رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان من یک برنامه نویس مبتدی هستم که قبلا با زبان بیسیک برنامه نویسی میکردو ولی الان حدودا 2 ماه هست به فکر برنامه نویسی اندروید افتادم یکی از بهترین پک های آموزشی رو هم خریدم و تمام نرم افزار هارو نصب کردم ولی الان چندتا مشکل داشتم

1-درتمامی آموزش ها گفته شده برای ساخت برنامه جدید بر روی New android project کلیک کنید اما در ایکلیپس من این گزینه وجود داره New android application project که حتی بعضی از فیلدهایی هم که در مراحل بعدی کار میاد با آموزش فرق داره

2-من وقتی یک برنامه میسازم حتی یک برنامه ساده مانند helloworld میگه برنامه ای که ساختم مشکل داره بعد مثلا میگه Import R (android)

حالا به هر حال اینارو یا کدشو پاک میکنم یا یک کاریش میکنم مرحله بعد مهمه وقتی میخوام اجراش کنم اصلا اجرا نمیشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز هر دو سوال شما مربوط به نسخه اکلیپس شما می باشد

اول اینکه در ورژن های جدید شما برای ایجاد پروژه جدید New android application project را انتخاب نمایید

احتمالا اون آموزشها مال قبل بوده

سوال دومتون مشکل از اکلیپس هست که فایل R.java رو تولید نمیکنه

شما باید نسخه اکلیپستون رو تغییر بدید

از لینک زیر میتونید استفاده کنید

http://www.kamalan.com/?p=1833

موفق باشید

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام من مشکلم اینه که قسمت package explorer رو نشون نمیده از منوی ویندوز گزینه show view > package explorer رو هم زدم ولی باز نمیاره بعدشم اصلا وقتی پروژه میسازم صفحه هاش رو اصلا نشون نمیده نه اکتیویتی رو و نه فایل یو آی رو چیکار کنم من ؟

لینک ارسال
سلام

از منوی window گزینه reset perspective... رو کلیک کنید شاید درست شه

سلام درستش کردم بالا خره تونستم . رفتم توی منوی help و اینو زدم android ide

لینک ارسال

دوست عزیز هر دو سوال شما مربوط به نسخه اکلیپس شما می باشد

اول اینکه در ورژن های جدید شما برای ایجاد پروژه جدید New android application project را انتخاب نمایید

احتمالا اون آموزشها مال قبل بوده

سوال دومتون مشکل از اکلیپس هست که فایل R.java رو تولید نمیکنه

شما باید نسخه اکلیپستون رو تغییر بدید

از لینک زیر میتونید استفاده کنید

hتttp://www.kamalan.com/?p=1833

موفق باشید

دوست عزیز از این لینک روبرو SDK دانلود میشه . ولی مگه شما نگفتین باید نسخه eclips رو عوض کرد ؟ میشه لینک دانلود eclips مناسب رو هم بزارین.ممنون میشم

لینک ارسال

در سایت eclipse.org آخرین نسخه eclipse رو پیدا کنید سپس ورژن متناسب با سیستم عاملتون رو دانلود نمایید

لینک ارسال
  • 6 سال بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...