رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

انتخاب یک گزینه از recycler view

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه recycler view دارم که میخوام وقتی روی یکی از ایتم ها کلیک شد توضیحات اون ایتم نشون داده بشه (عین این برنامه های خبرخوان که وقتی روی خبر کلیک میشه توضیحات خبر رو نشون میده)

به صورت زیر هم کار کردم ولی میخوام به جای نشون دادن toast! بره به صفحه ی توضیحات. ممنون میشم اگه راهنمایی م کنید

[align=left][shcode=java][/shcode]

holder.relativeLayout1.setOnClickListener(new View.OnClickListener() {

@Override

public void onClick(View v) {

Toast.makeText(mActivity, "complete item clicked", Toast.LENGTH_LONG).show();

}

};[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من یه recycler view دارم که میخوام وقتی روی یکی از ایتم ها کلیک شد توضیحات اون ایتم نشون داده بشه (عین این برنامه های خبرخوان که وقتی روی خبر کلیک میشه توضیحات خبر رو نشون میده)

به صورت زیر هم کار کردم ولی میخوام به جای نشون دادن toast! بره به صفحه ی توضیحات. ممنون میشم اگه راهنمایی م کنید

@Override

}

};[/align]

شما یه اکتیوتی دیگه درست میکنی و میگی وقتی رو هر ایتمی کلیک شده بره به اون اکتیویتی و اون توضیحات رو نشون بده

لینک ارسال

سلام

@Override

}

};[/align]

شما یه اکتیوتی دیگه درست میکنی و میگی وقتی رو هر ایتمی کلیک شده بره به اون اکتیویتی و اون توضیحات رو نشون بده

ممنونم

اکتیویتی رو درست کردم ولی نمیدونم چطوری باید بهش بگم وقتی رو هر ایتمی کلیک شده بره به اون اکتیویتی و اون توضیحات رو نشون بده. ( من در حد یه اماتورم)

لینک ارسال

اگر درست فهمیده باشم مشکلتون رو میتونید به جای همون خط کدیکه toast نوشتین از intent استفاده کنید و به اکتیویتی جدیدتون برید...

[shcode=java]

Intent intent = new Intent(Activity1.this, Activity2.class);

startActivity(intent);

[/shcode]

activity1 اکتیویتی هست که داخلش قرار داریم  و activity2 اکتیویتی هست که قرار هست به داخلش بریم...

لینک ارسال

اگر درست فهمیده باشم مشکلتون رو میتونید به جای همون خط کدیکه toast نوشتین از intent استفاده کنید و به اکتیویتی جدیدتون برید...

[shcode=java]

Intent intent = new Intent(Activity1.this, Activity2.class);

startActivity(intent);

[/shcode]

activity1 اکتیویتی هست که داخلش قرار داریم  و activity2 اکتیویتی هست که قرار هست به داخلش بریم...

ممنونم

من این رو نوشتم ولی خطا میده که intent رو به عنوان constructor نشناخته و startactivity رو هم خطای cannot resolve  میده!

لینک ارسال
ممنونم

من این رو نوشتم ولی خطا میده که intent رو به عنوان constructor نشناخته و startactivity رو هم خطای cannot resolve  میده!

intent رو import کردین؟

[shcode=java]

import android.content.Intent;

[/shcode]

لینک ارسال

ممنونم

intent رو import کردین؟

[shcode=java]

import android.content.Intent;

[/shcode]

درست شد ممنون.

باید به جای اون اکتیویتی اول ، contextرو قرار میدادم و قبل از startactivity هم contextرو قرار میدادم

یعنی اینجوری

@Override

Intent intent = new Intent(m_context, Newsdescription.class);

m_context.startActivity(intent);

}

});[/align]

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...