کلی باید بررسی کنید و میزان سختیشو رتبه بندی کنید و هزینه رو اعلام کنید .

دنبال روش دیگه یا تعرفه ثابت نباشید که به نتیجه نمیرسید .

موفق باشید

لینک ارسال

[align=center] ممنونم  [/align]

[align=center] درضمن هیچ وقت یک ایرانی رو تهدید نکن [/align]

[align=center]never Threaten an iranian[/align]

[align=center]:D

[/align]

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...