8 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

فیلم آموزشی دارم و نمیدم .

شما که از کافه بازار بدترید .

10 درصد از فروش رو به مدرس میدن !!!

یا مثلا من فیلم آموزشی مقدماتی اندروید رو با قیمت 100 هزار تومن به فروش میرسونم ! حالا تو این سایت 20 هزار تومن بفروشم ؟؟؟

اصلا تمام قوانین به نفع شماست نه مدرس .

با آرزوی موفقیت یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کافه بازار هم با بازدید 20 میلیونی خودش سره تمام برنامه نویسان رو کلاه میذاره و یه جورایی ... میکنه !!

10 درصد از فروش خیلی خیلی خیلی کمه ! حداقل 50 درصد باید حق کسی که فیلم رو ساخته باشه .توجه کنید گفتم حداقل !! یعنی 10 درصد رو باید شما بردارید نه 90 درصد .

نه به این صورت نمیشه ! شما ظلم دارید میکنید ! کسانی هم که آموزش گذاشتن هم راضی نیستند ! فقط چون درآمدی ندارن چاره ای ندارن .

من اگر از گشنگی بمیرم دیگه تن به خفت و خاری نمیدم . همینطوریش خار هستیم بسمونه !!!!

در ضمن شما با قیمت پایینی که قرار میدین ارزش یک کار رو کم میکنید ! همین طوریش کسی نگاه به برنامه نویس نمیکنه چه برسه به آینده ای که شما دارید باش بازی میکنید .

به والله اگر در آینده به دلیل کارهای امثال شما ارزش کاری من از کارگر کمتر بشه شما مقصرید و باید توی اون دنیا پاسخ بدید . از ما گفتن .

یا علی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ضمن سلام به دوستان ؛

ضمن احترام به نظر دوستان به نظر من باید خود برنامه نویسا بیان و واسه خودشون یه کاری بکنند تا از این وضعیت خلاص شن.

شاید بگین چه وضعیتی ؟؟؟

همین وضعیت که مثلا یه برنامه نویس نتیجه تحصیل و یا مطالعه و تلاش چند ماهه یا چند ساله ی خود رو عرضه میکنه اما هنگام درآمد که میرسه 10 درصد یا 20 درصد و ...  واقعا به نظر من اینطور کارها توهین به برنامه نویسی محسوب میشه دوستمون میگن حداقل 50 درصد ولی من میگم حداقل 90 در صد باید مال کسی باشه که کار اصلی رو انجام میده. نه این که یکی تلاش کنه دیگری سودشو ببره . وقعا که این جا هم مثل بازار واقعی خودمون شده مثلا میوه رو کیلویی 500 تومن از کشاورز بیچاره میخرن 5000 تومن میارن میفروشن به مشتری . . .

حالا چیکار باید کرد؟

من پیشنهادم اینه که خود برنامه نویسا باید بیان و خودشون دست به کار شن البته من پیشنهاد وایده هایی دارم ولی چون نمیشه خودم تنهایی کار رو انجام بدم تا حالا شروع نکردم .

به هر حال امیدواریم درست بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

ما در حال کار روی همین موضوع هستیم و اگه خدا بخواد تو این ماه نتیجشو خواهیم دید تا از دوستان کاربلد سواستفاده نشه و امید واریم شما دوستان عزیز ما رو یاری کنید ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

آقا میلاد منتظریم .

من هم ایده دارم ! نیاز دارم به طراح وب نویس و طراح وب سرویس نویس حرفه ای !!

البته قابل اعتماد !!

علاوه بر اون نیاز به سرمایه دار هست تا ایده رو تبلیغ کنه . اما متاسفانه سرمایه دار نیست !!:)

به هر حال منتظریم ببین آقا میلاد چه میکنن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

متاسفانه این روزا کار در دست سرمایه دارا هست و افراد صاحب علم باید نوکریشونو بکنن در همه جای دنیا همینهتقصیر خود ما برنامه نویسا هم هست اگه همه متحد بودن و کار مفتی نمیکردن اینطور به روزمون نمیومد سرمایه دار که نمیتونه برنامه بنویسه میتونه؟

این روزا همه جا پر شده از برنامه مفتی و چمیدونم با ده هزار تومن اپ سایت ساختنو اسکریپت مفتی پخش کردن دیگه کی میاد پای برنامه پول بده؟

تو خارجم دارن برنامه نویسی رو خورد میکنن یادش بخیر بچه بودیم میگفتن تو خارج همه نرم افزارا پولیه و اصلا اسکریپت مفتی گیر کسی نمیود

حالا که مایکروسافتم حتی ویندوزو مفتی کرد رفت

تقصیر خود ما برنامه نویسا بود که ارزش خودمونو کم کردیم و اینم نتیجش که یکی از پردرآمد ترین و با کلاس ترین شغلا تبدیل به نوکری شد

خواهشا از این به بعد برنامه مفتی تو بازار و مارکت ها نزارید

البته این روزا همه به این قضیه پی بردن و برنامه های بازار به شدت گرون شده اگه دقت کنید قبلا بالای دو هزارتومن برنامه نبود الان کمترینش دو هزار تومنه

امید وارم ارزش برنامه نویسی برگرده وگرنه فاتحه الصلوات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری