رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کلیک کم در تبلیغات عدد

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

بنده حدود 8 روز هست که اپلیکیشن خودم رو در بازار قرار دادم و از تبلیغات عدد استفاده میکنم.

آمار دانلود در این 8 روز 900 نصب فعال هست.

تعداد نمایش تبلیغات هر روز نزدیک به 1000 تا نمایش بیشتر میشه ولی تعداد کلیک ها بیشتر که نمیشه شاید کمتر هم بشه.

از 47 کلیکی که در این 8 روز انجام شده 25 کلیک رو خودم برای تست زدم و فقط 22 کلیک واقعی انجام شده.

از دوستان دیگه شنیده بودم که آمار کلیک کم هست ولی این مقدار خیلی کمتر از آمار اون هاست.

Capture1.PNGCapture.PNG

اگر بنر های عدد رو به سه دسته تقسیم کنیم:

1. بنر های ساده که باید روی عکس بازار یا فلش کلیک کنی تا صفحه باز بشه.

2. بنر های معمولی که عکس ثابته

3. بنر های متحرک

تعداد نمایش های کلاینت 3.1 کم بود و اگر هم نمایش داده میشد بر روی بیشتر گوشی ها کلیک بر روی بنر های نوع 3 یا 2 انجام نمیشه به خاطر همین نسخه 2.9 عدد رو نصب کردم تبلیغات در همه ساعات نمایش داده میشه و کلیک هم بر روی هر سه نوع تبلیغ هم انجام میشه ولی اگر بر روی تبلیغات نوع سوم کلیک کنم جزو آمار کلیک ها حساب نمیشه.

این موضوع رو بارها به پشتیبانی گزارش دادم ولی فقط به این بسنده میکنند که پنل شما مشکلی نداره.

آیا آمار کلیک پایین مربوط به مشکلات فنی هست یا این یک آمار طبیعی هست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این آمار طبیعیه بابا

کلا از این تبلیغات چیزی برای شما در نمیاد مگه اینکه یه برنامه داشته باشین که صد هزار تا دانلود داشته باشه و یه چیزی باشه که کاربر مجبور باشه هر روز بره توش

ولی میشه یه کلک سوار کرد، تبلیغ عدد رو نزدیک دکمه ها و جا هایی که کاربر باید کلیک کنه بذارین تا اشتباهی روی تبلیغات کلیک بشه :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...