رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

تعرفه قیمت کتاب اندرویدی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من تازه چند وقته وارد بازار کار شدم و تعرفه قیمت اصلا دستم نیست

میخواستم ببینم پروژه ای با مشخصات زیر چند در میاد:

خواسته های مشتری اینا بوده:

یه کتاب اندرویدی میخواد

کتاب اصلیش 150صفحه است 15 تا هم فصل داره

ایشون میخوان

یه چکیده از هر فصل داشته باشه که این چکیده ها رایگان باشه

اما هر 15 فصل پرداخت درون برنامه ای داشته باشه

امکانات دیگه هم:

فهرست

جست و جو بر اساس بخش های فصول

به اشتراک گذاری به روش های مختلف

راهنمای تصویری

درباره ما

معرفی دیگر محصولات موسسه به صورت مجزا

قابلیت مارک کردن متن بخش و ...

قابلیت بروز رسانی

سوالات متداول

تنظیمات (فونت سایز نور صفحه و....)

گویا تصمیم دارن توو بازار هم اون رو منتشر کنن

سواله دیگم هم اینه که همچین حجمی با sqlite قابل پیاده سازی هست یا نه

جدا از کتاب یه دیکشنری هم میخوان تخصصی در رابطه با کار خودشون...یه تعرفه هم از این بهم بدین

ممنون میشم

در مورد دیکشنری هم به جز فهرست بقیه مواردی رو که در مورد کتاب هست در مورد این هم میخواد

به اضافه ی

قابلیت ارسال نرم افزار از داخل برنامه

پرداخت درون برنامه ای که هنوز نگفتن چطوری میخواد باشه

امکان ارسال لغت از طرف کاربر

هم انگلیسی به فارسی باشه هم عکسش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من اگر باشم 400 تا 600 میگیرم بدون قابلیت به روز رسانی آنلاین ! بخش به روز رسانی رو 300 تا 500 میگیرم .

معرفی دیگر محصولات رو اگر بخوان با نوتیفکشن تبلیغ کنند ! 100 هم برای این کار میگیرم !

راه دیگه ای هم دارم ! که نصف قیمت رو بگیرم ولی درصدی از فروش مثلا 10 درصد رو هم بگیرم .

دوستانه دیگه ای هستند که 1 تا 1.5 میگیرند .

همه چی بستگی به خودتون داره ! برنامه ی ساده اما با امکاناتیه پس  به نظرم کم اگر بگیرید ارزش نداره .

من به کاره خودم اطمینان دارم که چنین قیمتی میدم ! شما هم قیمت پایین ندید چون هم از ارزش خودتون کاسته میشه و هم از ارزش دیگر برنامه نویسها. بسیاری از برنامه نویسها هستند که با 100 تومن هم انجام میدن ولی خودشون نمیفهمن که چه بلایی سره خودشون دارن درمیارند .

دیکشنری هم 300 تا 500 من میگیرم :).

لینک ارسال

سلام من اگر باشم 400 تا 600 میگیرم بدون قابلیت به روز رسانی آنلاین ! بخش به روز رسانی رو 300 تا 500 میگیرم .

معرفی دیگر محصولات رو اگر بخوان با نوتیفکشن تبلیغ کنند ! 100 هم برای این کار میگیرم !

راه دیگه ای هم دارم ! که نصف قیمت رو بگیرم ولی درصدی از فروش مثلا 10 درصد رو هم بگیرم .

دوستانه دیگه ای هستند که 1 تا 1.5 میگیرند .

همه چی بستگی به خودتون داره ! برنامه ی ساده اما با امکاناتیه پس  به نظرم کم اگر بگیرید ارزش نداره .

من به کاره خودم اطمینان دارم که چنین قیمتی میدم ! شما هم قیمت پایین ندید چون هم از ارزش خودتون کاسته میشه و هم از ارزش دیگر برنامه نویسها. بسیاری از برنامه نویسها هستند که با 100 تومن هم انجام میدن ولی خودشون نمیفهمن که چه بلایی سره خودشون دارن درمیارند .

دیکشنری هم 300 تا 500 من میگیرم :).

[align=center]ممنونم از توضیخاتت منم به این نظرت موافقم در مورد پایین آدم ارزش برنامه نویسا با کم کردن ارزش برنامه خودشون [/align]

[align=center]اگه کسی برای قیمت باهات چون میزه تخفیف بده ولی ارزش کار رو هیچ وقت پایین نیار [/align]

[align=center]من اصلان نمی دونم چرا یک صنف نداریم برای حمایت از برنامه نویسان حالا با هر زبان برنامه نویسی [/align]

[align=center]ممنونم میشم اگه در مورد قیمت بیشتر تامل کنید دوست عزیز .[/align]

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...