رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

برنامه نویسی اندروید

دانلود SDK ویندوز اندروید

Android SDK برنامه ای است که بوسیله این برنامه میتوانید همه دستورات مربوط به آندروید را در کامپیوتر اجرا کنید Android SDKبه صورت یک Pack از سود خود گوگل برای همه توسعه دهندگان اندروید عرضه شده است اما به علت اینکه ما ایرانیان به دلایل خاصی از طرف  گوگل ما محدود شده ایم، به همین دلیل باید نسخه هایی را برای کاربران داخلی در دسترس قرار داده تا بتوانند بدون هیچ مشکلی از امکانات برنامه نویسی اندروید استفاده کنند.

در این پکیج که برای دانلود قرار داده شده است مربوط به نسخه های سیستم عامل ویندوز 32 و 34 بیتی میباشد

آموزش برنامه نویسی اندروید

بر همین اساس انجمن برنامه نویسی اندروید-پی سی دروید کلیه امکانات لازمه را با لینک مستقیم از سرور انجمن قرار داده است.

Android Developer Tools

آپدیت جدید ADT Bundle

دانلود ADT Bundle ، اندروید 4.4 نسخه 64 بیتی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

لینک باز نمی شود. خراب است؟

و اینکه آیا امکان دارد 4.4 64 بیتی هم قرار بدید؟

اگر adt BUNDLE  و sdkهایی که در زیر آن قرار دارد، دانلود و نصب کنیم کافی است؟ و دیگر به هیچ چیزی نیاز ندارد؟

ممنون از پاسخ و لطفتون.

لینک ارسال

جناب سرسیفی خواهش می کنم اگر امکان دارد پاسخ مرا بدهید، من از دیروز چندین بار سر زدم ولی پاسخی نیست و برای دانلود و نصب فقط منتظر پاسخ شما هستم،خیلی ممنون.

این هایی که برای دانلود گذاشته اید برای نصب کافی است؟ دیگر نیازی به نصب جاوا و ایکلیپس و ... به صورت جداگانه که در برخی فرایندهای نصب می بایست نصب شود، دیگر نیازی نیست؟

و اینکه نسخه 64 بیتی ندارد؟

ممنون از لطفتون.

لینک ارسال

برای راه اندازی اندروید بدین صورت عمل کنید:

1-ابتدا جاوا را نصب کنید.(ورژن 6 به بالاتر)

2-نسخه ADT Bundle ورژن 4.4  را دانلود کنید.(در لیست فایل های مطلب اصلی موجود میباشد)

بعد از اینکار شما میتوانید فایل فشرده را باز کرده و Eclipse را باز کنید و شروع به کد نویسی کنید.دیگر هیچ چیز دیگه ای نیاز ندارید

لینک ارسال

.

با سلام

ارور می دهد و نمی‌شود دانلود ADT Bundle ، اندروید 4.4 را دانلود کرد.

بررسی کنید ممنون

لطف کنید حجم هر کدام را جلوی آن بنویسید تا کاربر بداند که فایل دانلود شده حجمش درست است، یا ناقص دانلود شده. سپاس

.

لینک ارسال

آدرس داده شده با ftp:// شروع می‌شود و دانلود ممکن نیست.

به http تبدیل کردم و مرورگر اخطار امنیتی می‌دهد.

زحمت را کشیدید، پس راهنمایی کنید تا بتوانیم دانلود کنیم.

ممنون

لینک ارسال

لینک های دانلود مشکلی ندارند و تست شده میباشند، با برنامه Download Manager دانلود کنید

لینک ارسال

لینک دانلود همچنان خراب تشریف داره

باید حتما SDK رو دانلود کنیم یا میتونیم از همون نسخه های قدیمی تر استفاده کنیم؟دوستان هر کدوم اطلاع دارن جواب بدن...ضروریه

لینک ارسال

در چند روز اخیر تغییر سرور داشته باشیم برای همین اطلاعات جابجا شده اند.

