رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کمک در اتصال به بانک جهت واریز پول

پست های پیشنهاد شده

باسلام از دوستام من مشکل بخش خرید در برنامه رو دارم

می خواهم با کلیک کاربر به سایت بانک وصل بشه خرید انجام بشه و تاییدیه خرید به برنامه برگشت داده بشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه داری نمونه کد بدی مثلا 1000 تومان با سریال گوشی ارسال بشه به درگاه بانک و تاییدیهاونو بگیره 

اگه نمونه داری بهم بدی ممنون میشم

لینک ارسال

خب بنظرتون بدون درگاه بانک چطوری باید به بانک وصل شد... شما با کدوم درگاه میخواهید پرداخت کنید

لینک ارسال

بانک ملی

اتصال از طریق webview می تونه انجام بشه ولی پاسخی دریافت نمی کنید چون بانک فقط برای مشتری های خودش پاسخ میفرسته..

ببینید

هر بانکی سورس خودش رو با سریال مخصوص در اختیار مشتریانش(سازمان ها و شرکت ها و ...) قرار میده که داخل سورس خودشون جاگذاری کنند بعد وقتی اون شرکت که شما باشی، با برنامه تون از طریق سورس بانک به بانک متصل میشید بانک شمارو به عنوان مشتری معتبر میشناسه و پاسخ مشخصی رو برای برنامه شما ارسال می کنه و شما می تونید از این پاسخ به هر صورتی که میخواید در برنامه تون استفاده کنید.:shy:

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز مراحل انجام درگاه بانک درحال انجام و تاییدیه گرفتنه من میخواهم کد برنامه اندروید که اطلاعات رو به بانک میفرسته و تاییدیه برمیگرده رو داشته باشم حالا بر اساس بانک پارامترها رو عوض می کنم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...