رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

فاصله بین کارتها در recyclerview

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، وقتتون بخیر

من داخل یه recyclerview از cardview استفاده کردم و وقتی روی اندروید های پایینتر از 5 خروجی میگیرم، فاصله ی بین کارتها مشخص و عادی هست ولی روی اندروید 5 و بالاتر، کارتها به هم میچسبن .

میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری میشه این فاصله ی بین کارتخا رو یک مقدار خاص تعیین کرد که همه جا این فاصله رعایت بشه؟

ممنونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی layout که کارد ویو رو گذاشتی میتونی bottom_margin بدی که از پایین فاصله داشته باشه

اینطوری وقتی هر بار ریسایکلر ویو لایوت رو تو ایتماش میذاره فاصله از پایین میگیره

لینک ارسال

خیلی ممنون بابت پاسختون:heart: . درست شد .حالا یه چیز دیگه ، من داخل کارت هام یه textview  دارم میخوام هر متن با هر اندازه ای رو نشون بده و طول و عرضش رو wrap content گذاشتم . توی اندروید 5 به بالا، اندازه ی کارتها بر اساس اندازه متن تغییر میکنه و همه ی متن رو نشون میده ولی روی اندروید 4، ارتفاع کارتها ثابت میمونه و متن رو کامل نشون نمیده. چکارش باید کنم؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...