ذر حال حاضر لینک ADT Bundle  32 بیتی درست شد ، همچنین بنا به درخواست دوستان نسخه 64 بیتی ADT Bundle اضافه گردید

لینک ارسال

سلام

من میخواستم sdk  رو نصب کنم در قسمت avd  مشکل دارم میشه یکی راهنمایی کنه؟گزینه device  رو جایی ندیدم توضیح بده؟خیلی کارم گیره

[align=center]710x398http://www.xum.ir/images/2014/03/14/UntitledRstPo.png[/img][/align]

لینک ارسال

در چند روز اخیر تغییر سرور داشته باشیم برای همین اطلاعات جابجا شده اند.

ذر حال حاضر لینک ADT Bundle  32 بیتی درست شد ، همچنین بنا به درخواست دوستان نسخه 64 بیتی ADT Bundle اضافه گردید

تو رو خخخخدا لینک دانلود adt bundle 64 بیتی رو درست کنید .... با IDM  هم امتحان میکنم نمیشه

لینک ارسال

بله نسخه های 32 و 64 بیتی ADT مشکلی نداشته و قابل دانلود میباشند. فقط بدلیل تغییر سرور چند روز در دسترس نبوده اند و باید از قبل اطلاع رسانی میشد تا کاربران انجمن دچار سردرگمی نمیشدند.

لینک ارسال

سلام

متاسفانه لینک های دانلود مشکل دارند.

به جز اینجا از کجا میشه دانلود کرد؟

از گوگل هم میخوام دانلود کنم متاسفانه نمیشه.

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

لینک ها مشکلی ندارن،میتونید دانلود کنید

احتمالا دانلود سنتر چند دقیقه ای از دسترس خارج شده بوده

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

پس از اتمام دانلود از حالت زیپ خارج کردم این فایل رو   adt-bundle-windows-x86-20131030

وقتی باز شد این پیغام رو میده وقتی update  میزنم بعد از 10 دقیقه میگه update not found

99766344690076510082.jpg

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط 3245
      سلام
      من درحال اموزش اندروید هستم،
      برای این کار، ویدیوهای ساخت کتاب رو خریدم، اما چون اطلاعاتم خیلی کمه،درک مطالب توی این ویدئو سخته برام
      میخواستم اگرممکنه دوستان کلیپی پیشنهاد بدن که سبک تر باشه و بیشتر به مباحث پایه بپردازه، البته خیلی هم نخواد از صفر شروع کنه که خسته کننده میشه...
      طوری باشه پروژه محور باشه اما پروژه سبکی باشه.

ممنون.

• توسط aliazmoodeh
      سلام من یه آپی دارم یه قسمت وجود داره که اطلاعات رو از سرور میگیره و تو ریسایکلرویو نمایش میده من میخوام این اطلاعات رو تو حالت افلاین هم داشته باشم یعنی چی یعنی بتونم اطلاعاتی که از سرور گرفتم قبلا رو وقتی کاربر اینترنت بهش نمایش بدم دقیقن مثله تلگرام میگم ولی نمیدونم باید چیکار کنم اگر اموزشی در این رابط دارید بهم بگید یا سورسی دارید بهم بگید پولی یا رایگان باشه برام فرقی نمیکنه فقط میخوام مشکلمو حل کنه
    • توسط Zeynab Tri
      سلام. دوستان بنده یک عدد تازه کار در برنامه نویسی اندروید هستم و نمیدونم این ارور رو چطور حل کنم. ممنون میشم اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه.عکسش رو گذاشتم.

