احسان

کار با edit text

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت تمام اعضای سایت.

من مدت زیادی که با edit text مشکل دارم.وقتی اون رو درگ میکنم به داخل صفحه ،صفحه آبی رنگ میشه و ارور میده و من اصلا نمیتونم ادیت تکستی رو که درگ کردم ببینم.وای داخل کدهای xml میاد.با سیستم های 32 بیتی و 64 بیتی هم امتحان کردم.هم لپتاپ هم کامپیوتر.eclipse  هم جدید  دانلود کردم.حتی jdk رو هم عوض کردم ولی باز هم ارور میده.البته وقتی برنامه رو export میکنم ادیت تکست میاد ولی خب چون ویرایش نکردم جش و اندازش درست نیست.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

متن ارور:

Exception raised during rendering:java.lang.System.arraycopy([ci[cii)v

Exception details are logged in Window > show view> Eror log

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من مدت زیادی که با edit text مشکل دارم.وقتی اون رو درگ میکنم به داخل صفحه ،صفحه آبی رنگ میشه و ارور میده و من اصلا نمیتونم ادیت تکستی رو که درگ کردم ببینم.وای داخل کدهای xml میاد.با سیستم های 32 بیتی و 64 بیتی هم امتحان کردم.هم لپتاپ هم کامپیوتر.eclipse  هم جدید  دانلود کردم.حتی jdk رو هم عوض کردم ولی باز هم ارور میده.البته وقتی برنامه رو export میکنم ادیت تکست میاد ولی خب چون ویرایش نکردم جش و اندازش درست نیست.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

چه خطایی میده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

چه خطایی میده؟

Exception raised during rendering:java.lang.System.arraycopy([ci[cii)v

Exception details are logged in Window > show view> Eror log

اروری که میده اینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

300x300http://i.stack.imgur.com/XYV2R.jpg[/img]

در این قسمت api رو تغییر بده شاید درست بشه یکی یکی بیا پایین

سلام.خیلی ممنون که کمک کردید.مشکل حل شد.مرسی:heart:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری