رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام لینکای سرورو میخام توی کوتاه کننده لینک بزارم تا بفهمم چقد روش کلیک میشه و ار هر کلیک هم بین ۵ تا ۱۰ تومن درامد کسب کنم..حالا سایتایی مثل opizo بعد ۴ ۵ ثانیه یک دکمه skip میاره.چیکار کنم ک خود ب خود بعد ۵ ثانیه بره به لینک خودم؟ینی دکمه رو خودش بزنه .یا یک سایتی ک هم در امد بده هم مستقیم وصل شه معرفی کنین

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فک نمی کنم همچین سایتی وجود داشته باشه که مستقیم بره به لینک دانلود و بعد به شما هزینه هم بده فک کنم اون 4و5 ثانیه در ازای مشاهده ای که کاربر در اون 4و5 ثانیه از تبلیغات میکنه به شما تعلق میگیره . در هر مورد اینکه مستقیم بره هم میتونی یه کارایی بکنی ولی باید مسلط به جی کوئری یا جاو اسکریپت باشه یه خورده سخته اما تو لینک زیر میتونی یه چیزایی رو پیدا کنی .

http://stackoverflow.com/questions/27332339/trigger-a-button-click-inside-an-iframe

کلان سناریو این طوریه که شما اول به صفحه مورد نظر رو به صورت iframe درخواست میکنی ولی مخفیش میکنی خوب بعد از 7 ثانیه شما باید با توجه به آموزش بالا دکمه رو فشار بدی با جی کوئری که به این صورت میشه برای http://opizo.com/ 

window.load(function(){
   $('#YourIframeID').contents().find('#skip').trigger( "click" );
});

بعد از اینکه به صفحه دانلود رفت در صورت 200 بودن کد یعنی صفحه با موفقیت باز شد شما iframe  رو از حالت مخفی در میاری و نشون میدی 

موفق باشی

لینک ارسال

خب من اصلا نمیخام به کاربر نمایش بدم.فقط میخام بگم بره توی این صفه دکمه ای ک لینکش اینه رو روش کلیک کنه بره سرور بعدشم اطلاعاتو لود کنه.امکان داره؟

لینک ارسال

میخام لینکایی ک میره به سرورو از این عبور بدم.اینجوری تو اون پنج شیش ثانیه میتونم یک کارایی بکنم هم الاف نشن هم بدونم چقد از فلان دکمه از سرور دریافت میکنه همم درامد زا باشه.

لینک ارسال

آها بعد من یک لینک دارم ک وقتی روی دکمه کلیک میشه اونو دانلود میکنه.حالا من اونو چجوری با این کد شما عوض کنم؟بعد ifame چیه؟اگه میشه یکم توضیح بدین

لینک ارسال

من کلان ساختار برنامهتونو نمیدونم چیه برای همین نمیتونم دقیق توضیح بدم

iframe  یکی از ابجکت های html هستش که میتونید تو یه صفحه اچ تی ام ال یه در قسمتی از اون یه صفحه سایت دیگه رو نمایش بدید

در گوگل جستو جو کن به نتیجه میرسی

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...