رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

اسکریپت اختصاصی پرداخت درون برنامه ای موبایل in app purchase

پست های پیشنهاد شده

پرداخت درون برنامه ای چیست ؟

پرداخت درون برنامه‌ای یکی از سرویس‌های است که فروش محتوای دیجیتال از درون برنامه‌ها را ممکن می‌کند. شما می‌توانید از این سرویس برای فروش محتوای مختلف مانند محتوای قابل دانلود مثل موسیقی، تصاویر و محتوای غیر قابل دانلود مثل افزایش مرحله یا خرید سکه در بازی‌ها استفاده کنید.

وقتی از پرداخت درون برنامه‌ای برای فروش محتوا استفاده می‌کنید، کلیهٔ مراحل پرداخت توسط پرتال اختصاصی انجام می‌شود. بنابراین نیازی نیست برنامهٔ شما به صورت مستقیم پردازش مالی پرداخت‌ها را انجام دهد. پرتال اختصاصی دقیقاً از همان روش خرید برنامه‌های غیر رایگان برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده می‌کند. بنابراین روند خرید برای کاربران بسیار آشنا خواهد بود.

هر برنامه‌ای که در مارکت ها و یا وب سایت ها منتشر ‌می‌کنید می‌تواند از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده کند. به غیر از داشتن حساب پی لاین و خرید پرتال اختصاصی که برای راه اندازی سرویس پرداخت درون برنامه ای ساخته‌اید، نیازی به ساختن هیچ حساب دیگری نیست. برای پیاده سازی پرداخت درون برنامه ای در برنامه های خود میتوانید از سورس کد "اندروید" استفاده نمایید.

مزایای استفاده از پرداخت درون برنامه ای اختصاصی

• پیاده سازی اختصاصی
  • تعریف بی نهایت برنامه
  • تعریف بی نهایت محصول برای یک برنامه (ارتقاء / باز کردن برخی از قسمت های برنامه و ....)
  • درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی Payline.ir
  • دریافت مبلغ خرید ها به صورت کاملا مستقیم
  • پرداخت کارمزد فوق العاده کم در درگاه Payline.ir
  • حذف پرداخت کارمزد های بالا (40%) به مارکت های مشابه
  • سرعت بالا در تراکنش های بانکی
  • گزارش تعداد خریدها به تفکیک هر برنامه
  • ارتباط امن بدون استفاد وابستگی به مارکت های دیگر
  • امکان انتشار برنامه در وبلاگ / وبسایت (پس از استفاده از سرویس پرداخت درون برنامه ای میتوانید نرم افزار خود را در وب سایتها / وبلاگ ها پربازدید منتشر کنید)

قوانین استفاده از پرتال اختصاصی

مارکت پی فقط مسئولیت توسعه پرتال و سورس کد های موبایل را بر عهده دارد و استفاده از پرتال و محتوی فروش محصولات نرم افزار بر عهده خریدار است . در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا دریافت شکایت از سوی مقامات , سرویس ارائه شده بدون اطلاع قبلی حذف میگردد

حریم خصوصی کاربران

اطلاعات کاربرانی که از طریق برنامه اقدام به خرید محصول می نمایند در بانک اطلاعاتی توسعه دهنده ذخیره میگردد و مارکت پی هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.

ملزومات نصب و راه اندازی : 

سورس کد برای استفاده در برنامه نویسی موبایل (ما بهتون میدیم - آندروید)

هاست ویندوز (ما به بهتون هدیه میدیم)

دامنه آزاد - باید تهیه کنید

پشتیبانی : 

سیستم یک سال از زمان خرید دارای پشتیبانی رایگان هست و در صورتی که امکان جدید به سیستم اضافه شه به صورت رایگان برای دوستان نصب خواهد شد .

دموی پنل مدیریت :

لینک : http://marketpay.ir/adminlogin.aspx

نام کاربری : demo

کلمه عبور : demo

نمونه فایل APK نصبی سیستم عامل اندروید ضمیمه گردید

هزینه نصب و راه اندازی به صورت سالیانه مبلغ 100.000 تومان است که تا زمان محدود با 60% تخفیف (مبلغ نهایی 40.000 تومان) می باشد . توجه داشته باشید در صورتی که هاست را از جایی بخواین بخیرین برای پرداخت سالیانه فقط می بایست سالیانه 200.000 پرداخت کنید که ما به صورت هدیه بهتون میدیم . پس هزینه ای که پرداخت میکنید فوق العاده مناسب بوده .

جهت پرداخت و ثبت سفارش به سایت http://marketpay.ir مراجعه نمایید.

پس از عملیات پرداخت , اطلاعات شما ثبت میگردد طی کمتر از 24 ساعت کاری هاست شما ایجاد و اسکریپت نصب میگزدد و اطلاعات ورود به مدیریت پنل برایتان ارسال میگردد

سوالی هم بود در خدمتم .

جهت ارتباط با ما میتوانید از طریق تلگرام به ما پیام دهید : Telegram Contact

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام !! من هاست دارم همه چیزش نامحدود سالیانه 60 تومن میدم !

هاست ویندوز هست ؟

چند مگ میدین ؟

من سرور دارم . 

البته پست من برای فروش هاست نیستااا :blush::blush:

پست من مبنی بر پرتال اختصاصی سرویس پرداخت درون برنامه ایه . :shy::shy:

لینک ارسال

منظورم اینه که شما گفتید 200 تومن باید سالیانه بدید ! گفتم نه اینطور نیست .

اینم سایتی که میتونید بخرید

http://serverpars.ir/

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...