رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من چند روز پیش سوال زیر رو در انجمن "درخواست همکاری" پرسیدم و بعدش سوالم از این انجمن حذف شد! و گمان کردم سوالم رو در انجمن اشتباهی پرسیدم بنابراین دوباره این سوال رو در انجمن "رفع مشکلات و سوالات" پرسیدم ولی مجدد سوالم حذف شد و حساب کاربری من (test1234) نیز مسدود شد !

امروز قسمت قوانین سایت رو خوندم و مقایرتی بین سوالم و این مقررات پیدا نکردم لذا درخواست دارم اگر سوالم مشکلی داره در همین بخش اون مشکل رو بگید و من رو از علت پاک شدن سوالم مطلع کنید و اگر هم مشکل نداره خواهش می کنم نسبت به کمک کردن من همکاری کنید.

با تشکر. بسیار

سوالی که دفعات قبل پرسیدم بقرار زیر است:

[rtl]با سلام[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]من برنامه ای رو از روی اینترنت دانلود کردم (فایل برنامه رو به پیوست قرار می دم) و نیاز داشتم تغییری در اون ایجادبشه و خواستم از شما دوستان کمک بگیرم.[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]این برنامه کارش اینجوریه که برای مثلا یک دقیقه موبایل رو به اینترنتوصل می کنه و بعدش برای یک دقیقه قطع می کنه و این روند ادامه پیدا می کنه و مشکل من اینجاست که برنامه به من اجازه نمی ده تا مدت زمان قطع بودن از اینترنت رو کمتر از یک دقیقه تنظیم کنم.[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]به طور مثال من لازم دارم ده ثانیه به اینترنت وصل باشم و ده ثانیه قطعباشم و دوباره ده ثانیه وصل باشم و دوباره ده ثانیه قطع باشم ولی در حال حاضر برنامه منو مجبور می کنه که ده ثانیه وصل باشم ولی یک دقیقه قطع باشم و این برای من مطلوب نیست. خواستم از دوستان کسی کمکم کنه و دو تا seekbarموجود در برنامه رو طوری تغییر بده که بتونم مدت زمان قطعو وصل بودن از اینترنت رو برای کمتر از یک دقیقه تنظیم کنم.[/rtl]

[rtl] [/rtl]

[rtl]با تشکر.[/rtl]

[rtl]امیدورارم اینبار این پست رو پاک نکنید. با تشکر بسیار.

[/rtl]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نرم افزار را از لینک زیر دانلود کردم.

http://www.androidha.com/169633-data-easy-pro/

درخواست من این است که یکی از دوستان این انجمن که برنامه نویسی اندروید رو می دونن این نرم افزار رو دانلود کنن و تغییری که در متن بالا اعلام کردم رو در اون ایجاد کنن و نرم افزار جدید رو یک جایی آپلود کنن و لینک دریافتشو برام بزارن. ( من متاسفانه امکان پرداخت مبلغی که شما در بالا نوشتید رو ندارم و با خودم گفتم شاید اینجا کسی بتونه این تغییر رو برام انجام بده.)

با تشکر. بسیار.

لینک ارسال

بنده میتونم در ازای مبلغی سورس این برنامه رو در اختیارتون قرار بدم 

اگه لازم داشتید پیام خصوصی بفرستید:)

لینک ارسال
بنده میتونم در ازای مبلغی سورس این برنامه رو در اختیارتون قرار بدم 

اگه لازم داشتید پیام خصوصی بفرستید:)

سلام

سورس برنامه رو خودم دارم. اگه لازمه بزارم. مگه اونایی که توی این وبسایت عضو هستند اکثراً برنامه نویس اندروید نیستن؟! پس چرا در مورد سورس برنامه سوال می کنید؟! همه شما حتما بلدید که چطوری یه برنامه رو از کامپایل خارج کنید و تغییرات رو انجام بدید و دوباره کامپایل کنید ، دیگه سوال کردن راجع به سورس برنامه بی معنا می شه.

یکی پیدا بشه اون درخواستی که دارم رو حل کنه. من برنامه نویس جاوا یاد ندارم. شماها که بلدید تغییر بدید و برام بزارید.

به این سایت یه سری بزنید Kelidestan.com

سلام

توی این سایت هم عضو شدم و سوالم رو پرسدیم ولی هنوز کسی بهم جواب نداده.

لینک سوالم در سایت کلیدستان

http://www.kelidestan.com/forum/showthread.php?tid=8706&pid=19396#pid19396

لینک ارسال

دوست گرامی اولا که درست صحبت کنید .

دوما گفتم که کسی برای شما نمیتونه فایل apk رو تغییر بده . اگرم کسی بتونه رایگان اینکارو نمیکنه . مگه حمال گیر آوردی که اینطور صحبت میکنی ؟

اکانتتون مسدود شد .

موفق باشید

لینک ارسال

همونطور که آقای اکبری فرمودن با عمله و حمال طرف نیستین که اینطور حرف میزنین، درضمن منظورم این بود که آموزشش توی این سایت هست وگرنه انجمن اینجا فعالتره

لینک ارسال

یه چیز دیگه که این برنامه با b4a نوشته شده پس نمیشه همینطوری دیکامپایل کرد و تغییر داد و کامپایل کرد!!

باید کلا کدهای جاوا رو تحلیل کنی بیاری تو اکیلیپس یا اندروید استودیو که زمانگیر هستش و کار راحتی نیست!!

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...