رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل خروجی گرفتن کلیپس

پست های پیشنهاد شده

سلام

خروجی که شما گرفتید نسخه امتحانی ( دقیق نمیدونم)  هست و برای انتشار باید keystore مخصوص خودتونو بسازید سپس برنامه رو sign و سپس align کنید

که با برنامه apk-signer و مشابه اون قابل انجام هست

البته من خودم از اکلیپس استفاده میکنم و به صورت خودکار خودش این کار هارو انجام میده و به برنامه اضافی نیازی نیست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

انشالله فردا هم برنامه لازمو اپلود میکنم هم آموزشو

همونطور که گفتم خود اکلیپس این کارارو انجام میده چیزی که حدس میزنم اینه که شما اول اکلیپس رو نصب کردید بعد adt plugin رو اضافه کردید بعد هم sdk رو آدرس دادید

ولی من از adt bundle استفاده میکنم که درواقع اکلیپس آماده شده برای اندروید نویسی هست

اگر میتونید adt bundle رو از این جا دانلود 

http://androidcode.ir/post/using-adt-bundle-windows

لینک ارسال

خیلی ممنون منتظر اموزشتون هستم فقط یه سوال کی استوره اگر فایلشو بسازم عمل میکنه یا حتما باید اندروید استودیو رو نصب کنم

لینک ارسال

سلام

به هر روشی که کی استور رو بسازید فرقی نداره و نیازی به اندروید استودیو نیس

خب

برنامه زیر رو دانلود کنید.

http://s3.picofile.com/file/8220748126/apk_signer_1_8_5.jar.html

این برنامه با پسوند jar هست و باید با جاوا اجراش کنید ( راست کلیک- open with java ) و باید jdk نصب باشه رو سیستمتون

برنامه رو که بازکنید چهار تا تب داره .

Key Generator برای ساخت کی استور

Signer برای sign کردن

Apk Alignment برای align کردن

Key Tools هم ما باهاش کاری نداریم

اگر قبلا کی استور ساختید که هیچی اگر نه با استفاده از تب اول بسازیدش و با دکمه save as  و سپس Generate Keyfile  ذخیره اش کنید.

حالا به تب دوم برید . دکمه اول برای لود کردن کی استور هست . فیلد های بعدی رو هم با توجه به کی استور خودتون پر میکنید و دکمه  Load target file  هم برای آدرس دهی apk ای که اکلیپس خروجی داده هستش .  بعد هم sign! رو میزنید .

بعد به تب سوم برید . با دکمه load apk file  خروجی ساین شده رو آدرس دهی کنید بعد رو Align بزنید و تموم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...