رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کتابخانه ارسال رایگان پوش

پست های پیشنهاد شده

با سلام.یک سایت ایرانی رایگان برای ارسال پوش تبلیغاتی در برنامه هایتون.

کافیه کتابخانه را از سایت دانلود کنید و در برنامه خود پیاده سازی کنید. و از طریق پانل خود اقدام به ارسال پوش بکنید.استفاده از خدمات سایت رایگان است

آدرس:

http://digiadroid.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر نکنم کسی نظر شما رو پرسیده باشه ؟

به شما ربطی داره که نظر من چیه 

البته هیچ انتظاری از شما ندارم چون از نوع حرف زدنت معلومه که ادب و شعور اجتماعی نداری

باهاش حال نمی کنم و این سایت ها برای پیشرفت میان رایگانش می کنن ولی پیشرفت کجاست 1 درصد هم احتمال پیشرفت نداره

حالا فهمیدم ارسال کننده یک پست داشته معلومه که خودت بودی این پست رو گذاشتی که این طور بهت بر خورد به جای این همه تبلیغ یکم به فکر کمک به بچه ها باش

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان. بنده با این سایت از طریق ارسال ایمیل به ایمیلم آشنا شدم. به نظر من خوب بود گفتم به شما هم معرفی کنم.

من از امکاناتش خوشم اومد.از پشتیبانیشون هم همینطور. تا الان هر نظری که دادم رو اعمال کردن و امکاناتش روز به روز داره بیشتر میشه واسه همین گفتم برای تشکر از زحماتشون به همه دوستان خودم معرفیش کنم. 

همین که رایگان هست و محدودیت برای ارسال پوش نداره به نظر من خوبه.این که پیشرفت میکنه یا نه نمیدونم!

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان. بنده با این سایت از طریق ارسال ایمیل به ایمیلم آشنا شدم. به نظر من خوب بود گفتم به شما هم معرفی کنم.

من از امکاناتش خوشم اومد.از پشتیبانیشون هم همینطور. تا الان هر نظری که دادم رو اعمال کردن و امکاناتش روز به روز داره بیشتر میشه واسه همین گفتم برای تشکر از زحماتشون به همه دوستان خودم معرفیش کنم. 

همین که رایگان هست و محدودیت برای ارسال پوش نداره به نظر من خوبه.این که پیشرفت میکنه یا نه نمیدونم!

چرت پرته مگه چند کاربر فعال داره ... مگه رتبه بین سایت های مشابه چنده ... من به پولیش هم اعتقاد ندارم چه برسه به رایگانش

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان. بنده با این سایت از طریق ارسال ایمیل به ایمیلم آشنا شدم.

من که باور نمی کنم !

شاید تنها مزیتش رایگان بودنشه ولی هیچ کارایی نداره چون جایی تو بازار نداره

لینک ارسال

دوستان نظر شما محترمه . تعداد کاربرانش رو هم نمیدونم امکاناتش به نظر من از پارسه هم بهتره. فقط واسم جالبه چرا شما ناراحت شدید از اینکه حالا یه سایت ایرانی اومده یه کار جدید کرده اونم به رایگان! دیگه بهترین سایت خارجی پارسه هستش که اونم بعد 100 هزار پوش باید پول بپردازی واسش من تا الان نصفش رو استفاده کردم بعدش چه کار کنم؟

بنده فقط نظرم رو گفتم احتیاجی نیست اینجوری نسبت به من یا اون سایت جبهه بگیرید.

بدرود

لینک ارسال

دوستان نظر شما محترمه . تعداد کاربرانش رو هم نمیدونم امکاناتش به نظر من از پارسه هم بهتره. فقط واسم جالبه چرا شما ناراحت شدید از اینکه حالا یه سایت ایرانی اومده یه کار جدید کرده اونم به رایگان! دیگه بهترین سایت خارجی پارسه هستش که اونم بعد 100 هزار پوش باید پول بپردازی واسش من تا الان نصفش رو استفاده کردم بعدش چه کار کنم؟

بدرود

کسی به شما جبهه نگرفته ولی چرا به این چنین سایت هایی من مشکل دارم و جبهه میگیرم هیچ چیز ارزونی بی حکمت نیست تا کی قراره رایگان باشه؟؟؟من خودم طراح سایتم سایت رو که نگاه می کنم میدونم چه خبره . کاملا یه کار ساده است!ظاهر خراب! چرا یه ایرانی نمیاد فروشگاه درست کنه و درصد از فروش بر نداره؟؟؟ 

خودت می دونی هزاران راه است برای دور زدن پارسه  

و شما نبلیغت رو کردی منم نظرم رو دادم

لینک ارسال

بدرود

کسی به شما جبهه نگرفته ولی چرا به این چنین سایت هایی من مشکل دارم و جبهه میگیرم هیچ چیز ارزونی بی حکمت نیست تا کی قراره رایگان باشه؟؟؟من خودم طراح سایتم سایت رو که نگاه می کنم میدونم چه خبره . کاملا یه کار ساده است!ظاهر خراب! چرا یه ایرانی نمیاد فروشگاه درست کنه و درصد از فروش بر نداره؟؟؟ 

