4 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشید

میخساتم راههای همکاری دوفرد یا فرد با یک شرکت رو سوال کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید :

من طرح برنامه نویسی ای دارم و میخام به یک شرکت برنامه نویسی و بازی سازی بدم ولی به نظر شما چطور اعتماد کنیم بهم ؟ پیشنهاد شما واسه این مواقع چیه؟

من شهرستان هستم و شرکت تهران/

پیشنهاد هم طرح بسیار خوب و درامدسازی هست با اطمینان.

چطور کار کنم ؟ شراکتیو ... ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو بگن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 18 ساعت قبل، samir samiri گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

میخساتم راههای همکاری دوفرد یا فرد با یک شرکت رو سوال کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید :

من طرح برنامه نویسی ای دارم و میخام به یک شرکت برنامه نویسی و بازی سازی بدم ولی به نظر شما چطور اعتماد کنیم بهم ؟ پیشنهاد شما واسه این مواقع چیه؟

من شهرستان هستم و شرکت تهران/

پیشنهاد هم طرح بسیار خوب و درامدسازی هست با اطمینان.

چطور کار کنم ؟ شراکتیو ... ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو بگن .

یک داکیوننت کلی بنویسید و تعدادی از Feature های اصلی رو ذکر کنید .بعد از حصول اطمینان یک قرار داد محرمانگی بنویسید و براساس آن کار رو ببرید جلو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ممنون

واسه انعقاد قرارداد به نظرتون چطور میشه اقدام کرد ؟ حضوری ؟ یا دورادور هم میشه ؟ مثلا اینترنتی و با فکس و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، samir samiri گفته است :

ممنون

واسه انعقاد قرارداد به نظرتون چطور میشه اقدام کرد ؟ حضوری ؟ یا دورادور هم میشه ؟ مثلا اینترنتی و با فکس و ...

قرار داد بهتره بصورت حضوری باشه و هر دو طرف آن را امضا کنند و هر کدامیک یکسری از قرار داد را همراه داشته باشند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Farzad Sarseifi
      تشخیص چهره Face Detection
      احتمالا وقتی برای گوشی یا تبلت اندرویدی خود میخواهید یک Security را انتخاب کنید با گزینه Face Detection روبه رو شده اید.در این تاپیک یک مثال ساده را که در یک تصویر با استفاده از api های اندروید میتواند بخش صورت را تشخیص دهد.میتواند خیلی مورد استفاده قرار گیرد.

انجمن برنامه نویسی اندروید پی سی دروید
      FaceDetection.zip
    • توسط iwordpress
      با سلام
      من یک سورس اتصال فروشگاه ساز ووکامرس وردپرس به اندروید از سایت codecanyon.net خریدم ولی نتونستم از مستندات و راهنمایی های داخلش خروجی بگیرم.
      متغیر های لازم روی ویندوز نصب کردم اما خطاهای مربوط به cordova و gradle میده با اینکه متغیرهاشو نصب کردم.
      یک تصویر از خطا هم ضمیمه کردم 
      من آماتور هستم و اولین تجربه کار با jdk و sdk من هست ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط b.kordtabar
      سلام
      چگونه می توان عکسی که در  ImageView  نمایش داده می شود در پایگاه داده Sqlite اندروید ذخیره کرد؟
    • توسط Farzad Sarseifi
      کاربران گرامی انجمن اندروید ایران
      با توجه به نیازی که احساس میشد و برای رضایت بیشتر کاربران گرام انجمن فایل نصبی JDK 1.8 نسخه 64 بیتی برای دانلود روی سرور انجمن قرار گرفته است و میتوانید آن را دانلود نمایید.امید است براحتی بتوانید برنامه های اندروید را راه اندازی نمایید
      کیت توسعه جاوا (Java SE Development Kit – به اختصار JDK) شامل محیط اجرای جاوا (Java Runtime Environment – به اختصار JRE) به همراه ابزارهایی برای توسعه، دیباگ و مانیتورینگ اپلیکیشن‌های جاوا می‌باشد.کیت توسعه جاوا برای توسعه اپلیکیشن‌ها و اپلت‌های جاوا و همچنین اجرای آن‌ها ضروری است.
      ابزارهای JDK به پنج دسته تقسیم می‌شوند:
      ابزارهای پایه‌ای (Basic Tools) ابزارهای فراخوانی متد راه دور (Remote Method Invocation – به اختصار RMI) ابزارهای بین‌المللی سازی (Internationalization) ابزارهای امنیتی ابزارهای Java IDL
      لینک دانلود
      http://p30droid.com/Download/java/jdk-8u51-windows-x64.exe
      دوستدار شما- فرزاد سرسیفی

• فایل