رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

امیولی‌تر پروژه را نشان نمی‌دهد.

پست های پیشنهاد شده

.

دوستان!

در اکلیپس امیولی‌تر را اجرا کردم و قفل آن را هم گشودم و الان صفحه‌ی اول خود موبایل را نشان می‌دهد.

پروژه را ران کردم تا آن را در امیولی‌تر ببینم.

اما ارتباطی بین امیولی‌تر و پروژه برقرار نیست.

و این پنجره ظاهر می‌شود، که نشان می‌دهد که امیولی‌تر آفلاین است.

به تصویر نگاه کنید

چگونه می‌توان آن را آنلاین کرد؟

لطفاً راهنمایی کنی.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکبار ADB خود را استارت کنید:

به تب DDMS بروید و در پنل سمت چپ Devices نگاه کنید . مانند تصویر زیر عمل کنید و گزینه   Reset ADB را انتخاب کنید :

[align=center]do.php?img=191[/align]

لینک ارسال

.

با تشکر از بسیار از شما، مشکل حل شد.

اما مشکل جدید این است که، در پکیج اکسپلورر من، چند پروژه قرار دارد.، که طبیعتاً باید مثل ویندوز اکسپلورر باشد.

الان چهار پروژه در پکیج اکسپلورر وجود دارد. جالب آنکه وقتی من دکمه ران را از منوی ران می‌زنم، می‌گوید که خطا وجود دارد.

درست می‌گوید خطا وجود دارد، اما در پروژه‌های قبلی که الان کلوز هستند، و نه در پروژه‌ای که تازه ایجاد کردم، و بلافاصله هم دکمه‌ی ران را زدم.

آیا اگر در هر کدام از پروژه‌های موجود در پکیج اکسپلورر خطایی وجود داشته باشد، اکلیپس مانع از اجرای برنامه می‌شود؟

دیگر آنکه، من از منوی فایل، دکمه‌ی کلوز آل را زدم، و ظاهراً، تمام پروژه‌ها، به جز پروژه‌ی تازه ایجادشده، الان باید بسته باشد، پس چرا امیولی‌تر من اولین پروژه‌ی موجود در ساختار درختی پوشه‌ی پکیج اکسپلورر را در خودش نشان می‌دهد؟

مگر هر چه که در پکیج اکسپلورر قرار دارد هم‌چنان فعالند؟ 

لطفاً راهنمائی کنید.

.

لینک ارسال
سلام خطا در بقیه پروژه ها ، مشکلی در اجرای پروژه جاری نمی شود.

برای اطمینان از اجرای پروژه جاری از قسمت run روی run configuration کلیک کنید روی android application  دایل کلیک کنید و از طریق دکمه browse پروزه دلخواه را انتخاب کرده  سپس به  تب target رفته و AVD مورد نظر را انتخاب کرده و run  کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...