رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در ایکلیپس و درخواست کمک فوری

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید. من برای اولین باره میخوام برم سراغ برنامه نویسی اندروید. از eclips دارم استفاده میکنم. یک مشکل داره اونم اینه که وقتی وارد برنامه میشیم. همینکه هیچ کدی رو داخلش وارد نکردم و فقط یک پروژه رو اماده برنامه نویسی میکنم بهم ارور میده. خطا میگیره. میشه یکی راهنماییم کنه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لطفا یه عکس از ارور بذارید .

اگر از style.xml ارور میگیره نیاز به کتابخونه appcompat_v7 دارید ! به همین دلیل یا زمانی که پروژه رو وقتی میسازید تمش رو از holo light actiobar بردارید ! یا کتابخونه ی appcomat_v7 رو از همین انجمن دانلود کنید ست کنید به برنامتون .

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

لطفا یه عکس از ارور بذارید .

اگر از style.xml ارور میگیره نیاز به کتابخونه appcompat_v7 دارید ! به همین دلیل یا زمانی که پروژه رو وقتی میسازید تمش رو از holo light actiobar بردارید ! یا کتابخونه ی appcomat_v7 رو از همین انجمن دانلود کنید ست کنید به برنامتون .

موفق باشید

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام 

داداش شما نه JAVA_HOME  رو مشخص کردی 

و مثل این که کلا فایل های لازم برای SDK رو کامل نکردی . چون API که استفاده کردی رو اکلیپس نشناخته . 

ببین حتما ANDROID support library  نصب باشه . تو extra .

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...