رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

آموزش و معرفی : ارسال پوش نوتیفیکشن به آسانی!

پست های پیشنهاد شده

سلام

اول بگم که ممکنه اشتباهات لفظی زیاد داشته باشم چون تازه کارم

قبل از هرچیز پوش نوفتیفیکشن اصلا چی هست؟

اگه دیده باشین بعضی از برنامه های اندروید خبری ، زمانی که خبر مهمی رخ میده شما رو با نوتیفیکشن آگاه میکنن. یا بعضی از برنامه ها هم به صورت نوتیفیکشن برای شما تبلیغ میفرستن. این نوتیفیکشن هایی که از وب سرویس برای شما فرستاده میشه بهشون میگن (پوش نوتیفکیشن / Push Notification)

خب بریم برای معرفی :

من خودم 2 تا وب سایت مد نظرم هست

وب سایت اول :

وب سایتی هستش که خیلیا میشناسنش ، Parse.com یه وب سایت امریکایی که براتون آمار می گیره و خیلی کارای دیگه به جز ارسال نوتیفیکشن برایتون انجام میده

وب سایت دوم : یه وب سایت ایرانیه که نام آشنا هم نیست ولی خدماتش عالی هستن ، خودم که حال کردم

Pushe.co

این وبسایت هم مثله وب سایت پارز هستش اما کاملا فارسیه و تحت یه برند ایرانی ( که باید ازش حمایت کنیم)

وب سایت سوم :

onesignal.com

نمیدونم چیه، حتی تاحالا بازش هم نکردم ، یکی از دوستان توی همین تاپیک معرفیش کرده

----------------------------

آموزش :

توی بخش Documention وب سایت پارسه و تیو بخش راهنمای سایت پوشه آموزش اتصال اپلیکیشن هست

ماله وب سایت پوشه کامل تره و کمتر کد نویسی میخاد ولی دیگه امان از سلیقه های مختلف

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایت پوشه رو دیدم اما فعلا برای قضاوت زوده.

سایت پوشه باید کاملا جا بیفته چون کلا اطمینان کردن به سرویس های ایرانی سخته خودتون هم میدونین چرا.

سایت پوشه هم مسلما اگر بتونه خدمات خوب ارائه بده و مشتریاش رو راضی نگه داره به شدت ازش استقبال خواهد شد در ایران

ضمنا سایت onesignal.com هم برای این کار خوبه

لینک ارسال

Ok اضافه کردم به تاپیک

ممنونم از اطلاع دادنتون

ولی سایت پوشه چه مشکلاتی/مشکلی داره؟

لینک ارسال

من نگفتم سایت پوشه مشکلی داره

حرف من کلی بود درباره سرویس های ایرانی و اینکه نمیشه به اندازه ای که مثلا به سایت Parse.com اطمینان کرد به پوشه هم اطمینان کرد منظورم از اطمینان هم اینه که بالاخره سرویس دهنده های با سابقه تری وجود دارند

البته باز هم میگم اگر پوشه خوب سرویس بده قطعا استقبال بسیار زیادی ازش خواهد شد چون فکر کنم اولین سایت ایرانی باشه که داره این کار رو میکنه (؟)

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...