رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

عدم اسکرول شدن RecyclerView در یک ScrollView

پست های پیشنهاد شده

دوستان من یه لایوت دارم که اجزاش داخل یه اسکرول ویو هست و میخوام در انتهای این اسکرول ویو یه سری لیست با ریسایکلر ویو نمایش بدم اما به مشکل خوردم

وقتی ارتفاع ریسایکلرویو رو روی wrapcontent میذارم چیزی نشون نمیده اما وقتی ارتفاع میدمش مثلا 200dp تو همین ارتفاع لیست رو نشون میده اما اسکرول نمیشه چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم.

من دارم تو یه اکتیویتی یه خبر رو نشون میدم و در آخرش نظرات اون خبر رو با ریسایکلرویو نشون میدم که به این مشکل خوردم.

عنوان تاپیک ویرایش شد

Farzad Sarseify

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

compile 'com.android.support:support-v4:23.1.1'

compile 'com.android.support:recyclerview-v7:23.1.1'

من از اینا استفاده کردم مگه ورزن جدید تری هست؟

لینک ارسال

نه نسخه جدیدشو گذاشتی

اونجوری که من سرچ کردم وقتی یه View قابل اسکرول رو توی یه ویو قابل اسکرول دیگه میزاری یعنی همین کاری که شما کردی همچین مشکلاتی پیش میاد و باید به ارتفاعش مقدار ثابت بدی. اگه نخواستی مقدار ثابت بدی از layout_weight استفاده کن (البته نمی دونم تو scrollview میشه یا نه)

این لینکا رو ببین:

http://stackoverflow.com/questions/33143485/recyclerview-inside-scrollview-not-scrolling-smoothly

http://stackoverflow.com/questions/32420770/use-recyclerview-inside-scrollview-with-flexible-recycler-item-height

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...