رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

الان این چیکار میکند ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک دیتابیس نوشتم و میخواهم بدونم تا اینجا که نوشتمش چه کار هایی رو انجام میده و اررور لاگ کت برای چی هستش ؟ مرسی 

دانلود پروژه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

فقط یک چک ساده کردم  کد زیر رو دوباره چک کن

DBAdapter db = new DBAdapter(this);

db.open();

Cursor c1 = db.getAllContacts();

if (c1.moveToFirst())

{

do{

DisplayContact(c1);

}while (c1.moveToNext());

}

db.close();

احتمال زیاد از اینه با خطا مواجه میشه 

فعلا کار دارم دوباره نگاه میکنم می گم

لینک ارسال

سلام 

فقط یک چک ساده کردم  کد زیر رو دوباره چک کن

DBAdapter db = new DBAdapter(this);

db.open();

Cursor c1 = db.getAllContacts();

if (c1.moveToFirst())

{

do{

DisplayContact(c1);

}while (c1.moveToNext());

}

db.close();

احتمال زیاد از اینه با خطا مواجه میشه 

فعلا کار دارم دوباره نگاه میکنم می گم

سلام مرسی از پاسختون . من دوباره نگاه کردم کد ها رو درست نوشتم توش غلط نداره حالا دیگه نمیدونم . یک آموزش دیتابیس هم آقای سرسیفی گذاشته بود اونم نوشتم کار نمیکرد وقتی اجرا میکردم یک صفحه خالی نشون میداد لیست ویو رو نشون نمیداد . حالا اگر آموزش دیگه ای سراغ دارید که دیتابیس و نحوه گرفتن اطلاعات ازش برای نشون دادن توی لیست ویو هست بهم بگید مرسی .

لینک ارسال

نمونه کد داده شده کاملا سام هستش مشکلی بود بگو

password : www.p30droid.com

مرسی ولی من میخواهم اطلاعات رو از دیتابیسم بگیره و توی یک لیست ویو نشون بده نه این که خودم ادد کنم . دیتابیس دارای 1 جدول و دو فیلد هستش . واسه دیکشنری بیشتر میخواهم . یک فیلد فارسی و یکی دیگه هم  فیلد انگلیسی . خیلی ممنون که جواب میدی .

لینک ارسال

خوب با کمی دستکاری در MainActivity.java و listviewAdapter.java میتونی این کارو انجام بدی

اگه خواستی پروژت رو بده واست جابندازم بدم به خودت

لینک ارسال

خوب با کمی دستکاری در MainActivity.java و listviewAdapter.java میتونی این کارو انجام بدی

اگه خواستی پروژت رو بده واست جابندازم بدم به خودت

[align=right]من بلد نیستم دستکاری کنم . نمیشه همین پروژه بالا رو که داده بودی customlistview رو میگم . برام درستش کنی چون من خیلی دنبال این مطلب هستم . یک دنیا ممنون میشم . فقط حواست باشه که دیکشنری من هم انگلیسی لغت داره هم فارسی (معنی انگلیسیاش)[/align]

لینک ارسال

اینطوری نمیشه خوب نام پایگاه داده و جدول و id دگمه id ادیت تکست و ... . نیاز هست من از کجا بدونم چی انتخاب کردین که مثل اون درستش کنم

لینک ارسال

اینطوری نمیشه خوب نام پایگاه داده و جدول و id دگمه id ادیت تکست و ... . نیاز هست من از کجا بدونم چی انتخاب کردین که مثل اون درستش کنم

نام پایگاه داده = MyDB

نام جدول = words

دکمه و ادیت تکست نمیخواد که فقط یک لیست ویو باشه که کلمات رو از دیتابیس بگیره نشون بده مثل دیکشنری های شرکت mobilesystems دیدی فقط یک لیست ویو سیاه هستش ؟ 

نام فیلد 1 = English

نام فیلد 2 = Persian

اولین حرف اسم فیلد ها بزرگ هستش اگر نمیشد بزرگ نوشت کوچک بنویس خودم عوضش میکنم . خیلی ممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...