رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

استفاده از api های تلگرام

پست های پیشنهاد شده

با سلام حضور اساتید گرامی من میخوام یه برنامه ای بسازم که کاربر بتونه به محض اینکه یکی از کانتکت هاش آنلاین شدند بهش خبر بده حالا برای این کار کلی api های تلگرامو مطالعه کردم ولی نمیدونم چطور باس ازشون استفاده کنم واقعا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید با تشکر از همه اساتید بزرگوار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من جوابی برای این سوال ندارم .

داخل انجمن هم اگر کسی جواب نداد به این معنی نیست که نمیخواد جواب بده به این معنی هست که نمیدونه !

موفق باشید

لینک ارسال

سلام کاربر عزیز در واقع من خودم به شخصه تا به حال با api های تلگرام کار نکردم ولی می دونم یه کارایی باید بکنی مثل اینکه اگه برنامت رو درست کردی باید تو تلگرام ثبتش کنی ولی اینجا یه سر بزن  کلان باید بری دنبالش تا پیدا کنی چون فک کنم کسی تجربش کرده باشه ایده های جدید نیازمند تلاش های بیشتری هستند موفق باشید . اگه دوستان هم جواب نمی دن این نیستش که بلد نیست و یا نا توانن در زمینه ی برنامه نویسی ؟اندروید نخیر چون کار نکردن و ازاطلاعات کافی ندارن برای همین پاسخ نمیدن  موفق باشید

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=telegram+api+java+for+user+online&tbm=vid

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...