رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام من با استفاده از eclipse موجود در ADT که دانلود کردم برنامه نویسی میکنم متاسفانه از طریق SDK Manager هرچقدر Android 2.3 و دانلود میکنم وسط کار خطا میاره میشه Android 2.3 و دانلود کنم از جایی دیگه و در skd موجود کپی کنم پوشه ADT bunndle من که دانلود کردم حاوی پوشه eclipse و skd و برنامه SDK Manager هستش اگر میشه Android 2.3 و دانلود کنم باید کجا کپی کنم ؟لینک دانلود android 2.3 و میخوام

1.JPG

1.JPG.ec82d6955efc8617ee467ab7ee29f763.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

.

دوست گرامی!

آخرین ورژن sdk ورژن 2.2.1 است که در سایت اندروید منتشر شده است. از کجا شنیدید که نسخه 2.3 آمده است؟!

http://developer.android.com/sdk/index.html

.

لینک ارسال

.

دوست گرامی!

آخرین ورژن sdk ورژن 2.2.1 است که در سایت اندروید منتشر شده است. از کجا شنیدید که نسخه 2.3 آمده است؟!

http://developer.android.com/sdk/index.html

.

دوست عزیز SDK Manager و باز کردم نوشته Android 2.3.3(API10) خب من الان دانلود کردم اندروید 2.3.3 با API 10 رو و کپی کردم و درستش کردم ولی باز SDK Manager و باز میکنم میگه Android 2.3.3(API10) -   Google API نصب نشده not installed اینم تصویرش پیوست کردم؟

1qad.JPG

1qad.JPG.72c4ef1c059726d8ae59753f077ac820.JPG

لینک ارسال
دوست عزیز ، من فقط sdk platform رو نصب کردم راحت با ورژن 2.3.3 کار میکنم اون دوتایی که نصب نمیشه تیک شو بردارین

485x346http://p30droid.com/Uploader/do.php?img=196[/img]

لینک ارسال

.

دوست گرامی!

اون 2.3.3 که شما گفتید، ورژن سیستم عامل اندروید است که آخرین نسخه آن 4.4 است با api  شماره 18، که چند روز پیش منتشر شده است. آخرین ورژن sdk همان است که گفتم: یعنی 2.2.1.

موفق باشی

لینک ارسال

.

دوست گرامی!

اون 2.3.3 که شما گفتید، ورژن سیستم عامل اندروید است که آخرین نسخه آن 4.4 است با api  شماره 18، که چند روز پیش منتشر شده است. آخرین ورژن sdk همان است که گفتم: یعنی 2.2.1.

موفق باشی

خیلی ممنونم مشکلی که الان دارم اینه که من اندورید 2.3.3 و از SDK Manager نصب کردم و Google API 10 رو هم نصب کردم ولی در حین پروژه ایجاد کردن اصلا نمیاره که پروژه و با API 10 کامپایل کنم فقط API 18 و میاره ؟

لینک ارسال

.

شما همیشه باید با آخرین "ای پی آی" موجود کامپایل کنید.

تنها در هنگام ایجاد پروژه، و در تعیین پائین‌ترین مدل شامل‌شونده باید 2.3.3 را انتخاب کنید.

در هنگام ساخت پروژه، از سه گزینه موجود، فقط اولی را باید روی 2.3.3 قرار دهید، و دو تای بعدی باید از آخرین "ای پی آی"، یعنی شماره 18 استفاده کنید.

.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...