رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

نظرسنجی درباره ی کافه بازار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان؛

سایت آی تی سلام اقدام به نظرسنجی در مورد تغییرات جدید کافه بازار کرده و مدیر کافه بازار "حسام آرمندهی" نیز در این نظرسنجی شرکت میکند.شما هم در این نظرسنجی شرکت کنید و نظرتون رو بیان کنید.

لینک :

حاشیه های کافه بازار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سیاسیت جدید کافه بازار ظلم بزرگی به برنامه نویسای اندروید انجام داده است  و توانایی ابتکار و خلاقیت را از آنها سلب میکند.

در صورتی که نیاز باشد در پی سی دروید نیز یک کمپین ایجاد میکنیم تا نظرات برنامه نویسان را به کافه بازار برسانیم.

با سپاس

لینک ارسال

خیلی خوش حالم که از طرف بنیان گذار انجمن برنامه نویسی ایران هم حمایتی مبنی بر توسعه دهندگان ایرانی و نهی سیاست جدید بازار انجام گرفت 

[align=center]ممنونم مهندس سرسیفی عزیزم[/align]

لینک ارسال

دوستان در وبلاگ کافه بازار هم درباره تغییرات صفحه اول نظرتون رو  اعلام کنید.

لینک:

توضیحاتی در مورد انتقال فهرست‌های سیستمی بازار از صفحه اول

لینک ارسال

سیاستهای کثیفش با تازه ها حذف کردن و یا برگردوندن درست نمیشه .

گول نخورید .

باید تمام سیاستهای کثیفش رو درست کنه در غیر این صورت بره بمیره .

لینک ارسال

یک موضوعی هم خواستم بیان کنم که بزرگترین تهدید برای کافه بازار مارکت های دیگه نیستند!!!بلکه ما برنامه نویسانیم که میتونید با یک کلیک برنامه هامون رو حذف کنیم،به مارکت دیگه منتقل کنیم و بازار کار کافه بازار میمونه با اپ های خارجی که برای اپ های خارجی ۱۰۰% مارکت های قوی تری هستند!

این رو من تو نظر سنجی گفتم

با سلام

یک موضوعی رو میخواهم خدمت تمام کاربران کافه بازار عرض کنم که تا خود شما یک توسعه دهنده یا برنامه نویس نباشید از تمام ظلم های این مارکت بی خبر خواهید ماند-برای مثال همان حذف لیست تازه ها میدونید چه ضرری به کار ما میزنه؟ما بیایم برنامه بسازیم بعد باید کلی خرج کنیم بیاد بالا آخه این چه معنی میده!حتی این موضوع برای خود کاربران معمولی هم مضر است چرا که نمیتوانند از اپ های جدید که قابلیت های خوبی دارند اما توسعه دهنده اش به هر دلیل توانایی تبلیغ بالا ندارد خبر دار شوند-از طرفی گویا کافه بازار فقط به سود خودش عمل میکنه نه کاربران، چرا که با کنار زدن برنامه های ایرانی و بالابردن فروش بازی های خارجی و غیره این موضوع را ثابت کرده است!نکته ای رو هم فراموش نکنید که سازندگان واقعی کافه بازار ما هستیم چرا که بر فرض اگر این کافه بازار آماده میشد،و برنامه نویسی نبود که برنامه اش رو بذاره عملا بی استفاده بود-و حتی شما کابران نیز اگر نبودید ما برنامه مون رو برای کی می ساختیم!در کل با این روند داره به عمر خودش در بین ما ها پایان میده دوستان گل،من خودم که اوایل کارم فقط دانلود بازی بود از این مارکت لذت میبدم اما وقتی برنامه نویس شدم فهمیدم به به داستان از چه قراره!پس دوستان کاربر با در نظر گیری همه جوانب نظر بدهند،و اما از هر چیزی نباید نکات منفی اش رو گفت،بالاخره بین ما توسعه دهنده ها هم کسانی بودند که با همین کافه بازار توانستند اپ هاشون رو به دست شما برسانند و کسب درآمد کنند.و پیام کلی من اینه (کافه بازار با این روند که پیش میری داری حکم اوت شدن خودتو امضا میکنی)

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...