رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

تشکیل تیم برنامه نویسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان میخواستم یه تیم برنامه نویسی تشکیل بدم هر کس ایده داشت و توانایی برنامه نویسی اندروید رو داشت میتونه از طریق ایمیل با من در ارتباط باشه

[email protected]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من ایده دارم و دارم اندروید یاد میگیرم که اونارو راه بندازم میدونم عین توپ صدا میکنه.

انشالله این پست میمونه تا چند وقت دیگه که میام تو همین سایت اعلام میکنم درست شده.

راستی یادم رفت بگم که من هستم شما گروهو راه بنداز من دور کاری میکنم  باهاتون

لینک ارسال

سلام به عنوان اولین کارتون اگه میخواید انجام بدبد من یه پروژه دارم و میخوام برام بنویسید ...!

سلام به عنوان اولین کارتون اگه میخواید انجام بدبد من یه پروژه دارم و میخوام برام بنویسید ...!

اگه کسی هست از پسش بر بیاد بهم ایمیل بزنه ممنون

[email protected]

لینک ارسال

سلام دوستان ..

واقعا جای تقدیر داره از کسانی که تلاش میکنن تا گروه های برنامه نویسی تشکیل دهند.

مشکل برنامه نویس ها نداشتن تیم قوی هست اگه تیم خوب داشته باشین میتونین طرح های بزرگ تر و بهتری رو اجرا کرده و درنهایت درآمد خوبی هم داشته باشین.

اما چند تا سوال دارم و دوست دارم پاسخ بدین چون من هم تلاش کردم یه گروهی داشته باشم ولی چند عامل مانع میشد تا بشه ..

1- بین اعضا اعتماد نمیشد ایجاد کرد . البته طبیعی هم بود چطور میشه مثلا تلاش چند ماهه رو بدی دست یکی دیگه که شناخت چندانی ازش نداری

2- کار ها رو چطور میتونید تقسیم کنید .؟ که دوباره کاری نشه ؟

3-ارتباط بین اعضا چطور باید باشه ؟ مثلا اومدیم ویکی از اعضا چند روز یا هفته از دسترس خارج شد چه راه کاری هست که پروژه نخوابه ؟؟

4-البته اکثر این مشکلات به خاطر این هست که افراد از شهر های مختلف هستند که نمیشه جمع شون کرد یه جا ...

5- مهمتر از همه اصل برنامه و ورژن نهایی دست چه کسی خواهد بود ؟ چه تظمینی هست که فرایند برنامه نویسی و فروش و .... به درستی انجام بشه .

همه ی این ها شاید اگه برنامه 10 یا 20 هزار تومن فروش داشته باشه اصلا مهم نباشه ولی وقتی برنامه ای فروش میلیونی کرد که احتمالا هم کار گروهی همین نتیجه رو هم داشته باشه خیلی مهمه و باید از قببل مشخص بشه .

ممنون میشم یکی از دوستانی که میخاد گروه تشکیل بده توضیح بده که چطور میشه این مشکلات روحل کرد که اگه حل بشه واقعا راه رو برای کار های بزرگ و گروهی که مطمئنا خیلی بهتر از کارهای تک نفره هست باز میکنه ..

امید وارم که بشه گروه هایبزرگ بازی سازی و برنامه نویسی تشکیل بشه که بازی ها و برنامه های خوب تولید کنن تا دیگه صد ها میلیون و یا میلیارد تومان نره به جیب برنامه های خارجی . .. .

موفق باشید یا علی.

لینک ارسال

به هیچ وجه نمیشه اینطور کار کرد . یعنی وقتی با کسی آشنا نیستی نمیشه کار کنی . به کسی که آشنا هم هستی نمیتونی اعتماد کنی چه برسه به غیر آشنا .

اما کسی که میخواد چنین کاری کنه بهتره سرمایه داشته ! هر تیکه از برنامه رو بسپاره به دست یک برنامه نویس پولشو بده . بعد ازفروش پول برنامه برای سرمایه داری است که پول رو به برنامه نویسها داده !

اکثرا به این شکل کار میکنن .

لینک ارسال

سلام دوستان ..

واقعا جای تقدیر داره از کسانی که تلاش میکنن تا گروه های برنامه نویسی تشکیل دهند.

مشکل برنامه نویس ها نداشتن تیم قوی هست اگه تیم خوب داشته باشین میتونین طرح های بزرگ تر و بهتری رو اجرا کرده و درنهایت درآمد خوبی هم داشته باشین.

اما چند تا سوال دارم و دوست دارم پاسخ بدین  چون من هم تلاش کردم یه گروهی داشته باشم ولی چند عامل  مانع میشد تا بشه ..

1- بین اعضا اعتماد نمیشد ایجاد کرد . البته طبیعی هم بود چطور میشه مثلا تلاش چند ماهه رو بدی دست یکی دیگه که شناخت چندانی ازش نداری

2- کار ها رو چطور میتونید تقسیم کنید .؟ که دوباره کاری نشه ؟

3-ارتباط بین اعضا چطور باید باشه ؟ مثلا اومدیم ویکی از اعضا چند روز یا هفته از دسترس خارج شد چه راه کاری هست که پروژه نخوابه ؟؟

4-البته اکثر این مشکلات به خاطر این هست که افراد از شهر های مختلف هستند که نمیشه جمع شون کرد یه جا ...

5- مهمتر از همه اصل برنامه و ورژن نهایی دست چه کسی خواهد بود ؟ چه تظمینی هست که فرایند برنامه نویسی و فروش و .... به درستی انجام بشه .

همه ی این ها شاید اگه برنامه 10 یا 20 هزار تومن فروش داشته باشه اصلا مهم نباشه ولی وقتی برنامه ای فروش میلیونی کرد که احتمالا هم کار گروهی همین نتیجه رو هم داشته باشه خیلی مهمه و باید از قببل مشخص بشه .

ممنون میشم یکی از دوستانی که میخاد گروه تشکیل بده توضیح بده که چطور میشه این مشکلات روحل کرد که اگه حل بشه واقعا راه رو برای کار های بزرگ و گروهی که مطمئنا خیلی بهتر از کارهای تک نفره هست باز میکنه ..

امید وارم که بشه گروه هایبزرگ بازی سازی و برنامه نویسی تشکیل بشه که بازی ها و برنامه های خوب تولید کنن تا دیگه صد ها میلیون و یا میلیارد  تومان نره به جیب برنامه های خارجی . .. .

موفق باشید یا علی.

در ارتباط با اعتماد که من هم موافق هستم هر چند نشدنی نیست اما سخت هست ، اما در مورد سوال دوم و سوم و چهارم فکر کنم سایت هایی مانند github از مهمترین امکانات اون ها کار اشتراکی روی پروژه هاست و اندروید استودیو و ایکلیپس هم پلاگین برای دور کاری و کار همزمان در این سایت دارند.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...