رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مالیات اپ اندروید: آیا توسعه دهنده ها هم باید مالیات بر ارزش افزوده بدهند؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سوال داشتم درباره مالیات، جاهای دیگه نتونستم جوابشو پیدا کنم. خیلی گیج کننده بود قوانین و توضیحات. اگه بتونین راهنمایی کنین ممنون میشم.

میخواستم بدونم توسعه دهنده(مستقل/شخص حقیقی) از سهمی که از فروش اپش در بازار به دست میاره هم باید مالیات بده؟ مثلا اپ شما 1000 تومن به فروش میرسه که 390(30% سهم + 9% مالیات) بازار برمیداره 610 به من میده. آیا از این 610 من باید 9% مالیات بدم؟

(براساس تعریف به نظر میاد همه افراد/واسطه ها در این چرخه باید مالیات ارزش افزوده رو بدن. مثل این میمونه که من اپم رو 555.1 به بازار فروختم، 54.9 ازش مالیات گرفتم که باید به دولت بدم.555.1+54.9=610 )

کسی تجربه فروش اپ داره؟ مالیات داده یا نه؟ مشکلی براش پیش نیومده؟

ممنون میشم جواب بدین.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مالیات رو هر کشوری میگیره و مختص به ایران نمیشه . 9 درصد مالیات رو شما مثل تمام عموم مردم باید بدین .

لینک ارسال

سلام

مالیات رو هر کشوری میگیره و مختص به ایران نمیشه . 9 درصد مالیات رو شما مثل تمام عموم مردم باید بدین .

میدونم هر کشوری میگیره. میگم قانون ایران چیه؟ از سهممون هم باید بدیم یا اون 9 درصدی که بازار از مصرف کننده نهایی میگیره کافیه؟

لینک ارسال

نه ! همون 9 درصد مالیات شماست . از 100 درصد فروش اپ 30 درصد بازار میگیره . از 70 درصد باقی مانده 9 درصدش هم برای مالیات .

باقیش برای خودتون هستش .

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...