• توسط moein123
      سلام دوستان خوبین؟
      من برای آپ خودم ثبتنام و لاگین دارم میسازم
      ثبتنام کاربر به خوبی کار میکنه و مشکلی نداره
      ولی برای لاگین کردن نمیدونم چرا کار نمیکنه
      پیغام خطا هم نمیده
      ببینین این کد سمت سروری که نوشتم
      <?php if($_SERVER['REQUEST_METHOD']=='POST'){ $mail2=$_POST['mail']; $password=$_POST['pass']; require_once 'connect.php'; $sql = "SELECT * FROM register WHERE mail='$mail2' "; $response=mysqli_query($conn,$sql); $result=array(); $result['login']=array(); if(mysqli_num_rows($response)===1){ $row=mysqli_fetch_assoc($response); if(password_verify($password,$row['pass'])){ $index['name']=$row['name']; $index['mail']=$row['mail']; array_push($result['login'],$index); $result['okk']='1'; $result['message']='okk'; echo json_encode($result); mysqli_close($conn); }else{ $result['okk']='0'; $result['message']='error'; echo json_encode($result); mysqli_close($conn); } } } ?> و اینم کد های جاوای اندروید که نوشتم
      package com.android.register1; import androidx.appcompat.app.AppCompatActivity; import android.os.Bundle; import android.print.PageRange; import android.view.View; import android.widget.Button; import android.widget.EditText; import android.widget.LinearLayout; import android.widget.ProgressBar; import android.widget.Toast; import com.android.volley.AuthFailureError; import com.android.volley.Request; import com.android.volley.RequestQueue; import com.android.volley.Response; import com.android.volley.VolleyError; import com.android.volley.toolbox.StringRequest; import com.android.volley.toolbox.Volley; import com.google.android.material.snackbar.Snackbar; import org.json.JSONArray; import org.json.JSONException; import org.json.JSONObject; import java.util.HashMap; import java.util.Map; public class loginn extends AppCompatActivity { EditText edt_username,edt_password_login; Button btn_login; ProgressBar my_progcess; static String url_login="http://192.168.1.103/register2/login.php"; LinearLayout my_manager; @Override protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.activity_loginn); find_all(); } private void find_all() { edt_username=findViewById(R.id.edt_username); edt_password_login=findViewById(R.id.edt_pass_login); my_progcess=findViewById(R.id.my_progcess_login); btn_login=findViewById(R.id.btn_login); my_manager=findViewById(R.id.my_manager); btn_login.setOnClickListener(new View.OnClickListener() { @Override public void onClick(View v) { String musername=edt_username.getText().toString().trim(); String mpassword=edt_password_login.getText().toString().trim(); if(!musername.isEmpty() || !mpassword.isEmpty()){ my_login(musername,mpassword); }else { edt_username.setError("username"); edt_password_login.setError("password"); } } }); } public void my_login(final String mail,final String pass){ my_progcess.setVisibility(View.VISIBLE); btn_login.setVisibility(View.GONE); StringRequest request=new StringRequest(Request.Method.POST, url_login, new Response.Listener<String>() { @Override public void onResponse(String response) { try { JSONObject jsonObject=new JSONObject(response); String message=jsonObject.getString("okk"); JSONArray jsonArray=jsonObject.getJSONArray("login"); if(message.equals("1")){ for (int i = 0; i <jsonArray.length() ; i++) { JSONObject jsonObject1=jsonArray.getJSONObject(i); String name=jsonObject1.getString("name").trim(); String mail=jsonObject1.getString("mail").trim(); Snackbar snackbar=Snackbar.make(my_manager, name+mail+"لاگین شدید",Snackbar.LENGTH_LONG); snackbar.getView().setTranslationY(-100); snackbar.show(); } } } catch (JSONException e) { e.printStackTrace(); Toast.makeText(loginn.this, "error1"+e.toString(), Toast.LENGTH_SHORT).show(); my_progcess.setVisibility(View.GONE); btn_login.setVisibility(View.VISIBLE); } } }, new Response.ErrorListener() { @Override public void onErrorResponse(VolleyError error) { Toast.makeText(loginn.this, "error2"+error.toString(), Toast.LENGTH_SHORT).show(); my_progcess.setVisibility(View.GONE); btn_login.setVisibility(View.VISIBLE); } }){ @Override protected Map<String, String> getParams() throws AuthFailureError { Map<String,String>params=new HashMap<>(); params.put("mail",mail); params.put("pass",pass); return params; } }; RequestQueue requestQueue= Volley.newRequestQueue(this); requestQueue.add(request); } } ممنون میشم کمکم کنید 
    • توسط hossein1212
      سلام 
      من در اجرا شبیه ساز به مشکل زیر خورده ام راه حلی داره
      اینترنتم اوکیه ولی دانلود نمیکنه

• فایل

• اضافه کردن...