رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

اجرا نشدن برنامه در امولاتر

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب 

بنده با نرم افزار intellij کار می کنم وقتی می خوام برنامه ای رو حتی همین Hello world  اجرا کنم emulator اجرا میشه اما برنامه سلام جهان اجرا نمیشه؟ داخل امولاتور هم نیست که بشه اجرا کرد میشه بفرمایید مشکل کار کجاست؟ 

یک سوال دیگه هم داشتم پیغام couldnt resolve @string/...  یعنی چی؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتونید یک اسکرین شات قرار دهید از ارور تون.

وقتی ارور @string داده میشود میبایستی به مسیر res/values/strings.xml برید و تگ مورد نظر را تعریف کنید.

لینک ارسال

خدمت شما آقای مهندس شرمنده انشاا... که اینجوری درست باشه. سپاس از شما

در آدرسی که فرمودین مطلب درست کردم دیگه rendering problem ندارم اما اگر اسکرین شاتی که گذاشتم رو ملاحظه کنید میبینید که برنامه در امولاتر کلا وجود نداشته و اجرا نشده است. لطفا راهنمایی فرمایید.

یک عکس دیگه از صفحه گذاشتم چون خطای پایین صفحه دیده نمیشد.

لینک ارسال

مقدار Ali رو باید با حروف کوچیک و سپس در فایل res-values-strings.xml بنویسید تا درست بشه

مقدار که همون اول که فرمودین رفتم درست کردم ( خطا برطرف شد ممنونم) اما تو اسکرین شاتی که قرار دادم ملاحظه فرمایید برنامه در امولاتر وجود ندارد علت چیست؟ چیکار باید انجام بدم؟

لینک ارسال

لطفا لاگ مربوطه را قرار دهید تا بررسی کنیم

سلام آقای مهندس خیلی ممنون متوجه خطا شدم بخاطر این بود که برنامه ای که نوشته بودم API فکر می کنم 19 بود اما ایمولاتر 7 وقتی درستش کردم برنامه هم اجرا شد.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...