رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من خیلی با زبانها و مباحث مربوط به طراحی وب سایت آشنا نیستم ...

میخاستم طراحی سایت رو بیاموزم ولی نمیدونم از کجا و با چه زبانی دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنن...

چه زبانی خوب و به روز هست ؟ چه زبانی بیشتر به درد میخوره ؟ به ویژه در طراحی سایت های با کیفیت خوب و حرفه ای ؟

آموزش خوب هم اگه سراغ دارین ممنون  میشم معرفی کنین.

ممنون.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب برای طراحی سایت دوتا چیز هست که باید یاد بگیری

HTML و Css

اینا پایه هستن

بعد باید تصمیم بگیری کدوم زبان رو یاد بگیری

PHP  یا Asp.net

کاملا به خودتون بستگی داره

هردو خوب هستن ! امنیت دست برنامه نویس هستش نه زبان !

طوری که من تا حالا شنیدم ASP.net بازارش تو ایران خوبه اما مطمعن نیستم

زبان PHP متن باز هستش و با نوت پد هم میتونید بنویسید یا با دریم ویور و هر ادیتوری

زبان ASP.net ماله مایکروسافت با برنامه ویژوال استودیو کد نویسی میشه

مهم تصمیم خودتونه  راجب دو زبان تحقیق کنید و انتخاب کنید

لینک ارسال

ممنون

من که خیلی آشنا نیستم قبلا یکم کار کردم ولی خیلی علمی نه!! اگه بخوام از صفر شروع کنم چقدر طول میکشه که سایتی رو کامل بتونم طراحی کنم ؟

اگه خیلی زیاد باشه ، آیا راهی برای یادگیری سریع تر هست ؟ مثلا وردپرس و جوملاو... چطور هستند کارشون چیه ؟ اطلاع چندانی چون ندارم میپرسم! میشه هر طور خواستیم از ووردپرس و جوملا استفاده کنیم؟ مثلا کار با دیتابیس و ثبت اطلاعات و . .. . و خودم ویرایش کنم و ظاهر و محتوا رو بنویسم ؟

پشتیبانی شون از اسکیپت ها چه شکلیه ؟ مثلا سایت های پویا و حرفه ای رو میشه باهاشون ساخت ؟

لینک ارسال

اگه بخوای از صفر شروع کنی به نظرم چند ماهی طول میکشه چون قربونش برم یکی دوتا بحث نداره

بحث php بحث گسترده ای هستش که نیازمند خیلی تمرین و تلاش هستش

وردپرس و جوملا و امثال این از php نشات میگیرن

مدیریت محتوا های خیلی قوی هستن

تو ایران بیشتر از وردپرس استفاده میکنن که در عین سادگی قدرتمند هستش

راحت تر میشه باهاش ارتباط برقرار کرد

اگه از وردپرس استفاده کنید فقط کافیه یه قالب با html و css بنویسید (حالا با jquery و.. برای تزیین میتونی استفاده کنی)

کار سختی نیست!

اما اگه بخوایی به تنهایی یه مدیریت محتوا بنویسی کارت به شدت سخته

چون شما php نمیدونید!

برای ویرایش خود هسته وردپرس هم باید شدیدا به php وارد باشید چون از هدرها و سرور های php زیاد استفاده شده و هی شمارو پاس میدن به اینور اونور

که کار من و شما نیست(مگر با تلاش زیاد و تجربه و فهم کدها)

برای پشتیبانی از اسکریپت و اینا مشکلی ندارن

میتونید یه اسکریپت برای جوملا یا وردپرس بسازید و به روش خودش به عنوان پلاگین بهش معرفی کنید

که آموزش هاش زیاده تو نت

مهم ظاهر سایت نیست داداش چون کار سختی نیست طراحی قالب

مهم باطن هست و عملکرد کدهات و امنیتشون

موفق باشی

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز پیشنهادت واسم چیه ؟ من نمیخام از طریق طراحی سایت درآمد داشته باشم..

میخایم یک سایتواسه خودم داشته باشم که  باهاش کارهامو انجام بدم البته من قبلا داشتم ولی چون سایتم از سایت ساز های آماده بود خیلی از کد هاش سر در نمی آوردم .. حالا میخام خودم یه کارهای خاصی بکنم داخلش مثلا گرفتن اطلاعات از کاربر ثبت اطلاعات داخل دیتابیس و کارهایی از این دست  .. .

البته یه سوال دیگه که خیلی واسم مهمه اینه که من یه برنامه ی اندرویدی میخام بسازم که با با سرور خیلی کار داره من الان میدونم چطوری میشه باسرور و دیتابیس ارتباط گرفت (php) رو تقریبا تا این حدود ها میدونم( میدونم که دونسته هام چیزی نیست !!  :exclamation:  ) 

از برنامه اطلاعات رو میفرسم فایل رابط php از اونجا به دیتابیس . . .

اما چون خیلی به سایت و زبان های مربوط به اون وارد نیستم ! در مورد امنیتش میدونم کههیچ امنیتی نداره فایل هام/ / /

سوالم اینه که  بازیهای اندرویدی  آنلاین که از سرور و دیتابیس استفاده می کنند چطور امنیت فایل ها و دیتابیس شون رو میتونن حفظ کنن؟؟؟؟

علت اصلی که میخام طراحی سایت و. . رویاد بگیرم هم همین هست که بتونم امنیت فایلها رو یکم بالا ببرم ...

به همین دلیل نمیخام خیلی وقت بزارم واسه این مورد .ولی نمیخام هم فقط یه سایت با ظاهر خوب داشته باشم که از کدهاش سر در نیارم. ..

ممنون میشم پیشنهادتون رو بگین //

لینک ارسال

واست طومار نوشته بودم ولی دستم خورد صفحه رفرش شد :|

برای امنیت از احراز هویت مثلا رو پوشه اصلی سایت یوزر پس بذاری و از داخل برنامه اندرویدیت وارد کنی و به فایل ها دسترسی داشته باشی

کدهای php رو انکریپت کنی با روش های رمزنگاری داده ها تا کسی سردرنیاره ازشون

داده ها رو روی سرور مجازی میذارن + چندین نفر استخدام میکنن تا راه های نفوذ رو ببندن و سرور تحت نظر داشته باشن

برای یادگیری php بسته ها آموزشی تصویری udemy و linda خیلی به کارت میاد چون ساده و کاربردی بهت آموزش میدن! 

و اینکه همه این ها رو یه نفر انجام بده خیلی زمانبر هستش و عملا غیر ممکن !مخصوصا برای امنیت

برای خودت اگه بخوای یه سیستم مدیریت محتوا بسازی سختی داره ولی سختیش تو سه عمل 

اضافه - حذف - ویرایش نیست

تو امکاناتشه + امنیتش

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...