پوشه

اضافه کردن قابلیت پوش نوتیفیکیشن (Push Notification) به اپلیکیشن در 3 سوت!

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

به نام خدا

[align=justify]شاید هم تا بحال به فکر این افتاده باشید که برای کاربران اپلیکیشن خود پوش نوتیفیکیشن (push notification) ارسال کنید و او را از اتفاقی جدید در اپلیکیشن خود آگاه کنید ولی به دلیل پیچیدگی کد نویسی و یا بالا بودن هزینه های نگهداری سرور از این قابلیت صرف نظر کرده اید.:dodgy: یکی از راه حلهای میان بر برای استفاده از این ابزار، استفاده از سرویسهای است که به شما کمک می کند به کاربران خود پوش نوتیفیکیشن ارسال کنید.[/align]

[align=justify]یکی از سایتهای ایرانی که این سرویس را ارائه میدهد، سایت "پوشه" است.:idea: شما با ثبت نام در این سایت و با گرفتن کد مربوط به گوشی تلفن همراه و قرار دادن آن در اپلیکیشن خود، پنل مدیریتی سروری حرفه ای را در اختیار دارید که می توانید به کاربران خود پوش نوتیفیکیشن ارسال کنید. در اصل "پوشه" مشکل پیچیدگی های اجرای کار و هزینه های نگهداری سرور را حل کرده است و شما به راحتی می توانید از این طریق به کاربرانتان پوش نوتیفیکیشن ارسال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. تفاوت عمده پوشه با سایر سایتهای مشابه خارجی در این است که با استفاده از پنل و کتبخانه پوشه، دیگر عملا هیچ نیازی به کد نویسی سرور و کلاینت ندارید و در عین حال می توانید از تمام امکانات یک پوش نوتیفیکیشن حرفه ای بهره مند شوید.:cool:[/align]

[align=center]600x312http://bayanbox.ir/view/3018637000632362025/GCM.jpg[/img]

[/align]

[align=justify] این سرویس قابلیتهای متعدد و کاربردی را برای توسعه دهندگان فراهم میکن که مهمترین آنها موارد زیر است:[/align]

• عدم نیاز به کد نویسی سرور و کلاینت و در اختیار داشتن تمامی امکانات
  • نداشتن هزینه های نگهداری سرور
  • فیلتر کردن کاربران و ارسال هدفمند پوش نوتیفیکیشن
  • حذف هزینه ها و پیچیدگی اجرای کد سرور برای ارسال پوش نوتیفیکیشنهای حاوی عکس
  • مشاهده آمار از قبیل میزان دلیوری و گستردگی نسخه اندروید کاربران شما و …
  • امکان ارسال انواع مختلف اعلان
  • امکان تنظیم نمایشی اعلان مانند انتخاب رنگ led و ...

[align=right]برای آگاهی بیشتر از امکانات این سایت و سرویس هایی که رائه می دهد به آدرس: http://pushe.co مراجعه کنید.[/align]

امیدواریم شما را به زودی در پوشه ببینیم.:)

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.من چرا نمی تونم این دو کتابخونه رو اضافه کنم.از VPNهم استفاده می کنم.اینم ارور:594677e128438_2017-06-18(6).thumb.png.4c180ae9e0d5870ed6b6f92dd4523306.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، soroush_habibi گفته است :

سلام.من چرا نمی تونم این دو کتابخونه رو اضافه کنم.از VPNهم استفاده می کنم.اینم ارور:594677e128438_2017-06-18(6).thumb.png.4c180ae9e0d5870ed6b6f92dd4523306.png

نوع vpn خیلی مهمه

آیا فقط برای این دو کتابخانه این اتفاق میوفته یا بقیه هم همینطور؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

نوع vpn خیلی مهمه

آیا فقط برای این دو کتابخانه این اتفاق میوفته یا بقیه هم همینطور؟

فقط این دو کتابخونه.بقیه رو راحت اضافه میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، soroush_habibi گفته است :

سلام

خطایی که دارید به معنی این هست که android sdk شما این کتابخانه ها را در خودش ندارد. اگر اخیرا android sdk خودتان را آپدیت نکرده اید، sdk manager را اجرا کنید و کتابخانه های google-support-library  و google-support-repository و همچنین google-play-repository را بروزرسانی کنید.

البته شما می توانید بجای نسخه ی play-services-gcm:9.4.0 از یکی از نسخه های گوگل پلی سرویس بالاتر از ۹ ای که از قبل دارید استفاده کنید. برای دیدن اینکه چه نسخه هایی از play-services-gcm را دارید به مسیر 

android-sdk-path>/extras/google/m2repository/com/google/android/gms/play-services-gcm>

بروید تا نسخه های موجود را ببینید و یکی از آنها را انتخاب کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری