Majid Ebrahimi

راهنمایی در مورد یک پروژه

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام.من می خوام برنامه ی بنویسم که الان دو هفته ای هست که فکرم رو مشغول کرده.قسمت اصلی اون اینه که قرار است برنامه هر روز یک سری کار انجام بده یعنی در 24  در حال اجراست.یعنی وقتی کاربر برنامه رو در گوشی نصب می کنه تا پایان شب کار کنه و سپس از ساعت صفر بامداد کار روز بعد رو انجام بده.تمام کار برنامه نیز در بک گراند انجام میشود البته بعد از راه اندازی توسط کاربر. من طبق کمک آقا فرزاد از سرویس استفاده کردم اما کمک نکرد.چون فقط می توانم تا پایان روز اول که برنامه نصب میشه رو انجام بده یا روزهای آینده را .لطفا در این مورد راهنمایی کنید یا حداقل یک سری کلید واژه بگذارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر کلیه کارهایی را که جناب سرسیفی میگویند درست میباشد..لطفا سرویس خود را قرار دهید تا بررسی کنیم و باگ کدتون در بیاد.یکی از اشتباهاتی که بیشتر کاربران ان را مکررا تکرار میکنند این است که میخواهند که کدی در سایت قرار داده شود که کل مشکل شان حل شود ولی این روش اصلا درستی نیست و هیچوقت نیز انجام نخواهد پذیرفت.پس همیشه نمونه ای از کدها و کلاس های خود را قرار دهید تا بتوان تشخیص داد مشکل کار کجاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام آقای محمودی کد من مشکلی نداشت .آقا فرزاد کد سرویس و آلارم منیجر رو گذاشتند و با خواندن داکیومنت های اندروید برنامه من اجرا شد. اما در آلارم منیجر سرویس در یک بازه زمانی مدام اجرا می شود .من دنبال این هستم که آیا می شود این بازه زمانی را تغییر داد یا نه.یا اصلا هر وقت کاربر برنامه من را برای اولین بار run کرد .برنامه در بک گراند به صورت مادام العمر کار کند.همانطور که در بالا گفتم حتی راهنمایی در مورد کلید واژه ها کمک بزرگی است.اگر لازم می دانید نام برنامه مشابه که در گوگل پلی هست را برایتان ارسال کنم.از سیاست شما که بر اساس راهنمایی و فعالیت است نه تن پروری تشکر می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری