رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

تغییر ادرس سایت در اپلیکیشن

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند تا سوال داشتم

یکی اینکه از کجا میشه اپلیکیشن هایی که برای نمایش سایتهای خاص طراحی میشه رو ویرایش کرد منظورم ویرایش ادرس سایت که بشه سایت خودم و بذارم توش

دوم اینکه میخوام نرم افزار WordPress و ویرایش کنم و ادرس سایتم و بذارم ولی هرچی گشتم لینکی ندیدم میشه بگید معمولا ادرس سایتها رو چجوری میذارن تو برنامه و در چه فایلی هست

ممنون میشم دوستان کمک کنند

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در این رابطه اول باید یه فایل رابط داشته باشید تو سایتتون

حالا میخواید با پی اچ پی و پایگاه داده تون نمایش بدید

یا میخواید با پلاگین های وردپرس کار کنین

دوم اینکه نرم افزار وردپرس رو میخواید ویرایش کنید؟ منظورتون چی هستش؟

لینک ارسال

در این رابطه اول باید یه فایل رابط داشته باشید تو سایتتون

حالا میخواید با پی اچ پی و پایگاه داده تون نمایش بدید

یا میخواید با پلاگین های وردپرس کار کنین

دوم اینکه نرم افزار وردپرس رو میخواید ویرایش کنید؟ منظورتون چی هستش؟

با تشکر از پاسختون

بله 

اگه نرمافزار وردپرس برای اندروید و دیده باشید چند سربرگ داره

یه سربرگ برای ورود به کنترل پنل سایتت هست که با اون کار ندارم

سربرگ دوم نمای خود سایت وردپرس هست که میخوام بجای ورد به صفحه سایت وردپرس سایت خودم و بذارم، ولی نمیدونم از کدوم فایل فراخوانی میکنه، دیکدشم کردم چیزی ندیدم،  البته یه فایل از سرور میخونه که تو اونم چیزی ندیدم، خب من زیاد به برنامه نویسی اندروید اشنا نیستم، شما که از من اطلاعات بیشتر دارید میشه بگید تو کدوم فایل ها هستن تا بتونم ویرایشش کنم ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال

کسی نیست کمک کنه

من نمیدونم اگه باید هزینه بدم بگید هزینش و چقدر میشه تا پرداخت کنم، اخه خیلی گیرم

یه فایل با پسوند json از سرور میخونه ویرایش کردم ادرس و ولی باز همون ادرس و میاره

لطفا بگید تو کدوم فایل هست

نرم افزار اپن سورس هست ولی چون بلد نیستم نمیدونم از کجا باید تغییرش بدم

اینم لینک نرم افزاز وردپرس برای اندروید

https://cafebazaar.ir/app/org.wordpress.android/?l=fa

لینک ارسال

داداش اگه اشتباه نکنم این اپلیکیشن برای وبلاگ وردپرس هستش که آدرس wordpress.com قابل دسترسی هستش که خوب فیلتر هستش

نه اینکه برای وب سایت شما

لینک ارسال

داداش اگه اشتباه نکنم این اپلیکیشن برای وبلاگ وردپرس هستش که آدرس wordpress.com قابل دسترسی هستش که خوب فیلتر هستش

اره برای وردپرس هست من خودم سایتم وردپرس هست

میخوام سایت خودمو بذارم درواقع میخوام ویرایشش کنم ولی نمیدونم این ادرس وردپرسی خودشو از کجا میخونه، اینو میخوام بدونم

لینک ارسال

میخوام سایت خودمو بذارم درواقع میخوام ویرایشش کنم ولی نمیدونم این ادرس وردپرسی خودشو از کجا میخونه، اینو میخوام بدونم

اشتباه متوجه شدی داداش

ببین یه وردپرس هست سیستم مدیریت محتوا که روی هاستت میریزی و سایتتو باهاش میسازی wordpress.org(این منظورته)

یه وردپرس هست عین بلاگفا و میهن بلاگ و... وبلاگ میسازی باهاش همون wordpress.com و اینکه این اپلیکیشن ماله اینه

امیدوارم فهمیده باشی

لینک ارسال

اشتباه متوجه شدی داداش

ببین یه وردپرس هست سیستم مدیریت محتوا که روی هاستت میریزی و سایتتو باهاش میسازی wordpress.org(این منظورته)

یه وردپرس هست عین بلاگفا و میهن بلاگ و... وبلاگ میسازی باهاش همون wordpress.com و اینکه این اپلیکیشن ماله اینه

امیدوارم فهمیده باشی

داداش من فهمیدم چی میگی شاید متوجه منظورم نشده باشی،  که باید نصبش کنی ببینی چیه

اره گفته شما صحیح برای وبلاگه ولی یه سربزگ هست برای مدیریتت سایتت یعنی میتونه برگه بسازی، مطلب بذاری کامنت تایید کنی و...  

سربزگ دوم برای نمایش سایتهای مورد علاقت هست ک باید تو سایت وردپرس عضو بشی بعد که وارد شدی میتونی سایت وردپرسی خودت یا چند تا دیگه بذاری، این سریرگ مد نظرم هست که میخوام یه ادرس پیشفرض و ثابت براش در نظر بگیرم،  تا هم سایت وردپرس که ادرس پیشفرض هست و حذف کنم، هم نیاز نباشه که برای قرار دادن سایت ثبت نام و...  انجام بدهم،  سربرگهای دیگر مهم نیست،  یکیش تنظیمات پروفایل تو وردپرس و تنظیمات نرم افزار، یکی دیگم لاگین کردن تو وردپرس هست

امیدوارم تونسته باشم منظورم و برسونم

لینک ارسال

آدرسش معمولا باید با توی String.xml باشه یا توی فایل جاوا ک بصورت استرینگ نوشته شده یا در دیتابیس درج شده که باید تغییر بدی.

ولی فکر نکم با این چیزا کارت راه بیاد اخه یه سری چیزهای دیگه هست که باید انجام بدی ک خارج بحث اینجاست.

درخواست برنامه ات رو توی یه سایت مزایده بزار ببین می ارزه یا نه.

لینک ارسال

شما میشه نصب کنید و ببینید چجوریاست و خرجش چقدر میشه

من نمیدونم کجا مزایده بذارم شما معرفی کنید

اگه برنامه ای سراغ دارید تو این مایه ها معرفی کنید

لینک ارسال

سلام 

من قبلا چند تا پروژه مشابه این انجام دادم .یه سورس شبکه ی اجتماعی بود که نرم افزار اندروید اون سایت رو میساخت. یه پروژه دیگه هم داشتم که یه قالب وردپرس برای اندروید بود ولی من فقط قسمت ترجمه اش رو به عهده داشتم . اگه بتونم خوشحال میشم راهنمایی تون کنم. این آی دی تلگراممه 

paeez_soft_group

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...