رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در خروجی گرفتن فایل اندرویدی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان مدتیست که وارد برنامه نویسیموبایل با جی کوئری شدم. بصورت اتفاقی یه پروژه آماده در سیایت های خارجی دیدم که ازش خوشم اومد و با تغییراتی اون فارسی کردم. اما مشکلی که در پروژه اصلی وجود داره اینه که وقتی رو فایل index.html کلیکمی کنم با پیغام gap:["Device","getDeviceInfo","Device1447642904"]

مواجه میشم و پس از اکی کردن صفحه اصلی باز میشه. وجود همین مشکل باعث میشه که فایل اندروید کار نکنه. این مشکل  بخاطر پلاگینی به اسم cordova هستش.وقتی لینکش در قسمت هدر که به این پلاگین اشاره دارد را پاک میکنم دیگه این پیغام نشون داده نمیشه. و در برنامه هم مشکلی بظاهر وجود نداره. ولی میدونم که وجود این پلاگین ضرورتی داشه که گذاشتنش. حالا سوالم از دوستان اینه که چجوری این مشکل برطرف کنم و اصولا کار این پلاگین چیه؟

ضمنا باجی کوئری موبایل ساخته شده است.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا احتمالا از ورژن cordova.js باشه که با دستگاهت همخوانی نداره دقیقا یادم نیس مدتی میشه که phongap رو کنار گذاشتم

راستی فایل های Html رو با چی داری ویرایش می کنی ؟

لینک ارسال

سلام

با دریم ویور 5.5 ویرایش میکنم و خروجی می سازم. ورژن پلاگین هم اینه cordova-2.7.0.js

اگه نسخه جدیدش بگیرم درست میشه؟ اصلا این پلاگین چه کاری انجام میده. من ک حذفش کردم. و برنامه هم بدون مشکل اجرا شد. حالا نمیدونم طراحی اصلی واسه چی ازش استفاده کرده بود

راستی واسه برنامه نویسی با روش جاوا باید کاملا جاوا را یاد گرفت؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...