رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خوام بعد از اینکه اپم رو انتشار دادم بانک اطلاعات اون را چند وقت یکی آپدیت کنم یا به عبارتی کلا دیتابیس جدید با قبلیه جایگزین بشه

روشی برای اینکار می خوام کسی میدونه؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دو تا راه دارین ، یا اینکه خودتون ورژن دیتابیس رو تغییر بدید به یک نسخه بالاتر ، در این صورت وقتی کاربر نرم افزار رو بروز میکنه دیتابیس جدید هم توی گوشیش کپی میشه ، قبلی از بین میره

راه دوم اینه که خود کاربر بیاد نرم افزار قبلی رو کامل حذف کنه و نسخه جدید نرم افزار رو نصب کنه

در هر دو صورت دیتابیس قبلی از بین میره

لینک ارسال

با تشکر از شما

اما من می خوام توسط دکمه ای که در اپم تعریف کردم فقط کاربر روی آن کلیک و دیتابیس عملیات بروزرسانی را انجام دهد؟!

لینک ارسال

سلام دوستان منم دقیقا به همین کار نیاز دارم دیتابیس من با sqlite ساخته شده و تو پوشه asset هست چطوری میتونم از طریق سرور تمام دیتابیس رو آپدیت کنم با تشکر!

لینک ارسال

سلام دوستان منم دقیقا به همین کار نیاز دارم دیتابیس من با sqlite ساخته شده و تو پوشه asset هست چطوری میتونم از طریق سرور تمام دیتابیس رو آپدیت کنم با تشکر!

از مدیران عزیز کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟!!!!

لینک ارسال

دو تا راه دارین ، یا اینکه خودتون ورژن دیتابیس رو تغییر بدید به یک نسخه بالاتر ، در این صورت وقتی کاربر نرم افزار رو بروز میکنه دیتابیس جدید هم توی گوشیش کپی میشه ، قبلی از بین میره

راه دوم اینه که خود کاربر بیاد نرم افزار قبلی رو کامل حذف کنه و نسخه جدید نرم افزار رو نصب کنه

در هر دو صورت دیتابیس قبلی از بین میره

سلام دوست عزیز میشه راه اول رو کامل تر توضیح بدید دیتابیس من با پسوند db تو پوشه asset هست بخوام از طریق سرور کل دیتابیس آپدیت بشه چکار باید بکنم؟؟

ممنون

لینک ارسال

اگر می خواید مستقیم داده ها از سرور گرفته بشه باید با Json کار کنید، یک هاست تهیه می کنید، یک وب سرویس Json روش پیاده سازی میکنید و بعد از طریق نرم افزار اطلاعات رو از وب سرویس می گیرید

اما اگر می خواید با هر بار بروزرسانی نرم افزار دیتابیس اون هم تغییر کنه توی پست دوم همین تاپیک توضیحات لازم رو دادم

لینک ارسال

برای پیاده سازی json روشی آسان سراغ دارید؟

واضح تر بگم ساختار json بین دو {} قرار می گیره و مقدار = کلید حالا من باید کل بانکم رو بیام دونه دونه به این شکل در بیارم!!!!!

آیا نرم افزاری هست که بانک رو بهش بدیم json بده بیرون؟!

لینک ارسال

برای پیاده سازی json روشی آسان سراغ دارید؟

واضح تر بگم ساختار json بین دو {} قرار می گیره و مقدار = کلید حالا من باید کل بانکم رو بیام دونه دونه به این شکل در بیارم!!!!!

آیا نرم افزاری هست که بانک رو بهش بدیم json بده بیرون؟!

دوستان روش json به کندی صورت میگیره برا یک بانک که حجمش زیاد باشه آیا راهی وجود داره که دیتابیس  توسط برنامه از سرور دانلود بشه و مستقیم جایگزین دیتابیس قبلی بشه؟؟؟؟!

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...