رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

نظر شما در مورد عیدهای انجمن  

8 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما در مورد عیدهای انجمن

• خیلی خوب
    • خوب
    • در حد مطلوب
      0
    • ضعیف
      0

پست های پیشنهاد شده

به پاس قدر دانی عید باستانی ایران زمین ، انجمن پی سی دروید هدایای نوروزی خود را درشب نوروز 92 منتشر نمود. امیدوارم رضایت مخاطبان را جلب کرده باشد و مایه خرسندی و شادمانی شده باشد.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد وب سایت با ما در میان بگذارید. ما مشتاقانه منتظر نظراتتان هستیم

با احترام،

انجمن پی سی دروید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول از همه من هم عید نوروز را به همه ی دوستان و توسعه دهنده های عزیز انجمن پی سی دروید تبریک می گم و همچنین سال خوبی را برای شما از خدا می خواهم .

باید بگم واقعا به همچین انجمن و سایتی نیاز بود همچنین چون سایت نوپا و تازه تاسیس است نیاز به کار بر روی آن نیز هست از نظر گرافیکی و رفع مشکلات موجود در انجمن که تعداد آن نیز کم می باشد . چند مشکلی که در انجمن مشاهده می شود رو برای شما قرار می دهم :

1 ) افزایش مقدار حجم پیوست فایل .

2 ) وجود نداشتن تصویر قسمت آخرین ارسالی ها :

http://p30droid.com/forum/images/prostats/ps_minioff.gif

اگر باز هم در انجمن مشکلی وجود داشت به شما اطلاع می دهم تا رفع شود همچنین من نیز با وب ( انجمن ساز mybb و wordpress ) آشنایی کامل دارم همچنبن اگر از نظر کارهای گرافیکی از من کمکی ساخته بود در خدمتم .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...