رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

بروز خطا در هنگام به‌روز کردن مندرجات SDK

پست های پیشنهاد شده

.

دوستان!

من در هنگام به‌روز کردن SDK با این خطا رویرو میشم.

به عکس ضمیمه نگاه کنید.

لطفاْ راهنماپی کنید.

sdk03.PNG

sdk02.PNG

sdk03.PNG.8d8f93c7076cdcfa9b50dfe4d730c621.PNG

sdk02.PNG.ecb71074190ecbd414f42978801bc60b.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل های SDK شما دانلود نشده اند. بهتره از یک جا دیگه پلتفرم را دانلود کنید. و بهتره بصورت انلاین دانلود نکنید

لینک ارسال

.

کاش، مدیران این انجمن، مرکزی را برای دریافت تمامی فایل‌های لازم برنامه‌نویسی اندروید ایجاد می‌کردند. چه به صورت دانلود مستقیم، و چه به صورت لینک از مراکز معتبر و به‌روز.

.

لینک ارسال

درست میگید..بزودی در حال اقدام است...در حال ارتقای سایت هستیم بزودی کلیه برنامه های مورد نیاز در اختیار  کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.. چنت بخش جدید نیز تا پایان هفته جاری در سایت افتتاح میشود و خیلی از مشکلات را حل خواهد کرد

تنها درخواست انجمن پی سی دروید از کاربران این میباشد، که همه در تولید آموزش کمک کنند و آموزش های خود را در سایت بگذارند تا همه بتوانند از مطلب مفید شان استفاده کنند.

[align=center]حضرت علی: زکات علم نشر آن است[/align]

لینک ارسال

.

اگر مورد قبول شما ست. یک صفحه در اختیار من بگذارید. که کس دیگری نتواند پست بگذارد. من مطالب زیادی دارم که در یک گروه خصوصی در فیس‌بوک موجود است. من مطالب را در پست‌های دسته‌بندی شده در اینجا می‌گذارم، شما طبق سلیقه خودتان مطالب به درد بخور آن را انتخاب کرده و در بخش‌های مختلف انجمن قرار دهید. در آخر کار می‌توانید صفحه مرا دلیت کنید. ممنون

.

لینک ارسال

.

دوستان!

من در هنگام به‌روز کردن SDK با این خطا رویرو میشم.

به عکس ضمیمه نگاه کنید.

لطفاْ راهنماپی کنید.

دوست عزیز مشکل شما مربوط به بروز رسانی آنلاین است که eCLIPS به صورت خودکتار به یرور ها ی گوگا متصل می شود تا بتواند جدید ترین ورژن های موجود را دریافت کند ولی از آنجایی که ایران در تحریم قرار دارد نمی تواند دانلود کند و خطا میدهد.

اگر ورژن های جدید sdk را می خواهید به ینده پیام خصوصی بدهید تا در اولین فرصت در اختیارتان قرار دهم

لینک ارسال

.

دوست گرامی!

کاش دو عکس ضمیمه را پاک نمی‌کردید، تا دوستانی که مشکل مرا دارند، با دیدن عکس‌ها متوجه می‌شدند که من چه مشکلی داشتم.

در ضمن از مدیر گرامی خواهشمندم که ارتفاع ادیتور "پاسخ سریع" را کمی بیشتر کنند، که حداقل ده خط دیده شود.

عزیزان! درست است که گوگل ایران را تحریم کرده است، اما من با فری‌گیت از امکانات گوگل استفاده می‌کنم.

الان مشکل من برطرف شد، و اکثر محتوای اس دی کا را به‌روز کردم.

مشکل آنجا بود که چون پوشه‌ی "اس دی کا" در درایو سی قرار داشت، ویندوز اجازه‌ی دسترسی نمی‌داد. با مطالعه یک سایت خارجی متوجه شدم که، اگر اس دی کا را با گزینه‌ی "ران از ادمینستریتر" اجرا کنم، مشکل برطرف می‌شود، که پیشنهاد مقاله مزبور درست بود و مشکل من حل شد.

پیشنهاد دیگر این بود که به جای اجرای "اس دی کا"، android.bat را در داخل پوشه‌ی تولز اجرا کنم، که آن هم عمل می‌کند. البته یادتان نرود که فی‌لتر شه‌کن باید روشن باشد.

در ضمن، مشکل من فقط مربوط به ایرانی‌ها نبود، و دیگران هم این مشکل را داشتند، و علت آن، وجود فایل "اس دی کا" در درایو سی بود.