من طراح سایت نیستم ولی برنامه نویسم میدونم ساخت یک سیستم پوش آنچنان هم ساده نیست اگه بود خودم اولین نفری بودم که مستقلا میساختم و شما هم حتما دومین نفر! رایگانیش هم اونطور که توی حساب کاربری دیدم تا ابد رایگان هست که البته میشه ارتقاش داد که واسه من همین رایگانش خوبه.

من از پارسه هم استفاده کردم همین الانم دارم میکنم ولی توی این هم گزاشتم(هر دو کتابخانه رو تویشون گزاشتم) تا ببینم کارایی کدوم بیشتره.اگه مایل بودید در آینده همینجا نظرم رو در موردش میگم

لینک ارسال

بدرود

من طراح سایت نیستم ولی برنامه نویسم میدونم ساخت یک سیستم پوش آنچنان هم ساده نیست اگه بود خودم اولین نفری بودم که مستقلا میساختم و شما هم حتما دومین نفر! رایگانیش هم اونطور که توی حساب کاربری دیدم تا ابد رایگان هست که البته میشه ارتقاش داد که واسه من همین رایگانش خوبه.

من از پارسه هم استفاده کردم همین الانم دارم میکنم ولی توی این هم گزاشتم(هر دو کتابخانه رو تویشون گزاشتم) تا ببینم کارایی کدوم بیشتره.اگه مایل بودید در آینده همینجا نظرم رو در موردش میگم

اشتباه نکن من آخری میشم چون رویاهای من فرق می کنه در ضمن یه اصل هست وقتی من یه فریم ورک می نویسم مطمئنا تیمی که فریم ورک ورژن هزارش رو داده بیرون از من بهتر اینم همین طوره شک نکن انگشت کوچیکش هم نمیشه حتی اگر رایگان باشه تا یه مدت هم بیشتر دوام نمیاره مگر واقعا کار درست باشن و یک تیم همیشه آپدیت باشن با اون حالم انگشت کوچیک رقیب ها نمیشن

من تا ظاهر سایت رو دیدم بدم اوومد ازش 

و مطمئنما یه جای کار میلنگه 

شما تبلیغ گذاشتی منم نظر گفتم بچه ها هم دوست داشته باشن استفاده می کنن دوست نداشته باشن استفاده نمی کنن کسی رو نمیشه مجبور کرد استفاده کرد یا نه

لینک ارسال

دوست گرامی اینجا بخش معرفی کتابخانه های اندروید هست منم یک کتابخونه رو معرفی کردم حتی حرفی از نصبش نزدم چه برسه که بخوام کسی رو اجبار به نصبش کنم! من تجربه ام رو در اختیار دیگر اعضا گذاشتم . همه خوشبختانه اینجا با سوادن مایل باشن خودشون تست میکنن هیچ احتیاجی به تبلیغ یا بدگویی نیست. در ضمن من یک سال هست که با پارسه کار میکنم نه تبلیغ صوتی دیدم توش نه بنر که البته توی این سیستم ایرانیش دیدم! در مورد اینکه پارسه با تجربه است صد در صد حق با شماست . من هم توقع امکانات پارسه رو از این سامانه نداشتم ولی خب به نظر من که خوبه

موفق باشید

لینک ارسال

دوست گرامی اینجا بخش معرفی کتابخانه های اندروید هست منم یک کتابخونه رو معرفی کردم حتی حرفی از نصبش نزدم چه برسه که بخوام کسی رو اجبار به نصبش کنم! من تجربه ام رو در اختیار دیگر اعضا گذاشتم . همه خوشبختانه اینجا با سوادن مایل باشن خودشون تست میکنن هیچ احتیاجی به تبلیغ یا بدگویی نیست. در ضمن من یک سال هست که با پارسه کار میکنم نه تبلیغ صوتی دیدم توش نه بنر که البته توی این سیستم ایرانیش دیدم! در مورد اینکه پارسه با تجربه است صد در صد حق با شماست . من هم توقع امکانات پارسه رو از این سامانه نداشتم ولی خب به نظر من که خوبه

موفق باشید

منظورت الان با منه ایا منم که گفتم نظرم رو گفتم و کسی مجبور نمی کنم که از این سیستم استفاده نکنه بازم می گم من فقط نظرم رو گفتم

لینک ارسال

موفق باشید

میشه تجربیات تبلیغاتی نذاری مثلا سورس کد از تجربیاتت رو بزاری؟ از برنامه هایی که نوشتی ؟

باشه این خوبه دیگه بس کنید دیگه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...