رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

نحوه ساخت کنترل در زمان اجرای برنامه رو کسی بلده یعنی وقتی کاربر روی یک دکمه کلیک کرد یه image view به صفحه اضافه بشه و عکس انتخاب شده کاربر رو داخل اش نمایش بده یه چیزی شبیح office/word و اینکه چه کنترلی به صفحه اضافه کنم که هم بشه داخل اش تایپ کرد و هم قابلیت اضافه کردن تصویر رو داشته باشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز از این آموزش استفاده کن مشکل داشتی بگو

http://kelidestan.com/keys/keys.php?key=324

سلام ممنون تعداد کنترل هام مشخص نیست چطوری مشخصات عناصر اضافه شده به لایه گرافیکی را در یک آرایه ذخیره کنم

لینک ارسال

بیشتر توضیح بده مشکلت چیه بردار من

این اموزشی که شما معرفی کردین یه کنترل به صفحه اضافه می کنه من میخام به تعداد نا مشخص کنترل به صفحه اضافه کنم و بعد بتونم با مراجعه به ای دی منحصر به فرد هرکدوم به محتویات اش دست رسی داشته باشم تا روی سرور ذخیره اش کنم

لینک ارسال

سلام

با فتو یه نمایی از چیزی رو که میخوای نشون بده شاید بتونیم کمکتانباشه

باشه الان لطفا of نشید

سلام

با فتو یه نمایی از چیزی رو که میخوای نشون بده شاید بتونیم کمکتان کنیم

لینک ارسال

ایمج ویو بزار و ان ها رو مخفی کن هر وقت کاربر روی دکمه انتخاب عکس کلیک کرد عکس انتخاب بشه و ایمج ویو را اشکار کن و توی ان نمایش بده و یه تکست ویو برای متنش بزار.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...