رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

هاست و سرور == رتبه بندی آانلاین کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من برنامه ای میخام بسازم که با سرور ارتباط داشته باشه به این شکل که مثلا فرد توی برنامه یه کارهایی انجام میده و امتیاز کسب شدش رو میفرسته سرور و لیست کاربران و رتبه ی خودش بین سایر کاربران رو دریافت میکنه . در کد نویسی و دریافت و ارسال هیچ مشکلی نیست .

فقط در مورد هاست یه سوال دارم اونم اینکه من همین برنامه رو روی هاست رایگان امتحان کردم و خیلی خوب جواب میداد تا اینکه بعد چند روز یهو هاست قسمت منیجر فایلش از کار افتاد بعد یه مدت سرچ و پرس و جو متوجه شدم که هاست تا یه میزان امکان ارتباط و میزبانی از کانکشن ها رو داره مثلا اگه از یه تعداد بار فراتر بره همین مشکل پیش میاد البته تعداد کانکشن من مطمئنا فراتر از 1000 بار نشده بود .... به هر حال . ..

سوالم اینه که برنامه هایی که از این روش استفاده میکنن مثل برخی بازی های ایرانی حدس عکس و ...  که این چنینی روشی دارن چیکار میکنن که با اون همه کانکشن و کاربر که هر روز شاید بالای صد هزار یا یک میلیون کانکشن داشته باشن ولی به این مشکلات نمیخورن ؟؟؟

آیا هاست های پولی معمولی با هزینه پایین هم این مشکلات رو دارن ؟؟

اون برنامه ها از هاست معمولی پولی استفاده میکنن؟؟ یا

آیا از هاست های پولی خیلی قوی استفاده میکنن؟؟که هزینش زیاده

در آخر اگه مثلا برنامه من حدود 200،000  بار در روز  کانکشن داشته باشه شما راه حل و پیشنهادتون برای هاست چیه ؟؟

میشه روی هاست رایگان اجراش کرد ؟؟ یا باید از پولی کم هزینه ؟؟ یا اجبارا پولی گران قیمت ؟؟ استفاده کنم //

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من هاست از سایت serverpars دارم ! سالی 70 هزار تومن ! تمام چیزهاش نامحدود ! به چنین مشکلی هم نخوردم .

لینک ارسال

خب سمیر جان هاستت رو از جای خوب بخری مشکلی پیش نمیاد مثل همین جایی که آقای اکبری گفتند و منم هم از اونجا دارم خیلی هم راضیم 

ولی اگر کابرات میلیونی شدن دیگه اون وقت باید از وی پی اس و سرور مجازی و سرور استفاده کنی

لینک ارسال

من 3 سالی هست که از ایران سرور هم هاست دارم و هم سرور اختصاصی، توی این 3 سال هم شاید 2 یا 3 بار Down شده اونم کمتر از 5 دقیقه که خب توی 3 سال کاملا طبیعی هست!

اگر از نظر مالی مشکلی نداشته باشید و بتونید سرور مجازی (VPS) تهیه کنید خیلی خوبه خیال خودتون هم راحت میشه!

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...