البته قابل ذکر است حجم فایل‌های دانلودی در اس دی کا بسیار بالا است و زمان زیادی برای دانلود می‌برد، و گاهی چند بار قطع می‌شود. ولی خوشبختانه "اس دی کا" هوشمند است، و به راحتی از خصوصیت resume اسفاده می‌کند، و از همان نقطه‌ای که قطع شده بود، کار را ادامه می‌دهد.

در نهایت اینکه، با توجه به حجم بالای فایل‌ها و سرعت پائین اینترنت ما، و قطع پیاپی اینترنت، بهتر آن است که دوستان این فایل‌ها را در جائی در همین انجمن قرار دهند، تا همه اعضای انجمن آنها را دانلود، و در پوشه‌ی مربوطه قرار دهند.

دوستان توجه کنند که، ابتدا باید در اس دی کا، در گزینه‌ی تولز / آبشن، مشخصات پراکسی مورد نظر را وارد کنند.

من، از آنجا که از فزی‌گیت استفاده می‌کنم، این مشخصات را وارد کردم:

پراکسی سرور : 127.0.0.1

پورت : 8580

بدون دادن این مشخصات، و صرف روشن بودن فری‌گیت، امکان دسترسی ندارید، و حتماً باید مشخصات پراکسی را در جائی که گفتم وارد کنید.

موفق باشید.

.

لینک ارسال

.

دوست گرامی!

کاش دو عکس ضمیمه را پاک نمی‌کردید، تا دوستانی که مشکل مرا دارند، با دیدن عکس‌ها متوجه می‌شدند که من چه مشکلی داشتم.

در ضمن از مدیر گرامی خواهشمندم که ارتفاع ادیتور "پاسخ سریع" را کمی بیشتر کنند، که حداقل ده خط دیده شود.

عزیزان! درست است که گوگل ایران را تحریم کرده است، اما من با فری‌گیت از امکانات گوگل استفاده می‌کنم.

الان مشکل من برطرف شد، و اکثر محتوای اس دی کا را به‌روز کردم.

مشکل آنجا بود که چون پوشه‌ی "اس دی کا" در درایو سی قرار داشت، ویندوز اجازه‌ی دسترسی نمی‌داد. با مطالعه یک سایت خارجی متوجه شدم که، اگر اس دی کا را با گزینه‌ی "ران از ادمینستریتر" اجرا کنم، مشکل برطرف می‌شود، که پیشنهاد مقاله مزبور درست بود و مشکل من حل شد.

پیشنهاد دیگر این بود که به جای اجرای "اس دی کا"، android.bat را در داخل پوشه‌ی تولز اجرا کنم، که آن هم عمل می‌کند. البته یادتان نرود که فی‌لتر شه‌کن باید روشن باشد.

در ضمن، مشکل من فقط مربوط به ایرانی‌ها نبود، و دیگران هم این مشکل را داشتند، و علت آن، وجود فایل "اس دی کا" در درایو سی بود.

البته قابل ذکر است حجم فایل‌های دانلودی در اس دی کا بسیار بالا است و زمان زیادی برای دانلود می‌برد، و گاهی چند بار قطع می‌شود. ولی خوشبختانه "اس دی کا" هوشمند است، و به راحتی از خصوصیت resume اسفاده می‌کند، و از همان نقطه‌ای که قطع شده بود، کار را ادامه می‌دهد.

در نهایت اینکه، با توجه به حجم بالای فایل‌ها و سرعت پائین اینترنت ما، و قطع پیاپی اینترنت، بهتر آن است که دوستان این فایل‌ها را در جائی در همین انجمن قرار دهند، تا همه اعضای انجمن آنها را دانلود، و در پوشه‌ی مربوطه قرار دهند.

دوستان توجه کنند که، ابتدا باید در اس دی کا، در گزینه‌ی تولز / آبشن، مشخصات پراکسی مورد نظر را وارد کنند.

من، از آنجا که از فزی‌گیت استفاده می‌کنم، این مشخصات را وارد کردم:

پراکسی سرور : 127.0.0.1

پورت : 8580

بدون دادن این مشخصات، و صرف روشن بودن فری‌گیت، امکان دسترسی ندارید، و حتماً باید مشخصات پراکسی را در جائی که گفتم وارد کنید.

موفق باشید.

.

ممنون از توضیحاتتون

ولی پیش فرض بنده این بود که شما می دونید sdk در درایو سی قرار دارد...:shy:

در ضمن همون طور که دانلود فایل های sdk سخته آپلودشون هم سخته دیگه.. ولی کمی جستجو کنید پیدا می کنید

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...