رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

لایف سایکل فرگمت در ویوپیجر (مجبور کردن پیجر به پاز- استپ-دیستروی- تب قبلی )

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من تازه دارم برنامه نویسی یاد میگیرم برای همین به خیلی از موضوعات آشنایی ندارم لطفا طوری توضیح بدید که متوجه بشم .. 

من یک Swipe views  با سه tab  دارم توی تب دوم یک ریسایکل ویو هست که اطلاعات رو از اینترنت میگیره و وقتی روی آیتم کلیک می شه یک آیتم به ریسایکل ویو تب سوم اضافه میشه (به دیتا بیس اضافه میشه و بعد توی onCreate لود میشه ) مشکل اینجاست که اندروید در PagerAdapter  تب قبلی رو دیستروی نمیکنه تا اگه کاربر به اون تب برگشت آماده داشته باشه و به همین دلیل  کاربر باید به تب اول بره یا مثلا موبایل رو بچرخونه تا فرگمنت دیستروی بشه و دوباره لود بشه تا بتونه آیتم جدید رو ببینه ؟

چطور می تونم Pager Adapter  رو مجبور کنم که وقتی تب  انتخاب شده نیست اونو دیستروی کنه ؟ یا راه دیگه ای اگه هست ؟  

سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

من تازه دارم برنامه نویسی یاد میگیرم برای همین به خیلی از موضوعات آشنایی ندارم لطفا طوری توضیح بدید که متوجه بشم .. 

من یک Swipe views  با سه tab  دارم توی تب دوم یک ریسایکل ویو هست که اطلاعات رو از اینترنت میگیره و وقتی روی آیتم کلیک می شه یک آیتم به ریسایکل ویو تب سوم اضافه میشه (به دیتا بیس اضافه میشه و بعد توی onCreate لود میشه ) مشکل اینجاست که اندروید در PagerAdapter  تب قبلی رو دیستروی نمیکنه تا اگه کاربر به اون تب برگشت آماده داشته باشه و به همین دلیل  کاربر باید به تب اول بره یا مثلا موبایل رو بچرخونه تا فرگمنت دیستروی بشه و دوباره لود بشه تا بتونه آیتم جدید رو ببینه ؟

چطور می تونم Pager Adapter  رو مجبور کنم که وقتی تب  انتخاب شده نیست اونو دیستروی کنه ؟ یا راه دیگه ای اگه هست ؟  

سپاس

سلام اگه تازه کار هستید می تونید از سایت مت دیدن کنید 

HamyarRoid.com

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...