رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

یک اکتیویتی برای عملیات دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام به استاد گرامی!

من میخوام یه اکتیویتی برای کارای دانلود درست کنم؟

چه چیزی مد نظره؟

مثلا یک ادیت تکس باشه برای گرفتن لینک مستقیم با دو دکمه یکیش برای لغو دانلود یکیشم برای نگه داشتن و شروع دانلود و یه پروگرس بار برای نشان دادناینکه چقد دانلود شده یه تکست ویو برای نمایش درصد.

آقا فرزاد لطفا راهنمایی کن و یه مثال برام بزن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب برای دانلود فایل من یک کلاس براتون میزارم بدین صورت میتونید دانلود انجام بدین

من برای فایل pdf براتون انجام دادم

هنوز کل امکاناتتون رو ندارن ولی براتون کاملش میکنم

download.zip

download.zip

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

از مدیر سایت واقعاً ممنونم ٰکدی رو که گذاشته بودن خیلی به دردم خورد ٰ و خیلی خوشحالم :D کرد .

کد را در برنامه ام گذاشتم و کار کرد اما به یه قسمت از کدم یه خط سیاه کشیده !

تصویرشو گذاشتم هر کدام از اساتید بلد بودن خوشحال میشم بگن:shy:

Untitled.png

لینک ارسال

دوست عزیز به انجمن خوش آمدید.

مشکل خاصی نداره فقط مشکل از ایکلیپس که این خط رو میکشه و منظورش اینه که در جای دیگه ازش استفاده نکردی..همین

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام و خسته نباشید

من می خوام یه کتاب فارسی درست کنم که در منوی اصلی برنامه چندتا گزینه باشه که هروقت ما روی این گزینه ها یا دکمه ها کلیک کردیم بره به یه آدرس که ما فایل متنی درآن قرار دادیم حالا من منوی برنامه رو ساختم ولی نمی دونم باید چطور یه اکتیویتی درست کنم که با کلیک روی دکمه بره به آدرسی که فایل متنی در آن هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ارسال

خب شما باید ابتدا لینک را توسط HttpGet دریافت نمایید سپس آن فایل را استریم کنید.

اگر لینک فایل را دارید بگذارید تا با هم آن را انجام بدهیم

لینک ارسال

اینم مثالی که تقریبا شبیه اون چیزیه که خودتون نوشتین.

آموزش کد رو هم براتون میزارم

نکته:این مقاله قبلا در سایت www.kamalan.com قراره گرفته شده بود.

row.pdf

rows.zip

row.pdf

rows.zip

لینک ارسال

با سلام خدمت شما دوست عزیز اولا  بابت کمکی که کردید ممنونم هنوز وقت نکردم چکش کنم ولی تشکر میکنم که به سوالم جواب دادید. اگه مشکلی بود دوباره مزاحم میشیم.:)

شاد و موفق باشید.

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز من کدی رو که دادید امتحان کردم همه چیز درسته ولی وقتی من آدرس فایل متنی (فارسی ) رو میدم متن نمایش داده میشه ولی وقتی با موس می خوام صفحه متنی نمایش داده شده رو بیارم پایین نمی یاد و فقط قسمت بالایی متن رو نمایش میده و بقیه متن رو نمایش نمیده چه کنم؟ با تشکر

لینک ارسال

خب شما باید لایوت خودتون رو بصورت ScrollView درست کنید،تا به اندازه متن شمار صفحه اسکرول بخوره

اینجوری مشکل اندازه متن حل میشه

لینک ارسال

سلام

طبق چیزی که شما میگید در فایل لایوت که من فایل matn.xml رو درست کردم اول باید یه ScrollView درست کنم بعد یه TextView ؟

آقا خیلی ایول داری درست شد ممنونم .

من یه مشکل برای اجرای sdk برام پیش اومده بود درستش کردم که فکر میکنم مشکل خیلی از بچه ها باشه یه اروره که می ذارمش اگه خواستید بگید آموزشش رفع این مشکلو بذارم تا استفاده کنن.

SecurityException: Unable to find field for dex.jar

Test] Unknown error: Unable to build: the file dx.jar was not loaded from the SDK folder

لینک ارسال

رفع مشکل خطای 

SecurityException: Unable to find field for dex.jar

Test] Unknown error: Unable to build: the file dx.jar was not loaded from the SDK folder

در Eclipes :

کافی فقط پوشه platform-tools رو  ورژن جدیدشو استفاده کنید خطا بر طرف میشه برای راحتی کار من لینک فایلو میذارم  ورژن 16 هست (ممکنه که در حالت عادی دانلود نشه و نیاز به فیلتر شکن داشته باشه)  بعد از دانلود این پوشه رو جایگزین پوشه قبلی کنید یعنی (Android\platform-tools) موفق باشید.

https://dl-ssl.google.com/android/repository/platform-tools_r16.0.2-windows.zip

لینک ارسال

سلام

توی منوی برنامم یه دکمه خروج درست کردم یه کد یکی بهم داد گفت توی MainActivity.java بنویس که وقتی روش کلیک کردی برنامه بسته شه ولی کار نمی کنه میشه راهنمایی کنید.

لینک ارسال

عزیز ایول داری دستت درد نکنه ، راستی الان من یه اکتیویتی با نام زندگینامه درست کردم یه button هم بهش اختصاص دادم از کدی که شما گذاشتید هم استفاده کردم که یه متنو توی یه صفحه دیگه که بهش آدرس دادم بیاره الان همه چیز درسته فقط فونت فارسی رو نشون نمیده ، برای خود منوی اصلی که MainActivity.java هست فونت فارسی رو بهش دادم الان منوش فارسی رو نشون میده ولی وقتی برای اکتیویتی زندگینامه می ذارمش عمل نمی کنه شما می دونید باید چکار کنم.

لینک ارسال

برای نمایش متن فارسی از کلاس PersianReshape استفاده کنید،اموزش فارسی نویسی در سایت موجود میباشد از آن استفاده کنید مشکلتون حل خواهد شد.

لینک ارسال

با سلام خدمت شما

من هر کاری می کنم متن فارسی رو نمایش نمیده از کلاس فارسی استفاده میکنم ولی ارور میده چه کنم.

لینک ارسال

همه اینکارا رو انجام دادم ولی نمیشه فایلو اکتیویتی رو براتون میفرستم یه نگاهی کنید ممنونم میشم.

http://uplod.ir/4v3v6qazvh58/About.java.htm

لینک ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...