رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

درخواست راهنمایی برنامه تاکسی یاب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

پروژه پایانی دانشگاهی من نوشتن یک برنامه تاکسی یاب مانند اسنپ تحت اندروید است.

من تاحالا با اندروید کار نکردم و تازه دارم اموزش هاش رو شروع میکنم. 

با توجه به اینکه وقت زیادی برای تحویل پروژه ندارم (حدود 1 ماه) و میخوام که حتما خودم اونو بنویسم از شما دوستان درخواست راهنمایی دارم.

برای شروع باید چیکار کنم؟ چه ابزار هایی نیاز دارم؟ چطور از نقشه ها استفاده کنم ؟؟ 

کلا در این حد بگم که صفر صفر هستم تو اندروید و این اولین پروژه ام هست.

پیشاپیش از تمام دوستانی که کمک میکنن سپاس گذارم.:heart::heart::heart:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشید قهرمان . اول ترم کجا بودی که 1 ماه زمان داری !!

با این زمان نمیتونی کاری کنی ! مگر اینکه پول بدی یکی برات بسازه .

خیلی ببخشید این رو میگم اما از دانشجوهای امثال شما حالم بهم میخوره .

موفق باشید

لینک ارسال

خسته نباشید قهرمان . اول ترم کجا بودی که 1 ماه زمان داری !!

با این زمان نمیتونی کاری کنی ! مگر اینکه پول بدی یکی برات بسازه .

خیلی ببخشید این رو میگم اما از دانشجوهای امثال شما حالم بهم میخوره .

موفق باشید

سلام دوست عزیز

با تشکر از صداقتتون.

والا این ترم اخر من بود و تا اواسط اردیبهشت درگیر کنکور بودم و اصلا فرصت رسیدگی به این موضوع نبود بعدشم امتحانات پایان ترم شروع شد و بقیه اش هم تنبلی خودم بود.

راستش تقصیر استاد هم هست که باهاش در این مورد صحبت کردم از اسون بودن و اینا حرف زد که وقت زیادی نمیخواد.

شما اگه لطف کنید بتونید کمکی بکنید چه چیزهایی نیاز دارم برای یاد گیری که من رو اونا بیشتر زوم کنم تا یه جایی برسونم. قبلا کار با اس کیو اس رو کامل یاد گرفتم اما دیتابیس این چون برای مسیریابی و ... هست نمیدونم چقدر متفاوت هست. با سی شارپ هم کار کردم قبلا. الان که شروع کردم اندروید رو یکم گیج شدم. خیلی توابع اماده زیادی داره و ادم که ورودی خروجیاش سر در نمیارم.

بازم ممنون

لینک ارسال

سلام. منم موقعیتم تقریبا مشابه شماس.البته من کنکور رو فدای پروژه کردم و تقریبا شش ماهی هست که کارم رو شروع کردم. چون منم کار اولمه شاید بتونم فقط در حد استارت کار کمکتون کنم ولی خب فک کنم بازم از هیچی بهتر باشه. اگه نیت کردید خودتون حتما انجامش بدید این خودش یه نقطه ی مثبته در نتیجه سعی کنید با حرفای بقیه ی ناامید نشید تا همین یک ماه رو هم از دست ندید.

الان تو چه موقعیتی هستید؟ نرم افزارا رو نصب کردید؟ سایتایی که بتونه راهنماییتون کنه رو پیدا کردید؟ خود پروژتون در چه موقعیتیه؟ سناریو و نموداراش رو تکمیل کردید؟

لینک ارسال

سلام. منم موقعیتم تقریبا مشابه شماس.البته من کنکور رو فدای پروژه کردم و تقریبا شش ماهی هست که کارم رو شروع کردم. چون منم کار اولمه شاید بتونم فقط در حد استارت کار کمکتون کنم ولی خب فک کنم بازم از هیچی بهتر باشه. اگه نیت کردید خودتون حتما انجامش بدید این خودش یه نقطه ی مثبته در نتیجه سعی کنید با حرفای بقیه ی ناامید نشید تا همین یک ماه رو هم از دست ندید.

الان تو چه موقعیتی هستید؟ نرم افزارا رو نصب کردید؟ سایتایی که بتونه راهنماییتون کنه رو پیدا کردید؟ خود پروژتون در چه موقعیتیه؟ سناریو و نموداراش رو تکمیل کردید؟

سلام عزیز. والا الان فقط یه سری اشنایی پیدا کردم با اندروید در حد کارای ساده فکر کنم تا این حد کافی باشه.

الان دنبال یه منبع اموزشی هستم برا کار با جی پی اس و مسیر یابی که هرچی میگردم یا مطالب قدیمیه یا با اندروید استودیو نیس ....

فعلا چیز بدرد بخوری پیدا نکردم.

