رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام

من داخل برنامم لینک هایی دارم مربوط به ذخیره اطلاعات مهم در سرور که میخوام به هیچ عنوان کسی نتونه بهشون دسترسی داشته باشه و لینک هارو پیدا کنه از رمزگذاری base64 استفاده میکنم اما وقتی میخوام لینک رو استفاده کنم باید رمزشو باز کنم و اگر کسی کد های برنامه رو بخونه راحت متوجه میشه و بازم لینک رو بدست میاره

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهتره برای لینکهایی که درست کردید پسورد بذارید ! یعنی زمانی که لینک باز میشه یوزر نیم و پسورد از شما بخواد . اون موقع دیگه هک نمیشه.

لینک ارسال

سلام

ممنون که جواب دادید

لینک ها مربوط به قایل php هستش و با اجرای اونا سمت سرور امتیاز به کاربر داده میشه حالا اگر کاربر اینو پیدا کنه توی مرورگر هم که بزنه میتونه هی امتیاز بگیره

رمز هم که بزارم باید رمز داخل اپ باشه و بازم کاربر میتونه پیداش کنه

لطفاً بیشتر راهنمایی کنید

لینک ارسال

ببین دوست عزیز ! کاربر معمولی که برنامه نویسی حالیش نیست که بخواد مثلا هک کنه !!! همون که base64 ذخیره کردید کار رو راه میندازه ! یک برنامه نویس هم معمولا برنامه رو هک میکنه که از سورس کد استفاده کنه ! اصلا یعنی وقتش رو نمیذاره برای اینکه امتیاز بگیره !!

من طراح وب نیستم ! شاید راهی داره که امنیت رو ببرید بالا ! اما به نظرم همین کار کافیه !

لینک ارسال

من نمی فهمم چرا شما لینک هاتونو توی اپ ذخیره کردیاگه یوزر داره برنامه می تونی به صورت پارامتریک عمل کنی بفرصتی به وب سرویست و اونجا امتیاز رو بگیره

لینک ارسال

واقعا ممنونم از پاسخ شما عزیزان

دقیقا توی اندروید راهی هست که من کدی بنویسم و کسی نتونه بخونتش؟

استفاده از پروگارد فقط اسم هارو تغییر میده و برنامه مبهم میشه اما همچنان با یکم وقت گذاشتن میشه کد هارو پیدا کرد

یه چیزی میخوام که کلا سورس برنامه رو کدگزاری و ناخوانا بکنه

اگر هزینه هم داشته باشه مسئله ای نیست

لینک ارسال

یکی از روش هاش پروگارده که گفتید روش های دیگه هم مطمئنا هست باید تحقیق کرد اما همشون قابل کرک شدن هستن

هیچوقت نمیتونید برنامتون رو 100 درصد غیر قابل کرک بکنید یعنی کلا امنیت 100 درصد وجود نداره

لینک ارسال

تیم پروگارد یک بسته ی امنیتی دیگه دارن که فروشیه ! اسمش رو یادم نیست اما میدونم که امنیتش بالاتر از پروگارده .

امنیت 100 درصد فعلا وجود نداره ! اما تا اونجایی که من میدونم اینطور گفتند که قفل گذارها تا 2018 کاری میکنن که هیچ برنامه و بازی و ... هک نشه !! نمونش هم قفل دنوو هست که جدیدا روی بازیها گذاشته شده که فعلا هیچ گروه هکری نتونسته هکش کنه !!

ببخشید که خارج از مبحث بود !!

به هر حال نظر من اینه که همون base64 کافیه !! نگران اینکه کاربری هک کنه نباشید . اکثر مردم ایران نمیدونن هک چه شکلی هست .

مثلا از 50 هزار نفری که دانلود میکنن شاید 100 نفر دنبال هک باشن که به نظرم هیچی نیست .

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...