رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

میزان درآمد از طریق فروش در گوگل پلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

می خواستم ببینم کسی تا حالا خودش یا دوستاش سابقه ی انتشار برنامه فروشی ( پولی ) در گوگل پلی رو داشتن ؟

اگر هست لطفا میزان درآمدش رو نسبت به استور هایی نظیر بازار و ... بگه.

آیا درآمد اینقدری هست که انسان رو وسوسه کنه ؟:huh: تا آدم بیوفته دنبال اکانت و ویزا کارت و ...:angel:

نظراتی که بر اساس تجربیات واقعی باشه واقعا ارزشمنده.

خیلی ها می دونید از سر ناچاری با مارکت های ایرانی کار می کنیم که عمدتا بازده بسیار کمی دارن.:S

با تشکر از مشارکت شما دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما اگر داخل بازار ایران نتونید در آمد داشته باشید قطعا داخل گوگل هم نمیتونید داشته باشید.

آخه کی میاد چگونه لاغر شویم ، درآمد 10 میلیون در ماه ، بدنساز شو  و چرتو پرتهایی مثل اینارو بخره ؟

خداییش خودتون میخرید ؟

اصلا برای چنین برنامه هایی پول میدید ؟

هر موقع برنامه نویس شدید ارزش داره اکانت گوگل رو بخرید .

موفق باشید

حالتون خوبه ؟ شما می دونید که من چه برنامه ای دارم الان ؟؟؟ که اینقدر مطمئن صحبت می کنید .

برنامه ی من یک برنامه گرافیکی برای پردازش تصویر ه با کیفیت بسیار عالی و در مقایسه ای که با هم رده هاش تو گوگل و بازار داخل داشتم بسیار سرامده سه زبان انگلیسی و فارسی و فرانسه رو هم پشتیبانی می کنه و کلی امکانات که دارم بهش اضافه می کنم .

من می خوام نسخه ی terial  رو در اختیار کاربر بگذارم و در صورت رضایت شخص نصخه ی Premium رو خریداری کنه .

درآمد داخل ایران آنچنان بالا نیست درآمد پنج تومن شش تومن اصلا خوب نیست .

اگه میخواید برنامه فارسی تو گوگل پلی بذارید اصلا دنبالش نرید

نه چند زبانه هست ( انگلیسی ، فرانسه ، فارسی )

لینک ارسال

دوست عزیز کسی توهین نکرد . شما لینک نمونه کار قرار بدید ما هم ببینیم . تا نبینم باور نمیکنم. اصلا نسخه ی بتارو بدید اینجا همه ببینن .

من گفتم اگر برنامه ی خوب دارید ارزش داره اکانت بخرید . کلیت حرفم به تمام برنامه نویسان بود نه به شما .

اگر چنین برنامه ای دارید خب اکانت گوگل بخرید .

در ضمن احترام خودتونم نگه دارید .

یا علی

لینک ارسال
دوست عزیز کسی توهین نکرد . شما لینک نمونه کار قرار بدید ما هم ببینیم . تا نبینم باور نمیکنم. اصلا نسخه ی بتارو بدید اینجا همه ببینن . 

اینکه شما باور کنید یا نکنید اصلا مهم نیست . من سوالم کاملا شفافه پرسیدم آیا درآمد گوگل پلی ارزش اقدام رو داره یا نه نیازی نیست شما داستان حسین کرد برا ما بخونی .

لینک ارسال

متاسفانه اکثر برنامه نویسها غرورهای کاذبی مثل شما دارند .

درآمدی هم نمیتونن کسب کنند .

یا علی

لینک ارسال

موافقم ، یکی از دلایلی  که خیلی ها اپشون به شکست میخوره اینکه اون رو به بقیه نشون نمیدن و فکر می کنن ایدشون رو میدزدن اما نمی دونن که این کار باعث میشه اشکالاتشون پیدا بشه و معمولا اگر برنامه ی اولشون باشه که ساخته شده 90 درصد به شکست میخوره

لینک ارسال

موافقم ، یکی از دلایلی  که خیلی ها اپشون به شکست میخوره اینکه اون رو به بقیه نشون نمیدن و فکر می کنن ایدشون رو میدزدن اما نمی دونن که این کار باعث میشه اشکالاتشون پیدا بشه و معمولا اگر برنامه ی اولشون باشه که ساخته شده 90 درصد به شکست میخوره

نگاه کنید دوست عزیز سوال من اصلا اینی که شما میگی نیست:S سوال من اینقدر واضحه که نیاز به توضیح نمی بینم.

در رابطه با باگ هم ما گروه دیباگ خودمون رو داریم که اونها اینکار رو می کنن.نکته ی بعد در ابتدا نسخه ی بتا برای یک ماه قرار داده میشه و سپس نسخه ی نهایی قرار داده میشه .

نکته ی بعد نسخه های جدید اندروید استادیو اینقدر پیشرفت کرده که قسمت هایی از کد که احتماداره تو برخی از دیوایس ها برنامه کرش بشه ( یا می تونه بهتر نوشته بشه ) رو داره. خودش اپ رو آنالایز می کنه .

نکته بعدش اینکه من اپ رو قرار بدم اینجا با من نیست با مدیر گروهه.

ما الان داریم تحقیق می کنیم ببینیم چقدر می تونه بازار گوگل جذاب باشه.

[align=center]دقت کنید ما داریم یک کار تجاری می کنم نه اوپن سورس [/align]

[align=center]انتشار برنامه خارج از راههای رسمی یک حماقت محضه[/align]

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

من یک برنامه ی رایگان معمولی منتشر کردم در مدت 6 ماه 30 دلار درآمد از admob و 20 دلار از appodeal  داشت . بعضی ها هم برایم ایمیل کرده بودند که کاش می توانستند پرداخت کنند تا تبلیغات حذف شود.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anasoftco.mycar&hl=en

اگر برنامه خوبی داشته باشید مطمنا درآمد بالایی خواهید داشت برنامه ی خوب ! تکراری نباشه کتاب متاب نباشه ! واقعا وقتی از خودت می پرسی برنامه ی من به چه دردی می خوره براش جواب داشته باشی !

مثل برنامه ی من ضعیف نباشه ف بعد باید حتما براش تبلیغ کنید که دانلودش تصاعدی بره بالا

ولی مواظب باش اشتباه من را نکنید :

http://p30droid.com/Thread-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%BE%D9%84%DB%8C-developer-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%8C-%D9%85%D9%86-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%A8?pid=24496#pid24496

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...