رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کمک برای ساخت ساده ترین اپ

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب به اساتید.

دوستان من یه فروشگاه دارم با اپن کارت طراحی شده.

این سایت وقتی با مرورگر موبایل باز میکنی به صورت ریسپانسیو عمل میکنه خیلی هم زیبا.

حالا میخوام یه نرم افزار درست کنم که وقتی کاربر نصب میکنه.با یه کیلیک سایت براش باز بشه.بدون این که بره تو مرورگر از همون اپ براش باز بشه.

هیچ امکاناتم لازم ندارم

چیکار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این سایت وقتی با مرورگر موبایل باز میکنی به صورت ریسپانسیو عمل میکنه خیلی هم زیبا.

حالا میخوام یه نرم افزار درست کنم که وقتی کاربر نصب میکنه.با یه کیلیک سایت براش باز بشه.بدون این که بره تو مرورگر از همون اپ براش باز بشه.

هیچ امکاناتم لازم ندارم

چیکار کنم؟

سلام

آدرس سایت و ایمیلتون رو برام بفرستید. سعی می کنم اگر تونستم که احتمال زیاد می تونم براتون نرم افزار رو می سازم و به ایمیلتون ارسال می کنم.

لینک ارسال

هیچ امکاناتم لازم ندارم

چیکار کنم؟

سلام

آدرس سایت و ایمیلتون رو برام بفرستید. سعی می کنم اگر تونستم که احتمال زیاد می تونم براتون نرم افزار رو می سازم و به ایمیلتون ارسال می کنم.

سلام .با کمال احترام.برای شما پ خ شد

لینک ارسال

من الان وقت توضیح کامل ندارم فقط میگم باید با استفاده از webView این کارو انجام بدید

شرمنده نتونستم کامل بگم البته وب ویو کار باهاش خیلیی راحته

لینک ارسال

شما اگه بخواید ساده اینطور که گفتید باشه باید در اکتیویتی اصلی برنامه یک وب ویو بذارید و بهش لینک ساییتون رو بدید و تمام

برنامه که اجرا شد سایت شما نمایش داده میشه

لینک ارسال

شما اگه بخواید ساده اینطور که گفتید باشه باید در اکتیویتی اصلی برنامه یک وب ویو بذارید و بهش لینک ساییتون رو بدید و تمام

برنامه که اجرا شد سایت شما نمایش داده میشه

دوست عزیز بنده هیچ آشنایی ندارم.

فقط قبلا دقیقا همین کارو با یه سایت خارجی آنلاین بدون تبلیغات انجام دادم.

الان ادرس سایت رو فراموش کردم.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...