MHN.1515

ساخت یک قسمت خاص در برنامه (مهم)

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

این اولین موضوع من در این فروم خوب است امیدوارم بعد ها بیشتر با این فروم کار کنم.

سئوال بسیار مهم من که الان خیلی وقت است من درگیر اون هستم ولی به نتیجه ای نرسیدم این است

که اگر دوستان با برنامه آخرین خبر اندروید کار کرده باشند یا برنامه های مشابه متوجه میشوند که نمایش اخبار

به صورت کاملا گرافیکی و کاملا معلوم است که تحت وب نیست و با خود برنامه و گرافیک طراحی شده این اخبار نمایش

داده شده نشون داده میشوند و هم عکس بند انگشتی دارد و هم نحوه نمایش اخبار به این صورت است که وقتی به اخر

صفحه اول میرسید اتوماتیک یک سه تا نقطه به نشونه لودینگ درج میشود و ادامه اخبار اتومات باز میشود و این رو فقط

میشه توی کد نویسی داخلی پیدا کرد ولی من نمیدونم چگونه باید این حرکت رو روی برنامه خودم انجام بدم ، برنامه من هم

مربوط به اخبار است و اخبار را نمایش میدهد ولی اکنون برنامه من از وب و قالب وردپرس اخبار را نمایش میدهد و هیچگونه گرافیکی

ندارد و خیلی خشک و مثل وبسایت های معمولی است ولی قالبش رو خاص موبایل طراحی کردم و داخل برنامه هم فقط صفحه ای که

مشخص کردم لود میشود ولی من میخواهم که این گونه نباشد و مانند برنامه آخرین خبر اخبار من لود و نمایش داده شوند دقیقا مثل

آن من از دوستان خواهش دارم در این مورد من را راهنمایی کنند و کار های لازم و کد های لازم را که باید استفاده کنم را به من نشان دهند

درضمن طریقه اتصال صفحه ی طراحی شده به هاست وبسایت و طریقه نمایش اخبار به این صورت رو هم ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرماییند.

برای درک بهتر موضوع به اسکرین شات زیر هم توجه کنید لطفا :

با تشکر فراوان

عکس از محیط نمایش اخبار برنامه آخرین خبر اندروید :

PLnc.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری