رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

سوال در رابطه با منو اسلایدی؟

پست های پیشنهاد شده

[align=justify]سلام من در رابطه با منوی کشویی تو نت یه سری اموزش پیدا  کردم البته تو  انجمن هم  چیزهای خوبی پیدا کردم ولی یه  سوال که واسم پیش اومده اینه که چطور از فرگمنت های که برای منو استفاد میشه مثل یه اکتیوتی استفاده کرد - به عنوان نمونه بخوام بگم مثلا زمانی که  میخوام یه دکمه اضافه کنم خوب به دستور findviewbyid اشکال میگیره و میگه براش یه متد ایجاد کن مانند  تصویر زیر.[/align]

[align=center]btn.JPG

[/align]

[align=right]من   لینک  پروژه  رو میزارم که احتیاجی شد یه نگاهی بهش بندازید [/align]

[align=right]ممنون میشم اگر راهنمایی  کنید [/align]

[align=right](فکر کنم زیاد لفظ قلم نوشتم :):))[/align]

[align=right]SlideMenu[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[align=justify]سلام من در رابطه با منوی کشویی تو نت یه سری اموزش پیدا  کردم البته تو  انجمن هم  چیزهای خوبی پیدا کردم ولی یه  سوال که واسم پیش اومده اینه که چطور از فرگمنت های که برای منو استفاد میشه مثل یه اکتیوتی استفاده کرد - به عنوان نمونه بخوام بگم مثلا زمانی که  میخوام یه دکمه اضافه کنم خوب به دستور findviewbyid اشکال میگیره و میگه براش یه متد ایجاد کن مانند  تصویر زیر.[/align]

وقتی از فرگمنت استفاده میکنی با استفاده از rootview که داری باید به ویو فرگمنتت دسترسی پیدا کنی . الان اینجا باید 

از

[shcode=java]yourEdittext=(TextView)rootview.findviewbyid(R.id.textview)[/shcode]

استفاده کنی

لینک ارسال

وقتی از فرگمنت استفاده میکنی با استفاده از rootview که داری باید به ویو فرگمنتت دسترسی پیدا کنی . الان اینجا باید 

از

[shcode=java]yourEdittext=(TextView)rootview.findviewbyid(R.id.textview)[/shcode]

استفاده کنی

ممنون از پاسختون 

یعنی برای تمامی  المان های که هست باید rootview استفاده کرد؟

نمیشه  مثلا یه اکتیوتی  رو بهش متصل کرد ؟

لینک ارسال

از

استفاده کنی

ممنون از پاسختون 

یعنی برای تمامی  المان های که هست باید rootview استفاده کرد؟

نمیشه  مثلا یه اکتیوتی  رو بهش متصل کرد ؟

اکتیویتی منظورت یک فایل xml هست ؟ تو هر فایل xml رو میتونی بهش بدی فقط 

[shcode=java] View rootview =inflater.inflate(R.layout.fragment_notification, container, false);[/shcode]

مثلا به جای fragment_notification  

می تونی ادرس اون فایل xml رو بهش بدی 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...