رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

میشه این کار یا نمیشه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سوال دارم نمیدونم اصن اینجور چیزی میشه یا نه

فرض کنیم ما یه سایت داریم مثل همین سایت بعد یه قسمت جستجو داره این سایت  حالا من میخوام توی برنامم یه قسمت جستجو بزارم که وقتی اون تو جستجو میکنم همزمان توی همین سایت اون مطلب جستجو کنه بدون اینکه خود این سایت باز کنم

اگه سوال مبهم بگین بیشتر توضیح بدم

لطفا نظراتتون بگین

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید با دیتابیس سایتتون ارتباط برقرار کنید و توی اون سرچ کنید و بعد هم نتیجش رو به صورت JSON دریافت کنید و نشون بدید این کار هم مستلزم اینه که کد این کار رو بنویسید در سرورتون

این راهیه که من میدونم شاید راه راحت تری هم باشه

لینک ارسال

باید با دیتابیس سایتتون ارتباط برقرار کنید و توی اون سرچ کنید و بعد هم نتیجش رو به صورت JSON دریافت کنید و نشون بدید این کار هم مستلزم اینه که کد این کار رو بنویسید در سرورتون

این راهیه که من میدونم شاید راه راحت تری هم باشه

---------------------------------------

میشه یکم بیشتر بگین در این زمینه یا منبعی رو معرفی کنین؟

چطور این کاری که گفتین انجام میشه داد؟

می خوای مطالبی که تو سایت هستش زو جستوجو کنی تو آپ  ؟؟

اوهوم مثلا من اپم یه قسمت جستجو داره که وقتی مطلبی رو توی اون مینویسم برای سرچ کردن دیگه مطالب این سایت برای بیاره و نخوام به این سایت متصل بشم و یا اینکه بتونم تو همون اپم توی این سایت عضو بشم

لینک ارسال

اگر میخواید این کار رو خودتون انجام بدید باید کمی PHP بلد باشید + کار با اینترنت در اندروید و نحوه Parse کردن JSON

برای سرچ باید یه فایل php توی سرورتون بزارید که یک عبارت رو دریافت کنه (از طریق POST Request) و بعد اون رو در دیتابیس جستجو کنه و بعد نتایج رو به صورت خروجی JSON چاپ کنه و شما توی برنامت خروجی رو میگیری و نشون میدی

لینک ارسال

اگر میخواید این کار رو خودتون انجام بدید باید کمی PHP بلد باشید + کار با اینترنت در اندروید و نحوه Parse کردن JSON

برای سرچ باید یه فایل php توی سرورتون بزارید که یک عبارت رو دریافت کنه (از طریق POST Request) و بعد اون رو در دیتابیس جستجو کنه و بعد نتایج رو به صورت خروجی JSON چاپ کنه و شما توی برنامت خروجی رو میگیری و نشون میدی

برای سرچ باید یه فایل php توی سرورتون بزارید.  منظور چیه میشه یکم بگین

من مثال جستجو زدم کلا بخوام هرچی توی این سایت هست رو  یا یه بخشیش رو دیگه وارد این سایت نشم با همون اپم انجام بدم هم همین روش رو باید پیش بگیرم یا نه؟

لینک ارسال

شما با اطلاعات این سایت میخوای کار کنی؟

حرف من رو فقط توی سایت خودتون میتونید عملی کنید

ببین شما هر کاری که بخوای با اطلاعات وبسایتت بکنی باید سمت سرور انجام بدی مثلا اگر میبینی یه برنامه ای داره یه سری اطلاعات رو به صورت آنلاین سرچ میکنه در واقع اون برنامه کاری انجام نمیده و فقط مثلا عبارت جستجو رو به سرور میفرسته و در سمت سرور جستجو انجام میشه و باز نتیجه برگردونده میشه به برنامه

این مسئله فقط برای سرچ نیست برای عضویت، لاگین و ... هم هست

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...