رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کتابی درباره اندروید استودیو می‌خواهم

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من تازه‌وارد هستم.

سرچ کردم، و چند کتاب هم دانلود کردم. اما متاسفانه کتابی در مورد اندروید استودیو پیدا نکردم.

اگر دوستان کسی سراغ داره معرفی کنه.

با سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز به نظر من اکلیپس و اندروید استودیو فرق زیادی با هم ندارن اگر شما کار با اکلیپس رو بلد باشی میتونی به راحتی با اندروید استودیو هم کار کنی

لینک ارسال

با تشکر از شما

من مدتی است با اکلی‍س کار می‌کنم.

پس از آشناپی با استودیو، محیط آن را مناسب‌تر دیدم، و می‌خواهم با این برنامه هم کار کنم. کوچ به سمت اندروید استودیو آغاز شده است، و من هم ترجیح دادم که زودتر با این برنامه آشنا شوم. انتخاب اول گوگل این برنامه است.

منتظر معرفی کتابی در این مورد هستم. چه انگلیسی و چه فارسی.

ممنون

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...

با تشکر از شما

پس از آشناپی با استودیو، محیط آن را مناسب‌تر دیدم، و می‌خواهم با این برنامه هم کار کنم. کوچ به سمت اندروید استودیو آغاز شده است، و من هم ترجیح دادم که زودتر با این برنامه آشنا شوم. انتخاب اول گوگل این برنامه است.

ممنون

سلام فکر نکنم هنوز کتابی برای اندروید استودیو نوشته باشن واسه همین پیدا نمیشه تو اینترنت ولی خیلی شبیه اکلیپس هستش

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...
  • 1 سال بعد...

با سلام خدمت دوستان

من تازه‌وارد هستم.

سرچ کردم، و چند کتاب هم دانلود کردم. اما متاسفانه کتابی در مورد اندروید استودیو پیدا نکردم.

اگر دوستان کسی سراغ داره معرفی کنه.

با سپاس

سلام یه لینک دارم ولی کتابش خارجی نوشته فقط برای اینکه کمکی براتون باشه اینم لینک:

http://android-learn.ir/download/ebook/android/Android%20Studio%20Application%20Development.pdf

لینک ارسال

با تشکر از شما

ممنون

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان/ من هم در این مورد کتاب میخام . اگر پیدا کردین منبع خوبی برام میل کنید متشکرم

takaups[@]gmail.com

--------------------------------------------

یو پی اس وباتری یو پی اس

[align=justify]تقریباً همه کسانی که با کامپیوتر کار می‌کنند اطلاعاتی ارزشمند و یا حداقل چند ساعت کار خود را بخاطر قطع برق از دست داده‌اند و به این علت یو پی اس را می‌شناسند. UPS در نظر عموم کاربران دستگاهی است که موجب می‌شود با قطع برق، کامپیوتر خاموش نشود. این مقاله به شما کمک می‌کند دانش خود در مورد یو پی اس را با دانش روز این فناوری هماهنگ کنید. سعی کنید به سوالات زیر اول خودتان پاسخ دهید و بعد پاسخ را بخوانید.[/align]

[align=justify] [/align]

[align=justify]یو پی اس[/align]

باتری یو پی اس

فروش یو پی اس

تعمیر یو پی اس

قیمت یو پی اس

[align=justify]یو پی اس مخفف چه کلماتی است و چرا به یو پی اس نیاز داریم؟

یو پی اس مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply و به معنی منبع تغذیه بدون وقفه است. این دستگاه برق مورد نیاز برای استفاده دستگاه‌هایی مانند کامپیوتر، ادوات پزشکی و تجهیزات امنیتی و… را مستقل از اینکه برق ورودی وجود داشته باشد یا خیر برای مدت محدودی تامین می‌کند.

همچنین شرایط برق ورودی را از نظر سطح ولتاژ، تغییرات ولتاژ و جهش‌های ناگهانی بهبود می‌دهد. در صورتی که یو پی اس ما هوشمند باشد علاوه بر موارد فوق می‌تواند دستگاه‌های متصل به خود را در زمان مناسب و به طرز صحیح خاموش نماید. در مورد اهمیت استفاده از یو پی اس همین بس که آمار نشان می‌دهد بیشتر از ۴۰ درصد مشکلات از بین رفتن اطلاعات، به مشکل قطع برق بر می‌گردد.[/align]

باتری یو پی اس

[align=justify]یو پی اس[/align]

[align=justify]یک یو پی اس بزرگ بهتر است یا چند یو پی اس کوچک؟

قیمت یو پی اس ها نسبت به توان خروجی‌شان افزایش می یابد، برای مثال اگر توان خروجی دو برابر شود قیمت بیش از دو برابر افزایش می‌یابد. لذا اگر در یک شرکت یا سازمان تعدادی کامپیوتر وجود دارد و قصد این است که آنها را به یو پی اس مجهز کنیم، بهتر است یک یو پی اس کوچک در محل هر کامپیوتر نصب شود، همچنین با استفاده از تعدادی یو پی اس کوچک در صورت بروز مشکل، دامنه آن به یک کامپیوتر محدود می‌شود و کل شبکه ما دچار اختلال نمی‌گردد.

این روش تا زمانی کارایی دارد که نیاز به یو پی اس با تکنولوژی خاصی نباشد. (تکنولوژی‌های مختلف در ادامه همین متن شرح داده می‌شود). اگر کاربرد خاصی نیاز به یو پی اس با تکنولوژی بالا را طلب کند، از آنجا که یو پی اس‌ها تکنولوژی بالا در توان‌های پایین معمول نیستند می‌توان مجددا به یک یو پی اس قوی مرکزی با تکنولوژی بالا فکر کرد.

چند نوع یو پی اس وجود دارد و این انواع از نظر فناوری چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟

یو پی اسها از یکی از فناوری‌های زیر استفاده می‌کنند:[/align]

[align=justify]انواع یو پی اس[/align]

[align=justify]۱- آف لاین

در این نوع یو پی اس مصرف کننده بصورت عادی از برق شهر استفاده می‌کند.

و به محض قطع برق یو پی اس وارد مدار شده و عهده دار برق رسانی به مصرف کننده می‌شود.

۲- لاین اینتراکتیو (Line Interactive)

مجهز به ترانس افزاینده و کاهنده جهت ثابت کردن ولتاژ برای دستگاه مصرف کننده، هنگام قطع برق ورودی، یو پی اس بدون وقفه‌ای برق مطلوب و مورد نیاز مصرف را تامین می‌نماید.[/align]

[align=justify]دبل کانورژن (آن لاین)

در این مدل دستگاه‌های مصرف کننده همیشه از برق ثابت و فیلتر شده خروجی یو پی اس بهره می‌برد، با کمک تکنولوژی آن لاین در اینگونه یو پی اس‌ها که از کیفیت و حساسیت بالایی برخوردارند می‌توانیم جهت دستگاه‌های فوق العاده حساس آزمایشگاهی، نظامی و… استفاده کنیم. طبق استاندارد، یک برد مجهز به میکروپروسسور فوق العاده حساس دائما ولتاژ و جریان ورودی را کنترل می‌کند.[/align]

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...