رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ارتباط اندروید و پایگاه داده و php

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم

ببخشید ی سوال داشتم  - الان برنامه ای مثل تلگرام اگه بخام بنویسم و زبان برنامه نویسی سمت سرورش هم  php باشه  . برای اینکه ک برنامه اندرویدم رو باهاش مچ کنم باید اندروید رو با php اوکی کنم یا با دیتابیسش؟ 

ینی چطور اطلاعات رو روی پایگاه داده ذخیره کنم ؟ و ایا در این بین باید اندروید رو به php متصل کنم یا یک راست اندروید رو با پایگاه داده ؟

با سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیزم خوبید

اول اینکه برنامه تلگرام سروراش میلیارد ها تومان پول بخاطر قدرتی که داره حالا کاری به این چیزا نداریم و اینکه تلگرام همش ارسال داده نداره توش و از سوکت پروگرمینک هم استفاده شده اگه اشتباه نکنم اگه شما می خواید با ارسال داده آشنا بشید تو اینترنت مثال زیاد هستش تو همین انجمن هم هستش فقط کافیه یه سرچ بزنید

لینک ارسال

سلام دوست عزیزم خوبید

اول اینکه برنامه تلگرام سروراش میلیارد ها تومان پول بخاطر قدرتی که داره حالا کاری به این چیزا نداریم و اینکه تلگرام همش ارسال داده نداره توش و از سوکت پروگرمینک هم استفاده شده اگه اشتباه نکنم اگه شما می خواید با ارسال داده آشنا بشید تو اینترنت مثال زیاد هستش تو همین انجمن هم هستش فقط کافیه یه سرچ بزنید

سپاس بابت پاسخ

راستش من خودم اندروید کار نیستم و php کار میکنم . فقط با تیمم میخایم ی نرم افزار بنویسیم تو مایه های تلگرام برا همین ی مبهماتی تو ذهنم هست که میخام ببینم الان باید php رو با اندروید ست کنم یا اندروید با دیتا بیس.

خیلی ممنون

لینک ارسال

شما نمی تونید آندروید رو یکسری به دیتابیس musql وصل کنید باید وب سرویس بنویسید با php و بعد با ارسال در خواست از طرف آندروید به اون وب سرویس می تونید به پایگاه دادتون وصل بشید آموزش وب سرویس و ارسال درخواست از آندروید هم اینجا هستش فقط باید سرچ کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...