فکر نمیکنم مستند سازی و نمودار و ... بخوان ازمون قراره یه پروژه ساده باشه که استادا زیاد هم گیر نمیدن.

هنوز خود پروژه رو استارت نزدم چون چیزی که باید رو بلد نیستم هنوز اما در حدی که مشخصه اینه که باید یه دیتا بیس تحت وب باشه که وقتی مشتری درخواست تاکسی بده لوکیشنش ثبت بشه بعد تاکسی های ازاد هم لوکیشنشون در همون لحظه ثبت شه مسیر یابی انجام بشه کوتاه ترین مسیر مشخص شه و به تاکسی اعلام بشه.

یکم برام گنگه که چطوری مدیریت کنم اینارو. یکم نمونه کد لازم دارم و منبع اموزشی

لینک ارسال

اگه پایان نامه هست که مطمئن باشید مهمترین قسمتش داکیومنتشه. از نمودارا پرسیدم چون من خودم نمودارا رو گذاشتم واسه آخر ولی الان پشیمونم. چون مطمئنم اگه اول اونا رو رسم میکردم مسیر راهم مشخص تر بود. تا وقتی بخواید از بیرون به پروژه نگاه کنید نتنها هیچ پیشرفتی ندارید بلکه فقط گیجتر میشید و وقت رو از دست میدید. من پیشنهادم اینه که از همون چیزای ابتدایی شروع کنید و ظاهر برنامتون رو بسازید تا یه کم تو متن قضیه قرار بگیرید. اینجوری سوالات و مشکلاتتون رو میتونید به بخشای کوچیکتر تبدیل کنید و راحتتر دنبال جواباشون بگردید. برنامه نویسای اینجا هم بهتر میتونن کمکتون کنن. چون تجربه ثابت کرده اکثرشون حوصله جواب دادن به سولای کلی رو ندارن.

لینک ارسال

اگه پایان نامه هست که مطمئن باشید مهمترین قسمتش داکیومنتشه. از نمودارا پرسیدم چون من خودم نمودارا رو گذاشتم واسه آخر ولی الان پشیمونم. چون مطمئنم اگه اول اونا رو رسم میکردم مسیر راهم مشخص تر بود. تا وقتی بخواید از بیرون به پروژه نگاه کنید نتنها هیچ پیشرفتی ندارید بلکه فقط گیجتر میشید و وقت رو از دست میدید. من پیشنهادم اینه که از همون چیزای ابتدایی شروع کنید و ظاهر برنامتون رو بسازید تا یه کم تو متن قضیه قرار بگیرید. اینجوری سوالات و مشکلاتتون رو میتونید به بخشای کوچیکتر تبدیل کنید و راحتتر دنبال جواباشون بگردید. برنامه نویسای اینجا هم بهتر میتونن کمکتون کنن. چون تجربه ثابت کرده اکثرشون حوصله جواب دادن به سولای کلی رو ندارن.

اخه اینقدر وقت ندارم که الان برم دنبال یاد گرفتن اونا :/

دنبال یه منبع میگردم فعلا برای یادگیری. شما جایی رو سراغ ندارید که قدم به قدم توضیح داده باشه؟ حتی انگلیسی...

لینک ارسال

خلاصه که باید انجامشون بدید. نمیتونید که بدون اونا برنامه بنویسید. در این حد کلی بعید بدونم هیچ سایتی توضیح داده باشه.

بهترین و جامع ترین سایت برای رفع سوالات http://stackoverflow.com هست و بهترین راهنما برای کدهای اندروید سایت http://developer.android.com/ ولی خب هیچ کدوم از این سایتا تا زمانی که برنامه نویسی رو شروع نکرده باشید نمیتونه کمکی براتون باشه

پروژه ی منم نیاز به مکان یابی و نقشه داره که الان دارم روش کار میکنم و چیز زیادی هنوز ازش نمیدونم. یه نمونه سورس دارم که هم قدیمیه و هم مال ایکلیپس ولی میشه با تحلیل کدهاش یه آشنایی مختصری توی زمینه ی مکان یابی پیدا کرد. اگه خواستید میتونم براتون بفرستمش.

میتونید با دیکد کردن برنامه های رایگانی که توی این زمینه ها کار شده هم با یه سری از کدها آشنایی پیدا کنید ولی خب فهم درست از همه ی اینا مستلزم شروع کدنویسیه

لینک ارسال

http://www.xantox.ir

[align=justify][rtl]دارای نمونه کار طراحی سایت دولتی ، طراحی سایتسازمانی و طراحی سایت شرکتی[/rtl][/align]

[align=justify][rtl]ساخت سایت همراه با خدمات تکمیلی مانند طراحیاپلیکیشن موبایل ( نرم افزار گوشی همراه ) ios و android ، تبلیغاتاینترنتی ، برندینگ تحت وب و  . . .[/rtl][/align]

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...